Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Natalija Jegorova-Marčenkienė, %

Registracija čia ir dabar
Gerovės klinika
Licencijos

Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

Išduota: 2017-07-04, Nr. MPL-22260, (duomenys atnaujinti: 2022-05-20)

Jegorova-Marčenkienė Natalija dirba šioje gydymo įstaigoje
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

100% Complete
5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93.8% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

98.3% Complete
4.9

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

98.4% Complete
4.9

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

98.4% Complete
4.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

96.9% Complete
4.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75% Complete
3.8

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Gerovės klinika
Pacientų atsiliepimai
2023-11-06, 11:10 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera, nuoširdi , puikiai išmananti savo darbą Daktarė .Labai džiaugiuosi ,kad pas ją patekau . Daktarė išsprendė problemą , suteikė rekomendacijas bei patarimus. Didelis AČIŪ Daktarei , labai rekomenduoju.

2023-01-09, 20:52 | Registruotas lankytojas 4

Pati geriausia vaikų gydytoja psichiatrė kurią teko sutikti, labai dėmesinga, ypatingai įsiklauso į pacientą. Labai rekomenduojame. Tokių gydytojų labai reta.

2022-10-17, 08:03 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi gydytoja. Išklausė, uždavė patikslinančių klausimų, kadangi esame dvikalbė šeima, savo iniciatyva bendravo su vaiku LT ir RUS kalbomis. Viską labai išsamiai paaiškino, atsakė į visus rūpimus klausimus, davė daug patarimų, kuriuos pradėjome taikyti tą pačią dieną ir jie 100 proc. pasiteisino!
Buvome pas daugelį gydytojų, bet tokios dar nebuvome sutikę.

2022-08-23, 15:45 | Registruotas lankytojas 1

Tokį profesionalą, kaip Natalija, mūsų laikais rasti itin sudėtinga, todėl labai džiaugiuosi atradusi šią gydytoją, kuri tiksliai nustatė mūsų problemą ir padėjo su ja susitvarkyti! Labai džiaugiuosi, kad turime šalia tokį profesionalą, į kurį bet kad galime kreiptis, tokiu būdu problemos sprendžiamos daug paprasčiau ir greičiau.

2019-06-19, 10:40 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, nuoširdi ir orientuota į paciento gerovę, gyditoja. Iš karto rado ryšį su vaiku, visos rekomendacijos buvo ir yra veiksmingos. Darbo metodai gerai apgalvoti ir pritaikyti asmeniškai. Rekomenduoju visu 100%

2019-06-17, 17:04 | Registruotas lankytojas 1

Dėkojame vaikų ir paauglių psichiatrei Natalijai Jegorovai – Marčenkienei, kuri pasižymi aukšta kompetencija ir puikiomis asmeninėmis savybėmis. Visada gauname profesionalią pagalbą ir patarimus. Tai vienintelė gydytoja, kuri sugebėjo rasti bendrą kalbą su vaiku ir jam padėti jaustis geriau. Pagerėjo ne tik vaiko savijauta, bet ir visos mūsų šeimos gyvenimas. Nuoširdžiai rekomenduoju tėveliams, kurie ieško pagalbos savo vaikams.

2018-09-10, 08:16 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Natalija rado ,,raktą" į mūsų vaiko sielą. Esame dėkingi už nuoširdų bendravimą su vaiku ir šeima, už dėmesingumą, kantrybę, profesionalius patarimus ir rekomendacijas. Gydytojos dėka, mes tėvai, vėl džiaugiamės tėvyste ir harmoningais santykiais šeimoje.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2018-07-17, 07:13 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera, kompetetinga ir rūpestinga gydytoja. Puikiai bendrauja, išsamiai konsultuoja probleminiais klausimais. Vaikas noriai lankosi pas gydytoją ir net laukia šių susitikimų. Visiems šeimos nariams didžiulė pagalba . Tikrai labai rekomenduoju šios gydytojos paslaugas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.