Pacientai, kurie rekomenduoja Raimonda Jankauskienė, %

AND klinika

Šeimos gydytojas

Išduota: 2008-11-21, Nr. MPL-11830, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Jankauskienė Raimonda dirba šiose gydymo įstaigose

2.6

AND klinika
2021-04-01, 20:11 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja ir sesutė abi nemalonios. Kaip dabar populiaru reikia dirbant su žmonėmis klientų aptarnavimo pasimokinti. Nepatinka darbas su žmonėmis-reiktų keisti profesiją. Iš nusiskundimų purkštaudavo, kad negali būti, nuėjus pas privačius gydytojus rasdavo tai dėl ko ir buvo nuogastauta.

2021-01-14, 13:04 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja be galo rūpestinga, profesionali
ir mandagi. Prižiūrėjo mane nėštumo laikotarpiu, dabar užrašiau pas ją ir vaikelį. Puikiai diagnozuoja, pataria, nukreipia tolesniems tyrimams. Kai pažada, kad paskambins visada paskambina, paklausia kaip laikomės, kaip sekėsi tyrimai, išsamiai pakomentuoja tyrimus ir t.t. Esu labai laiminga atradusi šią gydytoją.

2020-11-13, 13:39 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Jankauskienė Raimonda atsakė

Sveiki, visad reaguoju į konstruktyvią kritiką, tačiau tokio atvejo savo apylinkėje neturėjau..

2020-01-07, 18:24 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja visuomet viską paaiškina tiek nuodugniai, kiek galiu suprasti dėl turimų žinių. Atsako į visus klausimus, pasiūlo alternatyvų, jei man atrodo nepriimtinas gydymo būdas. Palaukti tenka, bet, kiek teko atvykti su sunkiau sergančiu vaiku, visuomet priima skubiai. Telefonu prisiskambinti sudėtinga, bet esu tikra, kad telefonu išvis neprivalo konsultuoti ir esu dėkinga, jei vistik suteikiama tokia galimybė. Esu dėkinga gydytojai ir slaugytojai.

2019-05-10, 08:50 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja. Viską paaiškina, atsako į visus klausimus, išrašo visus reikalingus siuntimus ir tyrimus.

2018-09-13, 07:53 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-09-13, 22:56 | IP: *.*.*.*

2017-06-22, 08:51 | IP: *.*.*.*

2017-05-09, 11:30 | IP: 78.61.221.220

Pati pas sia gydytoja gydausi jau 20m.Dabar gydomes visa seima:vyras ir abu vaikai.Labai dziaugiuosi.Gydytoja yra labai konkreti,visada maloniai priima,isklausineja,neskuba,paaiskina.Labai dziaugiuosi,kad nuo kudikystes gydydama mano vaikus,niekada be reikalo ar apsaugant save,"nepriserdavo" ju antibiotikais;)(Kaip tai daro kiti seimos gydytojai).Stengiasi vykdyti visas gydymo programas.Reikalui esant israso siuntimus.Esam labai dekingi gydytojai uz profesionalia prieziura.Vaiciu seimyna.

2016-08-13, 00:05 | IP: *.*.*.*