Pacientai, kurie rekomenduoja Antanas Januškevičius, %

Išduota: 2006-01-03, Nr. MPL-07750, Galiojanti

2019-09-09, 12:08 | 2

Sveiki, noretųsi pasidziaugti, kad Lietuvoje dirba patikimas, nuoširdus gydytojas homeopatas Antanas Januškevičius, kur pasitinka ir palydi su šypsena, kuris įsigilina į nevaisingos šeimos problemas, išsiaiskina nevaisingumą sukėlusias priežastis , o ne tiesiog šabloniskai dirba, kiekvienai nevaisingai šeimai siūlydamas nuo nevaisingumo vis tas pačias vaistažoles ar mineralus! Išsigydžiau nevaisingumą būtent gerbiamo gydytojo dėka. Ačiū gydytojui labai. Rekomenduoju 100%.

2019-06-10, 12:06 | 1

Seniai buvome sutikę tokį gydytoją kaip gerbiamas gyd. A. Januškevičius - nuoširdus, paprastas, atvykus vizitui smulkiai visko klausinėjo, kad tinkamai galėtų diagnozuoti nevaisingumo priežastį.
Į visus klausimus aiškiai ir suprantamai paaiškindavo tiek kartų, kiek mes klausėme. Nei vieno karto, nei per vieną apsilankymą (mes buvome tris kartus - to pakako mūsų nevaisingumo problemai išspręsti), nei per vieną pokalbį telefonu nebuvo pasakyta, jog neskambinkit, arba neklausinėkit, o visad buvo begalo nuosirdžiai aiškinama ir bendraujama. O kai esi kamuojamas nevaisingumo problemos - tai labai svarbus momentas, nes kai daugiau žinai apie savo problemą, tada supranti,, kad su tavo vaisingumu nėra jau taip blogai, ir tik tada gali nusiraminti. Pabrėšiu tai, jog gerbiamas gydytojas diagnozavo tai, apie ką gydytojai ginekologai net neįsivaizdavo, o dar tik neigė. Dar kartą nuoširdus ir didelis ačiū gerbiamam gyd. A. Januškevičiui.
Vaitukaičių šeima.

