Pacientai, kurie rekomenduoja Antanas Januškevičius, %

Išduota: 2006-01-03, Nr. MPL-07750, Galiojanti

2018-01-26, 17:16 | 1

Su vyru bendro gyvenimo pradžioje vaikų neplanavome. Tačiau, kai nusprendėme turėti vaikelį, tai manėme, kad po mėnesio – kito sulauksime gandrų, bet bėgo mėnesiai, po to – metai, o nėštumo testas vis buvo neigiamas. Praėjus eilei metų supratau, kad jau greitai iš nėštumo testo juostelių galėsiu sulipdyti Eifelio bokštą, jeigu rezultato nebus. Nevaisingumo klinikų geriausi gydytojai negalėjo suprasti, kodėl prie tokių idealių tyrimų man pastoti neišeina, ir darė bevaisius dirbtinius apvaisinimus, tvirtindami, kad jeigu ir jie nepadės, reiškia turėti vaikų man nelemta. Pas gydytoją homeopatą Antaną Januškevičių man rekomendavo kreiptis pažįstami ginekologai, sakydami, kad būtent jis užsiima tokiais kazuistiniais nevaisingumo atvejais, kai niekas kitas negali padėti. Kai pas šį gydytoją apsilankiau, jis mane ištyrė savo aparatu, ir paaiškino, kodėl, jo manymu, negaliu pastoti, ir ką man reikia daryti, kad nevaisingumo problema išnyktų. Nors su įvardyta nevaisingumo priežastimi nesutikau, tačiau nusprendžiau vartoti gydytojo skirtą gydymą, ir po metų pagaliau pastojau, o dar po 9 mėn. pagimdžiau. Jeigu apie šį gydytoją būčiau žinojusi anksčiau, mano dukra dabar turbūt jau būtų ne kūdikis, o paauglė.

2018-01-16, 14:41 | 1

Nezinau, kas paskatino parasyti... Ir parasyti butent dabar. Tiesiog... Tikrai labai gerai suprantu - isties suprantu - tas, kurios beviltiskai megindamos pastoti jau pamazu netenka vilties ir liaujasi tikejusios stebuklu. Dar pries metus skaitydama tokia istorija, kad homeopatija gydo nevaisinguma, buciau tik eilini karta suirzusi ir atsainiai mestelejusi: "Taip, taip, stebuklu buna, bet visada kazkodel kitur, kazkam kitam - tik ne man..." Dar pries metus, vyrui uzsiminus, jog esam pakviesti i geru draugu naujagimes krikstynas, stengdamasi uzmaskuoti eilini karta sukilusi beribi skausma siurksciai atrezciau: "Ko ten eiti? Tam, kad eilini karta pasiklausyciau "na, ir jums jau butu laikas...", ar (is tu, kas zinojo apie musu problemas) "et, nepergyvenkit, mano drauges pusseseres klasioke irgi 12 metu negalejo pastoti..." Vimde nuo tokiu fraziu... 7 metai tikejimusi ir nusivylimu, simtai ir vel neigiamu nestumo testu, desimtis kartu kone jauciami nestumo pozymiai uzaugino tarytum siena, atsiaurumo kauke, kuria uzsidedavau vos kalbai pakrypus vaiku link... Atleiskit uz galbut per ilga izanga... Jau 5 su puse menesio, kaip po mano sirdimi plaka maza sirdele. Rasau, o asaros rieda skruostais... Dziaugsmo asaros... Nes iki siol negaliu patiketi, jog gydytojo homeopato Antano Januskeviciaus paskirtos homeopatijos deka ivyko stebuklas - man pasiseke iveikti nevaisinguma. Jei ne po truputi ryskejantis pilvukas, kuriame jau pora savaiciu jauciu spurdancia gyvybe, jei ne kas menesi is gydytojo gaunamas patvirtinimas, jog viskas kuo geriausiai, manyciau sapnuojanti. Nors ka ten - net tai sunkiai leidzia patiketi, jog ir mano svajonei, mano paciam didziausiam troskimui pagaliau buvo lemta issipildyti. Nezinau, ar teisingai elgiuosi pasakodama visa tai, tiesiog tenorejau papasakoti savo istorija tokioms kaip as, kuriu viskas galbut dar laukia ateityje... Galbut ir jus praejus metams braukdamos dziaugsmo asaras pasakosite savasias istorijas... Stebuklu, gydantis nevaisinguma homeopatija, buna. Ne kazkur TEN. Cia. Pas mus.

2017-11-26, 16:32 | IP: 195.182.92.72

Kai dešimt metų negalėjau susilaukti vaiko, ir kai įvairiose klinikose darytos penkios dirbtinio apvaisinimo procedūros buvo bevaisės, tada mano ginekologė rekomendavo kreiptis į šį gydytoją, kaip aukštos klasės nevaisingumo gydymo specialistą, kuris žmones gydo homeopatijos dėka. Apsilankiusi pas šį gydytoją, įsitikinau, kad tai yra gydytojas iš Didžiosios raidės. Patiko, kad jis labai įdėmiai išklausė mano nusiskundimus (ne tik ginekologinius, bet ir visus kitus), po to detaliai ištyrė visą mano organizmą savo aparatu, nustatė visų mano negalavimų priežastis, ir paskyrė gydymą, tinkantį tik man vienai. Vartodama homeopatinius žirniukus, po pusės metų pagaliau pastojau. Ačiū gydytojui labai.