Pacientai, kurie rekomenduoja Natalja Jasaitienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2007-06-28, Nr. MPL-09457, Galiojanti

Jasaitienė Natalja dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Jasaitienė Natalja?

1.7

2.3

Nesidomėjo

1.6

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2020-01-25, 22:00 | 1

Nuoširdžiai nerekomenduoju šios specialistes. Ėjau del kaktos pigmento problemos (po frakcinio veido lazerio pas kitą specialiste kaktos pigmentas trigubai paryskejo). Ji išrašė nesąmoningu tepalų ir padarė vėl lazerį, ir ne tik kakta, nusprendė kad ir skruostus reik padaryt lazeriu (nors ten nebuvo jokių bėdų). Padare taip stipriai, lyg su neapykanta. Jokios išsamios informacijos nedave, po kelių dienų man ant skruostų išlindo baisus pigmentas, kurio seniau neturėjau. Praėjo jau pusantru metu, iki šiol bandau panaikint pasekmes kosmetologinem procedurom ir nzn ar kada pavyks. Tikrai nerekomenduoju šios arogantiškos personos, kuriai nelabai rūpi padėti žmogui.

2018-06-15, 10:55 | 2

Atėjau norėdama panaikinti apgamą. Daktarė apžiūrėjo ir sekundės begyje pasakė kad jis nepiktybinis, bet vistiek šalinome, nes aš norėjau. Bet staiga pradėjo kalbeti apie mano odą. Tuo metu turėjau acne, bet buvau tik išėjusi iš kabineto, kur man ištyrė odą, ko truksta, kad ją atstayti, papasakojo ką vartoti. Paminėjusi tai daktarei ji manes pradejo gan nemaloniai klausinėti tokia maniera, kuri, tarp eilučių, teigia, jog tai, ką aš dariau- buvo kvaila ir aš nemastau. Jį paskyrė man gydymą nuo acnės. Gydymas buvo labai sekmingas ir ačiū Jai už tai. Tuomet nuėjome šalinti apgamo ir vistiek jaučiau, kad daktarė kaltina mane už mano sprendimus, bei vėliau paklausė, kodėl aš taip dariau, gi vistiek kažkur mokausi? Lyg sakytų, kad dėl to, kad žmogus bando įgyti aukštąjį išsilavinimą, jis bus protingesnis palyginus, su žmonėmis, kurie tiesiog nenori stoti. Taip, gal daktarės paskirtas gydymas buvo efektyvesnis, bet mano nuožiūra- ji neturėjo būti ta, kuri kritikuoja paciento, kuris moka didelius pinigus, sprendimus. Negaliu sakyti, tiek veido odos, tiek apgamo gydymai buvo labai efektyvūs, bet bendravimo maniera buvo baisesnė, nei viešojoje įstaigoje. Tądien sumokejau ~120€. Pati nesupratau už ką, bet nebenorėjau gilintis ir išėjau.

P.S. daktarė paprašė pasirodyti po kelių savaičių, pakartotinai patikrai, bet neradau atitinkančio varianto apklausoje.

2018-03-23, 19:56 | 1

Nesutikus pasinaudoti papildoma paslauga, gydytoja ant manęs išliejo pyktį atlikdama procedūrą ir kone nepataisomai subjaurojo veidą - "pačirškino" azotu kaip gyvuliuką... Jos kolegė pamačiusi pasakė, kad teks lazeriu koreguoti. Žodžiu, nesikreipsiu daugiau ir niekam nepatarčiau. Nei gebėjimų tinkamai bendrauti su pacientu, nei reikiamų profesinių įgūdžių.

2017-09-14, 03:12 | IP: *.*.*.*
2017-05-16, 13:57 | IP: *.*.*.*