2019-05-20, 12:47 | 1

DIRBTINIAM APVAISINIMUI IŠLEIDUSI TŪKSTANČIUS, NEVAISINGUMĄ ĮVEIKIAU HOMEOPATIJOS ŽIRNIUKAIS

Iš pradžių su vyru vaikų nė neplanavome, norėjome pagyventi, užsidirbti, atsistoti ant kojų. Tačiau kai jau nusprendėme turėti vaikų, bet keletą mėnesių nepavyko pastoti, kreipiausi į medikus. Tuomet ir prasidėjo praktiškai 2,5 metų trukę kryžiaus keliai. Nors specialistai sako, kad kreiptis dėl nevaisingumo reikia, kai pastoti nepavyksta metus, manęs, aišku, nepaleido, nes kreipiausi į vaisingumo klinikas, kur mokami pinigai. Padarė tyrimus – rezultatai nebuvo blogi, tik šiokie tokie nukrypimai, todėl mane paguodė, kad su manimi jiems ilgai vargti nereikės. Mes darėme inseminaciją, kai spermatozoidai įšvirkščiami į gimdą. Buvo daromos net penkios procedūros, tačiau rezultatų jos nedavė, nors iki pačios procedūros viskas vyko labai sklandžiai. Buvo daryta ir laparoskopija – esą gal problemų, dėl kurių negaliu pastoti, iš išorės nesimato, todėl apžiūrėjo mano organus iš vidaus. Vėlgi nieko nerado. Visą tą laiką vykdavome į kliniką po 2 kartus per savaitę. Už viską, aišku, tekdavo mokėti, todėl buvo tarpas, kad kiek uždirbdavau per mėnesį, tiek ir atiduodavau pinigų. Tiesa, būdavo ir tokių mėnesių, kai apimdavo neviltis, nuleisdavau rankas ir naujoms procedūroms tiesiog nebevažiuodavau. Tačiau kitą mėnesį ir vėl ten lėkdavau, nes biologinis laikrodis tiksėjo. Galiausiai nusprendžiau ieškoti alternatyvių būdų. Kartą kolegė iš rusiško žurnalo atsiuntė straipsnį, kaip maskvietei nevaisingumo problemas padėjo išgydyti gydytojas homeopatas Antanas Januškevičius iš Vilniaus. Nusprendžiau irgi kreiptis į jį. Jis mano organizmą ištyrė Folio metodu, daug vilčių nedavė, bet sakė, kad yra padėjęs ne vienai šeimai. Pradėjau važinėti pas jį ir gerti jo skiriamus žirniukus – tai vienus, tai kitus, nors atrodė, kad visų jų skonis ir spalva vienoda. Pradėjau jausti daugiau energijos, atsirado daugiau optimizmo, nebeliko nuovargio. Vėl atsirado tikėjimas, kad gal kažkas pavyks, nes ir pati geriau jaučiausi. Važinėjome pas jį apie dvejus metus. Iš pradžių kas keletą mėnesių ar pusmetį, jis tik elektroniniu paštu pakoreguodavo vaistus, o paskutinį gerą pusmetį jau važiuodavome kas mėnesį. Brangiausiai mums kainuodavo pati kelionė į Vilnių, kadangi gyvename kitame Lietuvos gale. O patys vaistai gana pigūs. Konsultacijos kainos taip pat įvairavo. Šiaip ar taip per mėnesį man išeidavo apie 100 eurų. Nežinau, gal čia sutapimas, bet aš manau, kad man padėjo. Žinau bendradarbių giminaičius, kurie pastojo ir po dviejų mėnesių po gydymosi pas gydytoją homeopatą Januškevičių, nors anksčiau niekas jiems negalėjo padėti. Kai vieną mėnesį mėnesinės vėlavo, iš pradžių aš, beveik penkerius metus kiekvieną mėnesį gyvenusi laukimu, nekreipiau dėmesio, nes yra taip buvę ir anksčiau. Po kurio laiko visgi pasidariau nėštumo testą ir negalėjau patikėti tuo, ką pamačiau. Visą dieną širdelė spurdėjo, susikaupti negalėjau. Pojūtis nenusakomas, juk tiek laukta ir tiek kartų nusivilta. Ateina mėnesinių laikas – ir nieko. Tiek, kad aš optimistė, iš karto pradėdavau laukti kito mėnesio. Nuostabiausia, kad nebuvo jokių komplikacijų nei nėštumo metu, nei per gimdymą, nei po jo. Beje, aš nejaučiau net pykinimo. Antro vaiko susilaukėme jau be jokios pagalbos ir iš pirmo karto. Tarp vaikų nėra nė dvejų metų skirtumo. Ačiū gydytojui labai.

2019-05-14, 14:31 | 2

Jeigu dar nenukentėjote nuo šio gydytojo, tai pasiskaitykite šias bylas: A2.1.-343-576/2016 ir II-16-908/2019. Mane išteisino 2019m byloje. Būkite atsargūs, ir fotografuokite visą naudojamą įrangą, daktarą, jo rašomus popierius, kabineto duris, nes jei prieisit iki teismų, tai bus jūsų įrodymai.

