Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Gurevičius, %

Licencijos

Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

Išduota: 2014-07-02, Nr. MPL-19206, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

97.9% Complete
4.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

85.5% Complete
4.3

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

70.2% Complete
3.5

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

95.8% Complete
4.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

90.4% Complete
4.5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

78.8% Complete
3.9

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

91.8% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2022-08-08, 15:28 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau šio gydytojo gydyti paauglius su psichologinėmis problemomis, nes nors ir nesu kompetetinga šioje srityje nemanau, kad prie vaiko (paauglio su problemomis) visų pirma etiška išsakyti spėjamą diagnozę. Manau, kad tai vienareikšmiškai turi būti aptariama tik su vienu iš tėvų. Taip pat klausimų uždavimo forma neturėtų būti atvira irgi prie vaiko, pvz. apie polinkį į savižudybę, o gal geriau tai iš pradžių aptarti taip pat su vienu iš tėvų. Manau, kad tokio lygio specialistas kuo puikiausiai turi žinoti kaip greitai paaugliai tapatinasi sau diagnozes. Kas ir nutiko po vizito pas šį gydytoją, kai buvo pačiam vaikui įvardinta per 10 min. nustatyta depresija ir gydymo būdas tik 2-jais medikamentais. Dabar "ačiū" šitam specialistui turiu vaiką su depresija ir su polinkiu į savižudybę. Pasikartosiu, kad nesu šios srities specialistė, bet visgi manau, kad tokio jautrumo klausimus verčiau pirma aptarti su tėvais, kurie ir nuspręs ar sakyti paaugliui. O dar profesionaliau būtų iš paties gydytojo išgirsti kaip elgtis tokiu atveju. Nes tai nėra juk diagnozė - jums peršalimas, o diagnozė gresianti labai rimtomis pasekmėmis.

2022-06-04, 06:54 | Registruotas lankytojas 8

Nerekomenduoju lankytis pas šį gydytojį. Nerado bendros kalbos su vaiku, nemokėjo nuraminti vaiko. Visiškai nesigilino į problemą, pasakė viską abstrakčiai atmestinai, ką ir taip žinojom... Neskyrė net antro vizito. Kai baigėsi vizito laikas švelniai tariant išvarė iš kabineto. Reikės normalaus specialisto ieškotis...

2020-08-28, 19:25 | Registruotas lankytojas 1

Labai šiltas žmogus ir taip atidžiai gydo vaikučius ir labai myli vaikus

2018-10-04, 17:40 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus,atidus gydytojas. Jis mato ir girdi žmogų. Labai džiaugiuosi, kad atradom puikų specialistą, rekomenduočiau visiems:paprastas, atidus ir labai fainas:)

2017-04-28, 15:01 | IP: 78.56.55.197

Labai protinga asmenybė. Pasiilgau jo. Gaila, jog suaugau ir nepatenku į jo gydomųjų srautą. Žmogus, kuris stebi ir daro įdomias įžvalgas. Norėčiau, kad jis dabar man padėtų. Psichologinių šachmatų lentoje prieš jį atsilaikyti sunku. Norėčiau būti nors kiek atsivėrusi, nes tada būtume turėję tikrai įdomų pokalbį.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Mindaugas Gurevičius?