Pacientai, kurie rekomenduoja Raimonda Jankauskienė, %

Išduota: 2008-11-20, Nr. MPL-11830, Galiojanti

Jankauskienė Raimonda dirba šiose gydymo įstaigose

2020-01-07, 20:24 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja visuomet viską paaiškina tiek nuodugniai, kiek galiu suprasti dėl turimų žinių. Atsako į visus klausimus, pasiūlo alternatyvų, jei man atrodo nepriimtinas gydymo būdas. Palaukti tenka, bet, kiek teko atvykti su sunkiau sergančiu vaiku, visuomet priima skubiai. Telefonu prisiskambinti sudėtinga, bet esu tikra, kad telefonu išvis neprivalo konsultuoti ir esu dėkinga, jei vistik suteikiama tokia galimybė. Esu dėkinga gydytojai ir slaugytojai.

2019-05-10, 11:50 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Viską paaiškina, atsako į visus klausimus, išrašo visus reikalingus siuntimus ir tyrimus.

2018-09-13, 10:53 | Registruotas lankytojas 3

Bjauri ir nemaloni gydytoja. Net nesidomėjo mano būkle tik surašė ko reikia ir ko nereikia. Nerekomenduoju.

2017-09-14, 01:56 | IP: *.*.*.*
2017-06-22, 11:51 | IP: *.*.*.*
2017-05-09, 14:30 | IP: 78.61.221.220

Pati pas sia gydytoja gydausi jau 20m.Dabar gydomes visa seima:vyras ir abu vaikai.Labai dziaugiuosi.Gydytoja yra labai konkreti,visada maloniai priima,isklausineja,neskuba,paaiskina.Labai dziaugiuosi,kad nuo kudikystes gydydama mano vaikus,niekada be reikalo ar apsaugant save,"nepriserdavo" ju antibiotikais;)(Kaip tai daro kiti seimos gydytojai).Stengiasi vykdyti visas gydymo programas.Reikalui esant israso siuntimus.Esam labai dekingi gydytojai uz profesionalia prieziura.Vaiciu seimyna.

2016-08-13, 03:05 | IP: *.*.*.*