2018-10-07, 19:47 | 1

KAIP AŠ PASTOJAU ARBA GYVENIME NEKELSIU KOJOS Į VAISINGUMO KLINIKĄ

Kadangi vaisingumo klinikos pastoti man nepadėjo, tai netrukus pradėjau tiesiog internete ieškoti informacijos apie alternatyvias pastojimo galimybes. Iš giminės patirties, žinojau ir pati kažkada lankiausi, bet dėl kitų priežasčių, pas homeopatą. Daug šnekama, kad jie apgavikai, netikri gydytojai, šundaktariai ir taip toliau, tačiau kai mačiau konkrečius įrodymus, kad tai veikia, tai niekada tokių epitetų jiems pati nenaudojau. Gal kuri nors iš jūsų sakysite, kad tai – Placebo efektas, kuom tiki, tas ir vyksta, galbūt, nesiginčysiu, bet jei homeopatai padeda įtikėti, kad pasveiksi nuo kažkokios ligos, tai kodėl gi neapsilankius? Nei jūsų mama, nei draugė, nei vyras jūsų neįtikintų, kad pasveiksite, palyginus kaip baltu chalatu apsirengęs specialistas gali priversti patikėti. Prieinu iki to, kad palandžiojus interneto platybėse, radau informacijos, kad homeopatai gali padėti ir pastoti. Perskaičiau keletą sėkmės istorijų, na ir užsivedusi parašiau laišką vienam homeopatui į Vilnių, trumpai nupasakodama kas man yra ir klustelėdama, ar jis gali mums padėti. Atsakymo sulaukiau teigiamo ir tik tada papasakojau savo vyrui. Sulaukiau pritarimo:
-Taip, Beata, bandom, nieko neprarasime.
Laukė mėnesio laukimas, kol prieisime savo eilę niūrų lapkričio šeštadienį, 2016-aisiais. Vykstame vedini smalsumo į Vilnių, užsisakę viešbutuko kambarį, kad nereiktų tą pačią dieną po vizito važiuoti ilgo kelio namo. Kelionėje daug nesišnekame, klausomės muzikos, važiuojame ramūs. Tiesa, prieš kelionę paskaitau kokiu principu tikrins mūsų sveikatą, randu informaciją kad daktaras pritaikys Folio Metodą. Apie jį atskirai nepasakosiu, įvedus į google rastumėt informacijos, tik trumpai paminėsiu, kad per delnus arba pėdas, tikrinami organų elektriniai parametrai, o tam tikriems organams sunegalavus, odos paviršiuje esančių biologiškai aktyvių taškų, elektromagnetiniai duomenys pakinta.
Nuvažiuojame. Nustembame, nes daktaras įsikūręs ne klinikoje, o verslo centre išsinuomavęs ofiso kambarį. Pasitinka baltu chalatu, ryžoka barzda vyriškis, prisistato mūsų daktaru ir kviečia užeiti. Susižvalgome tarpusavyje, bet vis dar einame ramūs. Užeiname, sėdamės į dvi kėdes. Abu apsidairome, ant sienų matome kažkokius diplomus, bet iš toli neįskaitome, kas juose parašyta. Daktaras atsisėda prieš mus ir įsijungia kompiuterį, pasiima didelį užrašų sąsiuvinį, kuriame beveik langelis į langelį prirašyta kažkokio teksto (kiek vėliau supratome, apie kiekvieną pacientą ar pacientų porą, jis susirašęs aktualią informaciją). Kol kompiuteris užsikuria, jis pradeda mus kalbinti. Kiek laiko esame kartu, kaip dažnai mylimės, ar mylėdamiesi esame atsipalaidavę ir negalvojame apie darbus, buitį, ar mūsų darbai įtempti ir keliantys daug streso, na ir panašaus pobūdžio klausimai. Sulaukęs atsakymų, pasižymėdavo sau į sąsiuvinį. Po to daktaras trumpai pasako, kad dabar, pradžioje mane, o po to vyrą tikrins Folio Metodu ir nusijuokdamas pasako, kad jis ne ekstrasensas ir nežino kokių organų veikla sutrikusi ir kodėl negalime pastoti. Pasidaro labai įdomu, kadangi turbūt žinote, o jeigu nežinote, tai pasakysiu dabar – homeopatija negydo ligos pasekmių, ji ieško KODĖL organizme sutriko vieno ar kito organo veikla, tad mano atveju, jis ieškos, KODĖL mano kiaušidės policistinės, kai tuo tarpu vaisingumo klinika tokių dalykų nesiaiškintų, o tik dirbtinai darytų viską, kad aš pastočiau, o ne organizmas pats sutvarkytų kaip motulė gamta sutvėrė – pastoti kiekvienai moteriai natūraliai.
