Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Januševičius, %

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2014-07-02, Nr. MPL-19210, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-03-14, 19:19 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduočiau tikrai. Bendravimo lygis žemas. Problema įvertinta per 60 sekundžių, pastatytas į eilę kelio sąnario protezavimui. Po tokio įvertinimo, nuėjau pas kitą traumatologą. Jis pradėjo juoktis, ir pasakė. Po mano operacijos 10 metų tikrai nereikės protezuoti. Ko pasekoje antro kelio operacija, ir tikiuosi greitai ne tik važinesiu dviračiu, vaikščiosiu ir sportu užsiimsiu. Veiksmas prieš koronos epidemiją.

2024-02-09, 13:17 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalus, savo darbą išmanantis gydytojas. Gydymas buvo efektyvus, į visus man rūpimus klausimus atsakė, esu visiškai patenkinta. O tiems, kam nepatinka gydytojo bendravimo būdas, tai žmonės, ne į pasimatymą einat, gydytojas neprivalo su jumis kalbėti apie "orą", pagalvokit kiek pacientų laukia už durų. Nemanau, kad gydymo kokybė nukenčia vien todėl, kad su kažkuo gydytojas bendravo "grubiau".

2023-10-11, 21:20 | Registruotas lankytojas 5

Bendravo grubiai. Neišklausė, neatsakė į klausimus. Kategoriškas.
Nebuvo nuoširdumo – nėra ir pasitikėjimo. Nusprendžiau kreiptis į kitą gydytoją dėl bendravimo kultūros stokos.

2023-02-25, 14:24 | Registruotas lankytojas 1

Niekada pas jį neičiau ir niekam nerekomenduoju. Nors rentgeno kabinetas priešais, net nenusiuntė nyotraukos padaryt, o kojos pirštas buvo lūžęs. Du mėnesius vaikščiojau lūžusiu pirštu, kol atėjo eilė MR ir pirštas pats kažkaip sugijo. Tada dar pasiuntė MR ir pakiliu tonu reziumavo, kad pirštas tikrai buvo lūžęs.

2022-06-08, 10:36 | Registruotas lankytojas 1

Tomas Januševičius nemoka pagarbiai bendrauti su pacientais ir jų atstovais.
Vertinčiau kaip atžarų , be jokios pagrįstos priežasties, grūbiai užsipuolantį,nesivaldantį mediką.
Žmogui,dirbančiam,savivaldybės valdomoje įstaigoje,tiesiog trūksta bendravimo kultūros.Nerekomenduočiau T.Januševičiaus paslaugų.

2022-05-26, 16:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus, paprastas, profesionalus gydytojas, kuriam rūpi pacientai.

2022-05-06, 13:32 | Registruotas lankytojas 5

Tomas Januševičius puikus savo srities specialistas, puikus gydytojas, aiškiai paaiškinantis problemas, pasiūlantis tinkamą gydymo būdą. Jo dėka per pusmetį pakeisti abiejų kelių sąnariai. Puikus skyriuje ir operacinėje dirbantys kolektyvai. Dėkoju. Pagarbiai, Jūra Briedienė.

2022-04-28, 10:46 | Registruotas lankytojas 6

Labai puikus gydytojas,noriu padekoti uz atlikta kelio endoprotezavomo operacija.Didelis aciu.

2021-12-26, 09:33 | Registruotas lankytojas 5

Puikus savo srities specialistas. Esu dėkinga už puikiai atliktą sąnario protezavimo operaciją. Gydytojas nuoširdus, dėmesingas. Pagarbiai, Jūra Briedienė.

