Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Januška, %

Išduota: 2017-07-12, Nr. MPL-22375, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-02-10, 08:39 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, nuostabus, profesionalus gydytojas.

2024-01-01, 12:28 | Registruotas lankytojas 1

Gediminas Januška pavyzdys daugumai Lietuvos gydytojų. Atsakingas, rūpestingas, nuoširdus, puikiai išmanantis savo darbą gydytojas.
Edita Kovalevska

2023-10-18, 20:50 | Registruotas lankytojas 1

Mes nei vienas nesiruošiame ligai. Gyvename, dirbame, auginame vaikus, puoselėjame namus ir visai jos nelaukiame. Bet yra žmonės, kurie ligai ruošiasi. Jie ilgai, kantriai, daug metų studijuoja mediciną ir yra pasiruošę mums padėti. Tokios profesionalios pagalbos sulaukiau iš gydytojo GEDIMINO JANUŠKOS. Visi mano operacijos ir pooperaciniai veiksmai buvo taip tiksliai, nuosekliai, korektiškai išdėstyti ir aptarti, kad visos įtampos ir baimės pasitraukė.
AČIŪ, daktare Gediminai. Esate nuostabus specialistas ir žmogus. Jeigu kam prireiks pagalbos ir kompetencijos, rekomenduoju drąsiai kreiptis.

2021-12-01, 10:19 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją patekau atsitiktinai, visgi manau man labai pasisekė. Gydytojas malonus, mandagus, profesionalus, skyrė pakankamai laiko tiek paaiškinimui prieš operaciją, tiek pasidomėti kaip jaučiuosi kol gulėjau stacionare, taip pat atsakyti į visus mano klausimus. Džiaugiuosi, kad tokie jauni gydytojai renkasi Lietuvą, nes tokių specialistų mums labai trūksta.

2020-09-13, 14:39 | Registruotas lankytojas 5

Nerealus daktaras - rūpestingas, mandagus, savo srities asas. Labai rekomenduočiau.

2019-07-12, 04:43 | Registruotas lankytojas 8

Esu dėkinga Daktarui Gediminui Januškai už atsakingai atliktą darbą atlikus operaciją mamai, sklandus gydymas, rūpestis ir supratimas, labai pasitikėjau Daktaru ir tai mane ramino. Dėkinga labai esu. Mama negali atsidžiaugti, kad būtent Januška operavo ir gydė. Didelio pasisekimo ir visur sėkmės linkiu Daktarui.

2019-05-13, 17:12 | Registruotas lankytojas 1

Tai labai nuoširdžiai norintis ir padedantis ligoniams gydytojas. Labai labai didelis ačiū nuo manęs ir mano artimųjų už mano mamytės labai sėkmingą operaciją ir gydymą. Gabaus gydytojo dėka mano 88 metų mamytė atgavo jėgas.

2019-02-16, 15:23 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, nemalonia procedūra pavertė malonia, atsakė į visus rūpimus klausimus, papasakojo ir pavaizdavo vizualiai apie ligos esmę. Rekomenduoju, tik geriausi atsiliepimai!

2017-11-09, 12:54 | IP: 83.177.163.86

Nuostabus žmogus,darbui atsidavęs,geranoriškas,neabėjingas žmogui,dėl pacientės padarė viską,net kas jam ir nepriklauso.Esu sužavėta,nustebinta šio gyditojo meile darbui ir kompetencijomis.

2017-03-15, 01:29 | IP: 86.100.250.221

Geras daktaras!!! 10 balų. Malonus, tvarkingas ir simpatiškas!