Folio Metodas pasirodė juokingas, kuris privertė suabejoti mane, ko mes čia atvažiavome ir ar nepapuolėme ant visiško sukčiaus, tik su gražiu internetiniu puslapiu, bet vizito kaina siekė 200 eurų, tad palyginus su išlaidomis nevaisingumo klinikose, pagalvojome, kad tai vieni juokai. Kodėl juokingas, paklausite? Todėl kad dėjau delnus ant metalinių plokštelių, turėjau nejudėdama žiūrėti į kompiuterį, man buvo uždėtos ausinės, kuriose padrikai lakstė kaip morzės abėcelė pyp pyp pyp signalai. Kompiuterio ekrane mačiau žmogaus piešto kūno anatomiją ir mačiau, kurį mano vidaus organą tuo metu metodas tikrina. Patraukus delnus, kompiuteris parodydavo klaidą, tad supratau, kad įtakos delnų padėjimas vis gi turi. Manasis tuo metu iš kabinetuko buvo išvarytas, o daktaras netruko paaiškinti, kad taip gaunamas tikslesnis tyrimas, kai antra pusė neblaško manęs. Po 20 minučių buvau išanalizuota nuo galvos iki kojų, sekė maniškio eilė. Aš irgi tyrime nedalyvavau, tad vaikščiojau ratais verslo centre ir prabėgomis galvojau: kokio velnio mes čia atvažiavome? :D. Na ir ką, po pasišnekėjimų ir po abiejų ištyrimo, gavome miglotas išvadas, vyrui – bendras kūno disbalansas, o man silpniausia vieta – kaiušidės (ką ir pati žinojau ir jam sakiau), kurias galėjo iš rikiuotės išvest ir skydliaukės problemos, ir stresai ir nieko konkretaus neišgirdau. Toliau – dar juokingesnė dalis. Daktaras taria, kad dabar mums pritaikys ir suderins (!) kokias tinktūras turime gerti (jos pagamintos iš augalų, kiek suprantu), kokius homeopatinius vaistus nusipirkti, kada gerti ir grįžti po mėnesio pas jį antram vizitui. Apie tinktūrų derinimą net neklauskite, nes ten tikrai buvo panašu į magiją, tai tik trumpai paminėsiu: pastato buteliuką ant kažkokio kitos dalies Folio Metodo prietaiso, pajungia per kompiuterį vėl tą pačią programą, tik kitą jos dalį, ir pagal mūsų kiekvieno biolauką priderina ir gėrimą. Ten nuleidus galvą teko abiems ir susijuokti, bet turėjome tikėti, nes daktaras viską aiškino moksliškai, grįžę namo netgi ieškojome internete, ar nenusišnekėjo jis, žinoma tiek, kiek atsiminėm, ir mūsų dideliai nuostabai – viską pasakę kaip iš vadovėlio, nenusišnekėjo.
Išvažiuojame užsirašę kitam vizitui, bet laaaaaabai skeptiški abu. Atsisėdam į automobilį ir vienam kito klausiam:
-Nu ir kaip tau jis?
-Kažkoks keistuolis, keistai šneka, pats susivėlęs, pavargęs..
-Aha, nežinau ar antrą kartą važiuosime.. jaučiu atšauksiu vizitą..
-Bet matei kiek žmonių laukia po mūsų ir iki mūsų??? ir kaip jam telefonas netilo?
-Nu jo, mačiau, klientų turi tikrai nenormaliai daug.
Vilniuje praleidžiame naktį ir kitą dieną, lapkričio sekmadienį, parvažiuojame į Klaipėdą. Kaip nekeista, bet nurodymų laikomės: geriame abu skirtingas tinktūras, skirtingus homeopatinius žirniukus, plius dar rusiškus vitaminus, vyras geria vyriškai reprodukcijai gerinti, aš – moteriškai.
Praeina mėnesis, vizito neatšaukiame, važiuojame. Procesas kartojasi. Tikrina mus abu, klausinėja kaip jaučiames, ar sveikata gerėja, sakom, kad nesiskundėm sveikata ir iki tol. Vėl kažką pasirašo, paanalizavęs mus pasako, kad jau organizmai abiejų tvarkosi, bet kiek vizitų reikės -pasakyti negali, nes kiekvienai porai individualiai. Žinot kas įdomiausia? Vaisingumo klinika nurodė 46 procentų statistiką, o jis užtikrintai sako:
-Na pas mane šimtaprocentinis pastojimas. Neturėjau dar nei vienos poros kuri nepastotų po mano gydymo, nebent jūs būsite pirmieji, ties kuriais mano sėkmingo darbo ratas sustos , – ir nusijuokia.
Važiuojame namo su naujomis tinktūromis, kurias geriame kas vakarą, su naujų žirniukų pavadinimais ir vis nenustojame šnekėti, kaip žmogus gali taip tvirtai sakyti, kad jo praktikoje nebuvo nesėkmės atvejų!!