2021-06-18, 01:48 | Registruotas lankytojas 2

Gal kai padarė lūžusiai kojai operaciją, viskas ok. Bet kai gydytojas, žmogus išvis be sąžinės, jokios pagarbos, jo bendravimas lygus 0! Tarkim aš medicinos nebaigiau, baigiau bakalaurą, apsigyniau, bet su pažįstamais nebendrauju kaip su mazgote! Man pirmą kartą lūžis, pirma operacija, nieko nežinau... o jam dzin, nepatarė reabilitacijos, liepė pačiai mankštint koją... o kaip, kada, kur??? Pati turiu žinoti??? Gerai, kad vyras iš po daug baisesnio lūžio ir jį reabilitacija ant kojų pastatė...tai iš vyro patirties kreipsiuos į šeimos gydytoją dėl siuntimo, nes kaip P. Januševičius pasakė, reabilitacija nepadės.. tik pati sau galiu padėt... įdomu kaip? Kai nžn, ką kaip daryt. Supratau tik tiek, kyšių, pinigų, dovanų nedaviau, tad jam nusispjaut.. jei operacijos metu ir budėjo tą parą sakė, kaip mielu noru 50g brendžio įkaltų... man dzin... aš jį mačiau savaitę iki operacijos, operacijos dieną, net ne į traumos skyrių buvau paguldyta, iš po op, jau traumoj atsidūriau... nieko neaiškino, sakė, viskas paskui, išrašant pusę dienos laukiau, ir tai nieko nepaaiškino... tai supratau, nedaviau kyšio ir bendravimas šūdas... net mamą galėčiau paminėt, ji pas jį sąnarį kelio operavos ir lygiai taip pat pasakė, jis snarglys, dievu esąs įsivaisduojantis... taip snarglys.. mano mamytei, jis į sūnus tiktų, o už mane 2m vyresnis... kaip specialistą, galbūt patarčiau, bet ne kaip gydytoją... gailiuosi, kad pakliuvau pas jį, Šiauliuose manau būtų buvę kitaip... jis po mėn foto rentgeno pažiūrėjo ir viskas, nei žaizdos, nei kojos net nelietė ir nežiūrėjo! Nusivyliau!!! Jis išvis atsiprašant didelis pochuistas!!! Sėkmės, jo darbe, bet linkiu niekam pas jį nepapulti... yra daug kitų gerų, supratingų, žmogiškų gydytojų!!!

2021-06-18, 01:48 | Registruotas lankytojas 2

2020-12-22, 00:20 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-02-20, 18:32 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-02-11, 12:25 | Registruotas lankytojas 1
2019-08-08, 16:17 | Registruotas lankytojas 7

Kaip savo srities specialistas gydydojas gal ir profesionalus, tačiau bendravimas su pacientu pasibaisėtinas. Nenoriai atsako uždavus klausimą grubiai ir arogantiškai bendrauja.

2019-03-27, 08:46 | Registruotas lankytojas 3

Tikras savo srities meistras

2018-12-05, 08:54 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-01-19, 11:37 | Registruotas lankytojas 1

Jaunas, energingas, be didelių "lia lia", nes už durų laukia traumuotų minia, greitai diagnozavo problemą, skyrė vaistus ir 5 mėnesių kančios baigėsi....
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui.Sėkmės ir stiprybės nelengvame darbe.

2017-12-01, 01:02 | IP: 188.69.209.94

Labai,gera

2017-09-07, 19:26 | IP: 46.36.67.238

Labai malonus ,savo darbą išmano puikiai,sekmės.

2017-02-10, 14:23 | IP: 90.143.91.48

Iabai didelis aciu siam gydytojui!

2017-02-06, 22:10 | IP: *.*.*.*

2017-01-10, 15:32 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities žinovas.Išsamiai ir įtikinamai išaiškino mano ligos stovį ir negydimo pasekmes.Suteikė išsamias žinias apie klubo protezo pasirinkimą.Po operacijos domėjosi savijauta,patarė dėl tinkamesnės reabilitacijos.Po trijų mėn., planinės apžiūros metu vėl buvau šiltai sutikta.Plačiai ir nuodugniai išaiškinta apie tolimesnį rėžimą su naujuoju sąnariu.Jaučiuosi puikiai,nebekankina buvę skausmai.Ačiū gydytojui už nuoširdų darbą.Sėkmės visur ir visada :)

2016-10-05, 13:36 | IP: 62.80.224.232

Dekoju uz puikiai atlikta operacija....

2016-07-26, 15:52 | IP: *.*.*.*

2016-06-07, 05:07 | IP: 62.80.224.232

Puikus savo darbo specialistas

2016-01-25, 10:05 | IP: 81.7.66.57

Profesionalus, tiksliai diagnozavo, ne daugžodžiauja, kalba tiesiai šviesiai.