Pacientai, kurie rekomenduoja Vilhelma Jakutytė, %

Gydytojas pulmonologas

Išduota: 2015-06-29, Nr. MPL-20099, Galiojanti

Išduota: 2011-07-21, Nr. MPL-17393, Galiojanti

Jakutytė Vilhelma dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jakutytė Vilhelma?

2019-02-14, 19:11 | 5

Labai nuoširdi, rūpestinga ir žmogiška gydytoja, kuri ne tik puikiai išmano savo darbą , bet ir visada išklauso, atsakingai apžiūri, pataria, nuramina. Kiek kartų konsultavausi telefonu ir tiesiogiai dėl mamos gydymo, visada kantriai ir išsamiai atsakydavo į visus klausimus. Labai džiugu, kad Klaipedos pulmanologinis skyrius turi tokius jaunus kompetetingus profesionalus! Didelės sėkmės ir kantrybės šiai gydytojai ir visam skyriui! Mažeikiai.

2018-10-16, 09:03 | 1

Gydytoja maloniai su pacientais elgiasi ir pataria dėl gydymo. Kad daugiau tokių gydytojų, tai nuostabu būtų.

2017-12-28, 21:56 | 1

Nuostabi gydytoja! Esu jauna ir į mano problema niekas rimtai nežiūrejo. Pirmiausiai buvau pas kitą ``` paguvenusią` gydytoją tai pažiūrėjo kaip i sveiką ir nieko nedarė, tik parašė atsakymą šeimos daktarei ir eik kur nori. O ši gydytoja įsiklausė i mano nupasakotus simptomus ir ieškojom kur problema... jau 2 mėn turiu gydymą, o iki to puse nakties negalėdavau miegoti dėl nuolatinio kosulio, kuris diena praeidavo.

2017-01-25, 15:10 | IP: 85.232.128.54

Šauni jauna gydytoja, besirūpinanti pacientu(bent jau man taip pasisekė), besidžiaugianti tyrimų ir operacijos rezultatais. Visad besišypsanti. Tokie ir turėtų būti gydytojai, kaip draugai - palaikantys, patariantys, besidomintys.