Trečias vizitas buvo magiškas visomis prasmėmis. Buvo Kalėdų laikotarpis, Vilnius buvo be galo gražus, vizitas praėjo ypatingai sklandžiai, kai pagaliau radome su homeopatu bendrą kalbą, pradėjome labiau suprasti jo šneką, išėjome kažkodėl abu pakylėti, vėl nešini naujų tinktūrų. Staiga abu netikėtai sugalvojome, kad užsuksime minutėlei į Šventos Onos bažnyčią, uždegsime žvakę už šeimos gerovę visomis prasmėmis. Buvo diena, tačiau greitai temo ir šį kartą nakvoti turėjome ne Vilniuje, tad skubėjome neužtrukti ilgai. Kaip tik tuo metu bažnyčioje buvo prižiūrėtoja, labai maloni moteris, kuri priėjo mus pakalbinti. Mes tikrai negalime paaiškinti šiai dienai kodėl, bet ji pradėjo kalbėti apie vaisingumą, šeimą. Mes nusijuokėme ir abu sutartinai pasakėme, kad ji pataikė tiesiai į dešimtuką mus pakalbinti, nes į bažnyčią atėjome pasimelsti būtent už tai. Ji palinkėjo didžiausios sėkmės, pakvietė mus į vakarines pamaldas, trumpai užsimindama, kad bus labai įdomus kunigas ir šnekės įdomia tema (gaila nepamenu kokia), tačiau išgirdus, kad turime tris valandas dar kelio namo, atsisveikino.
Grįžom namo, gėrėm tinktūras, gėrėm vėl naujus žirniukus ir taip praėjo gražiausios metų šventės. Ketvirtas vizitas turėjo įvykti sausio viduryje 2017 metais. Turbūt pastebėjote, kad čia sakau turėjo, nes rašau ir jau šypsausi ???? Taip, mums jo nebeprireikė, paskambinau daktarui ir atšaukiau. Po trijų vizitų – AŠ PASTOJAU. Žinote, o homeopatas nei kiek nenustebo, pasveikino mus ir pasakė kad mūsų atvejis vienas iš trumpiausiai trukusių, nes poros pas jį gydosi nuo 3 mėnesių iki dvejų metų.
Rytas.Sausio vidurys, nepamenu kelinta tiksliai diena.
Ruošiuosi į darbą, širdis spurda, nes žinau kad darysiu antrąjį nėštumo testą ( pirmasis prieš kelias dienas nieko nerodė). Maniškis miega, jam į darbą vėliau, nors, kaip vėliau išsišnekėjom, ne tiek jau ir miegojo, irgi laukė, žinodamas kad ryte tikrinsiuos. Nueinu į tuoletą ir po atliktos procedūros negaliu patikėti – ryškėja antras brūkšnelis. Bėgu ir žadinu jį. Veide šypsena, abiejų veiduose šypsenos ir apsikabinimas.. Kaip vairavau į darbą, tiesiog nepamenu, tik gerai pamenu, kad norėjau pravažiuoti ištiestu viduriniu pirštu pro vaisingumo kliniką ir pamojuoti jiems ????
Nežinau kas padėjo pastoti tiksliai, ar homeopatas, ar tikėjimas, ar bažnyčios moterėlė – dabar jau nebesvarbu, tačiau noriu pasakyti, kad savo pasiekiau ir išvengiau visų brangių ir skausmingų procedūrų, kurios būtų laukusios klinikoje. Organizmas pats save sutvarkė, tiesa, pamiršau paminėti, kad man visiškai nevyko ovuliacija, natūralus kasmėnesinis procesas, be kurio pastoti galimybės nėra, tačiau ji per tris mėnesius stebuklingai atsirado.
Merginos, pasakoju savo patirtį ir visiškai nenoriu pasakyti, kad vaisingumo klinikos yra blogis, tiesiog tai yra gerai apgalvota pinigų darymo mašina, kur kiekvienai klientei priskiriamos identiškos pradinės patikros, neatsižvelgiant visiškai į individualius negalavimus ir atvejus. Niekas nesigilina, kodėl tau sutrikusi kiaušidžių veikla, niekas apskritai nieko nesigilina, kokį gyvenimą tu gyveni, ką dirbi, kas daro įtaką, galbūt, tavo sveikatai. Aš tikiu, kad yra problemų, kur homeopatas neišspręs, bet išklausius įvairių istorijų, pirmiausia sakau:
– Pamėginkit nuvažiuoti pas tą gydytoją Antaną Januškevičių. ????
P.S. Kai mes pamiršome projektą “Darome vaiką“ ir tiesiog maloniai vakarojome namie, mėgaudamiesi mano mėgstamiausiu kokteiliu romo su coca cola ir laimu, tada ir užgimė gyvybė manyje. Tiesa sakant, tai buvo maksimalus atsipalaidavimas, pirmiausia prisimenant, kad mes vis dar pora, mylinti vienas kitą ir tiesiog norinti pasimėgauti puikiu, šaltu žiemos vakaru.

