Pacientai, kurie rekomenduoja Antanas Januškevičius, %

Išduota: 2006-01-03, Nr. MPL-07750, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.7

2023-05-12, 10:24 | Registruotas lankytojas 2

Daugiau pas šitą gydytoja tikrai nesikreipsiu, atrodo jam rūpi tik pinigai, ir daugiau klientu, pats mačiau kaip vienai senyvo moteriai pradėjo meluoti kai ji paprašė diagnostika padaryti kita, ji taip pat nepatikejo kai pasake jai kad negalima :) melas visiškas, man padare jai ne.
Kita moterys sėdejo šalia manęs lauke ir kada jis išėjo ji paklausė kada jau pakvies ,taip ilgai laukti reikejo, tai šitas gydytojas pradėjo taip rekti ant jos kaip nenormalus, gėda buvo žiūreti.
Paskui pradėjo pasakoti,kad ji paprašė kolege išsamiau paaiškinti apie sveikata,tai jis pasakė,kad nemokamai nedarys, o kitiems kodėl? tai jie pinigus man moka o tu ne......
Žmones kurie buvo šalia taip pat buvo nepatenkinti, sake per brangu, ir nekuo naujo nepasakė.Man taip pat nepastate tikslios diagnozes,kaip paprašiau paruodyti kompiuterio informacija, nenorėjo visko rodyti, manau dėl to,kad viska sužinuosiu ir neateisiu, paskui truputi davė ........sumokejau 100 euru, ir nulis rezultato
Tai mano nuomone jam rūpi tik pinigai, gal kažkam padėjo, bet patarčiau pas ji nesikreipti.

2020-07-24, 16:27 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-25, 17:28 | Registruotas lankytojas 11
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-14, 11:31 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.