Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Jasiukėnienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02287, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-01-24, 09:47 | Registruotas lankytojas 1

Trūksta kompetencijos ir domėjimosi, bei įsigilinimo į problemą. Jei žmogus skundžiasi širdies plote skausmu, dusimu, itin aukštu kraujospūdžiu - vien elektrokardiogramos neužtenka. Pagaliau įtariant ir kitas problemas pvz. endokrinines, kraujagyslių ar pan. siųskite pas kitus specialistus, patarkite, o ne tik aklai išrašyti vaistus simptomams gesinti.

2023-11-06, 17:28 | Registruotas lankytojas 1

Daktarė neturinti bendravimo įgūdžių. Vizito metu vertė jaustis nemaloniai. Papasakojusi savo problemą (kairėje pusėje iškyla guzas, dėl kurio sunku kvėpuoti, duria širdį) išgirdau kandžių replikų, dėl kurių jaučiausi nemaloniai. Už kabineto durų laukė sesuo, kuriai 7 metai. Gydytoja pagalvojusi, jog tai mano dukra vizito metu klausinėjo ar maitinu ją krūtimi. Išaiškinus, jog tai mano sesuo sulaukiau nemalonios reakcijos, jog 15 metų skirtumas yra nenormalu.
Vizito metu liepė nusirengti, kabinete buvo atviri langai, per kuriuos matėsi kiti žmonės esantys pastate, durys neužrakintos. Apžiūros metu paklausė ar esu buvusi pas kardiologą. Atsakius, jog Spalio gale buvau pas Echoskopuotoją, klausinėjo ko vėl pas ją atėjau ir ar išvis turiu siuntimą. Patikrinusi kompiuteryje pamatė, jog siuntimas pas ją buvo išrašytas Rugsėjo 5 dieną, sulaukiu piktų replikų: “eina per daktarus ir ieško guzo, kurio net nėra”.
Labai nemaloni patirtis, rekomenduoju vengti šios gydytojos.

2021-04-02, 16:33 | Registruotas lankytojas 1

Jokio paaiškinimo,kraujo spaudimas170/100,nepasiteiravo net kaip jaučiuosi,išėjau taip ir nesužinojusi kas kaip.Pirmą kartą susidūriau su tokiu gydytoju.Dar kartą susitikti nenorėčiau.

2019-12-01, 21:08 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-25, 15:37 | IP: *.*.*.*

Esate Dalia Jasiukėnienė?