2018-02-01, 13:23 | 1

Sveikos visos kurios turite problemu susilaukti mazuliuku,rasau nes noriu pasidalinti su jumis savo isgyvenimu kuris pagaliau baigesi musu dziaugsmu.Labai noreciau kad ir jus aplankytu dziaugsmas ir baigtusi visi nusivylimai.Susituokeme pries kelis metus ir jau norejome savo seima papildyti nauju nariu,taciau mums nesiseke,pasidareme visus tyrimus ir galutinis rezultatas- vyro spermos neveiksnumas.Gydytojai sake nenuleisti ranku dar yra galimybe susilaukti vaikuciu taciau labai maza.Nusprendeme daryti dirbtini apvaisinima,kuris nepavyko,gereme visokius vitaminus skatinancius reprodukcija ir tai nepadejo,kol viena diena perskaiciau straipsni apie homeopatinius zirnelius padedancius vaisingumui.Nusprendeme isbandyti,susitareme susitikimui su gyd.homeopatu A.Januskeviciu,jis istyre vyro organizma ir paskyre jam tinktura ir homeopatinius zirneliu gerti.Aisku labai abejojome tuo ar pades bet noras tureti vaikuti nugali viska.Ir visai netiketai po ilgu laukimu ir bandymu, po 3 men vartojimo homeopatinius zirnelius nestumo testas parode || bruksnelius smile.gif nestuke.gif .dziaugsmui nebuvo ribu 4u.gif
Musu mazajai jau keli metai,esame be galo laimingi.Tikiu ,kad mums padejo homeopatija.
Gal kam pasirodys ir juokinga,aisku bus tokiu kurios netikes homeopatija,taciau kiekvieno teise rinktis yra. Kiekviena diena dziaugiames savo mergyte,ir esame dekingi gyd A.Januskeviciui.

2018-01-26, 17:16 | 1

Su vyru bendro gyvenimo pradžioje vaikų neplanavome. Tačiau, kai nusprendėme turėti vaikelį, tai manėme, kad po mėnesio – kito sulauksime gandrų, bet bėgo mėnesiai, po to – metai, o nėštumo testas vis buvo neigiamas. Praėjus eilei metų supratau, kad jau greitai iš nėštumo testo juostelių galėsiu sulipdyti Eifelio bokštą, jeigu rezultato nebus. Nevaisingumo klinikų geriausi gydytojai negalėjo suprasti, kodėl prie tokių idealių tyrimų man pastoti neišeina, ir darė bevaisius dirbtinius apvaisinimus, tvirtindami, kad jeigu ir jie nepadės, reiškia turėti vaikų man nelemta. Pas gydytoją homeopatą Antaną Januškevičių man rekomendavo kreiptis pažįstami ginekologai, sakydami, kad būtent jis užsiima tokiais kazuistiniais nevaisingumo atvejais, kai niekas kitas negali padėti. Kai pas šį gydytoją apsilankiau, jis mane ištyrė savo aparatu, ir paaiškino, kodėl, jo manymu, negaliu pastoti, ir ką man reikia daryti, kad nevaisingumo problema išnyktų. Nors su įvardyta nevaisingumo priežastimi nesutikau, tačiau nusprendžiau vartoti gydytojo skirtą gydymą, ir po metų pagaliau pastojau, o dar po 9 mėn. pagimdžiau. Jeigu apie šį gydytoją būčiau žinojusi anksčiau, mano dukra dabar turbūt jau būtų ne kūdikis, o paauglė.

