Pacientai, kurie rekomenduoja Deimantė Janulytė, %

Išduota: 2015-07-09, Nr. MPL-20271, Galiojanti

2020-06-28, 17:52 | 1

tai puiki gyditoja.maloni,ramiai elgesi apklausos metu.vyska isklauso apie mano problemas.vienintele gyditoja atspejo po 19m.mano ligu problema.o iki siol nebuciau zinojas nuo ko as tapau neigaliu.nusiunte pasitikrint nuo erkes .na tai ir pasitvirtino jos diagnoze .UZSISENEJUSI LAIMOS LIIGA nors prie19m.rodziau ta demia seimos gyd,paskire nuo elergijos vaistu .10dienu panaudojau, o deme dar padidejo.dar 10 skyre dienu vaist.kai panaudojes atvikau i apziura.pasake kad praeis.o tada ir prasidejo mano kancios.o si gyditoja is karto suprato.kad vysi gyd.taip isklausitu pacijentus .ir ivertintu situacija,o neziuret i laikrodi..sumazetu neigaliu.lenkiu pries ja galva.ji mano didvyre.!!!!TEGU VYSOS GELES ZYDI JUMS-TEGU VYSOS PAUKSCIU GIESMES SKAMBA JUMS !!!CESLOVAS .JONAVA.

2019-11-05, 20:36 | 2

2019 m. lapkričio 1-osios naktį kreipiausi į Kauno infekcinės ligoninės priimamąjį, mane su šypsena pasitiko ši puiki gydytoja. Maloniai apžiūrėjo, įvertino bendrą savijautą, paskyrė tyrimus, gydymą. Visa tai buvo atlikta labai greitai, maloniai, paaiškinančiai, nuraminančiai. Laukiant atsakymų (apie 2 val.) gydytoja vis teiravosi, kaip jaučiuosi, ar viskas gerai. Tokio nuostabaus priėmimo linkiu kiekvienam reikiamu momentu! Ačiū gydytojai už pagalbą! :)

2019-08-25, 19:28 | 8

Šauni gydytoja neurologė - energinga, supratinga, dėmesinga... Nuoširdi tauragiškių padėka, toks specialistas labai reikalingas šiame mieste. Ačiū Jums, miela daktare.

2018-03-26, 20:10 | 2

Gera gydytoja, geras žmogus. Padėjo sunkią akimirką, stengėsi spręsti ištikusias bėdas, nuramino. Padėka ir geriausi žodžiai jai.