2018-01-16, 14:41 | 1

Nezinau, kas paskatino parasyti... Ir parasyti butent dabar. Tiesiog... Tikrai labai gerai suprantu - isties suprantu - tas, kurios beviltiskai megindamos pastoti jau pamazu netenka vilties ir liaujasi tikejusios stebuklu. Dar pries metus skaitydama tokia istorija, kad homeopatija gydo nevaisinguma, buciau tik eilini karta suirzusi ir atsainiai mestelejusi: "Taip, taip, stebuklu buna, bet visada kazkodel kitur, kazkam kitam - tik ne man..." Dar pries metus, vyrui uzsiminus, jog esam pakviesti i geru draugu naujagimes krikstynas, stengdamasi uzmaskuoti eilini karta sukilusi beribi skausma siurksciai atrezciau: "Ko ten eiti? Tam, kad eilini karta pasiklausyciau "na, ir jums jau butu laikas...", ar (is tu, kas zinojo apie musu problemas) "et, nepergyvenkit, mano drauges pusseseres klasioke irgi 12 metu negalejo pastoti..." Vimde nuo tokiu fraziu... 7 metai tikejimusi ir nusivylimu, simtai ir vel neigiamu nestumo testu, desimtis kartu kone jauciami nestumo pozymiai uzaugino tarytum siena, atsiaurumo kauke, kuria uzsidedavau vos kalbai pakrypus vaiku link... Atleiskit uz galbut per ilga izanga... Jau 5 su puse menesio, kaip po mano sirdimi plaka maza sirdele. Rasau, o asaros rieda skruostais... Dziaugsmo asaros... Nes iki siol negaliu patiketi, jog gydytojo homeopato Antano Januskeviciaus paskirtos homeopatijos deka ivyko stebuklas - man pasiseke iveikti nevaisinguma. Jei ne po truputi ryskejantis pilvukas, kuriame jau pora savaiciu jauciu spurdancia gyvybe, jei ne kas menesi is gydytojo gaunamas patvirtinimas, jog viskas kuo geriausiai, manyciau sapnuojanti. Nors ka ten - net tai sunkiai leidzia patiketi, jog ir mano svajonei, mano paciam didziausiam troskimui pagaliau buvo lemta issipildyti. Nezinau, ar teisingai elgiuosi pasakodama visa tai, tiesiog tenorejau papasakoti savo istorija tokioms kaip as, kuriu viskas galbut dar laukia ateityje... Galbut ir jus praejus metams braukdamos dziaugsmo asaras pasakosite savasias istorijas... Stebuklu, gydantis nevaisinguma homeopatija, buna. Ne kazkur TEN. Cia. Pas mus.

2017-11-26, 16:32 | IP: 195.182.92.72

Kai dešimt metų negalėjau susilaukti vaiko, ir kai įvairiose klinikose darytos penkios dirbtinio apvaisinimo procedūros buvo bevaisės, tada mano ginekologė rekomendavo kreiptis į šį gydytoją, kaip aukštos klasės nevaisingumo gydymo specialistą, kuris žmones gydo homeopatijos dėka. Apsilankiusi pas šį gydytoją, įsitikinau, kad tai yra gydytojas iš Didžiosios raidės. Patiko, kad jis labai įdėmiai išklausė mano nusiskundimus (ne tik ginekologinius, bet ir visus kitus), po to detaliai ištyrė visą mano organizmą savo aparatu, nustatė visų mano negalavimų priežastis, ir paskyrė gydymą, tinkantį tik man vienai. Vartodama homeopatinius žirniukus, po pusės metų pagaliau pastojau. Ačiū gydytojui labai.