Pacientai, kurie rekomenduoja Rima Radžiuvienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12815, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01102, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Radžiuvienė Rima dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Radžiuvienė Rima?

2024-01-18, 23:39 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuoširdi gydytoja. Išsamiai pakonsultavo rūpimais klausimais bei davė naudingų patarimų.

2023-05-30, 20:36 | Registruotas lankytojas 2

Labai patenkintas.puikiai priėmė.nuostabiai pabendravom.išklausė,nustatė priežastį.davė patarimų.ir nusiuntė tolimesniam gerinimui mano savijautos.labai dėkingas

2022-08-22, 20:04 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Sugaišau savo laiką. Tik įėjus į kabinetą pradėjo reikšti pretenzijas, dėl atvykimo iš kito miesto. Teigė, kad nesupranta už ką pinigus gauna gydytojas,kuris dirba mieste iš kurio buvau atvykus. Reiškė pretenzijas,kad greičiausiai šeimos daktarė net nesugenėjo manęs apžiūrėti (greičiausiai telefono skambučiu apžiūrėjo),o tik nusiuntė pas ją. Pasiteiravus ar jai yra problema,kad atvykau? Atsakė, kad jai atsibodo,kai jai siunčia iš kitų miestų žmones... toliau kalbant ir mėginant paaiškinti savo skausmus,kuriuos jaučiu kelis metus, buvo akivaizdu matyti,kad jai visiškai nesvarbu ką aš jai sakau. Kalbėjo apie tai,kaip šiomis dienomis yra gydytojams labai sunku dirbti,kaip jų greit nebus. Kaip kadaise jai nugara skaudėjo nuo streso.... Esmė tokia, sako tai kai bus vėl bogai, greitąją išsikviesk ( va aš tau čia riebiau surašiau viską) "kad skauda taip,kad paliesti negalima, kad neina net pajudėti" aš jai sakau, bet daktare, čia nereikia nei "riebiau" rašyti, man taip ir yra. Nieko netsakė,toliau rašė. Ir mokino pasak jos, kad kai išsikviesi greitąją sakyk,kad labai blogai, lai nuveža į ligoninę - ištirs. Aš esu pakraupus kaip tokių daktarų dar yra. Jai visiškai nebuvo svarbu ką sakau, net nesigilino į mano problemą, neskyrė jokio gydymo, net neatsakė kodėl jaučiu skausmą. Negana to, aš jai sakau, aš laukiau pusantro mėnesio vizito pas jus, jos atsakymas buvo,gali laukti ir du ir tris... Niekada nesu rašiusiu atsiliepimų, bet nesusilaikiau, negaiškite savo laiko...

2022-07-04, 20:50 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju. Akiplėšiška ,nenorinti dirbti.vos atėjus sakė kad jau buvau prieš kelis metus pas ją ir vėl ant sprando lipu. (Nors atėjau po 4metų ir su kita problema) Kad kiti gydytojai visas šiukšles jai siunčia ir neieško problemų. Bei numete užuomena kad kitą kart su šampanu ateit... draskė akis tol kol pradėjau su ja šnekėt kaip ji su manim tada aprimo. Jai senai laikas į pensija o ne su žmonėm dirbti. Nesiųskit pas ja jautrių ir senų žmonių. Nieko neras o iškolios...

2022-05-20, 23:42 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoju, nes bendravo labai nemandagiai ir nesistengė išgirsti išsakomų nusiskindumų, įsigilinti į problemą.

2022-04-20, 08:12 | Registruotas lankytojas 2

Prieš eidama pas šią gydytoją, kaip ir pas visus kitus, aišku, "papincetinau". Ok, galvoju, gal. O gal ir ne. Visgi visi šitie neigiami komentarai apie ją neprilygo realybei, kai pati pas ją apsilankiau. Gydytoja skyrė daug laiko, patikrino, aiškiai paaiškino mano problemą. Žodžiu, kaip ir priklauso. Paprasta, žmogiška. O jūs, snowflake'ai, baikit būti tokie jautrūs kokiam grubesniam žodžiui ar komentarui. Viskas čia tvarkoje.

2022-03-18, 09:01 | Registruotas lankytojas 1

Nežinau, ką ir parašyti. Aikivaizdu, kad gydytoja dirba ne savo darbą, visiškai nemandagi, neprofesionali, netaktiška, pikta ant viso pasaulio. Po jos apžiūros žmonės į aną pasaulį išeitu, jeigu ne kiti specialistai, ji nėra verta gydytojos licenzijos. Trumpai apie mūsų susitikimą su šiuo žmogum. Ryte nuvykę pas ją, ji pasakė,kad pas mano dėdę nėra insulto požymių, nors visi ženklai rodė tai, ji mus iškoliojo, kad mes jai neatvežėm išrašo iš ligoninės, nors siuntimą iš šeimos gydytojo turėjo rankose, kad dėdė buvęs pijokas, o kai blogai ieško pagalbos.Jos žodžiai "nekenčiu pijokų" ir išsiuntė namo stebėjimui, vakare mano dėdės sveikata pablogėjo, jis atsikelti ir kalbėti nebegalėjo, buvo iškviesta greitoji ir ligoninėje diagnozuotas insultas. Žiauru, pyktis ima ant tokių daktarų, kaip atlaidžiai ir su pagiežą žiūrėti į žmogų. Mano pastebėjimų, pasakojimų, kad dėdės sveikata labai pasikeitė, kad jis toks nebuvo, kelis kartus kartojau, kad spaudimas aukštas ir nenukrenta,nors vaistų buvom išgėrę, ji net nesivargino atydžiau jį apžiūrėti, kairioji veido pusė buvo nukritusi, veidas neteko formos, neturėjo jėgų eiti ir ji tvirtino,kad nėra insulto požymių, nors mano pastebėjimai kiti buvo. Bet aš ne daktaras, negaliu diagnozuoti ligos, tai pasiklioviau šio žmogaus pastebėjimais ir diagnoze. Baisu, verkti norisi, vien pagalvojus, kiek šis žmogus išlydėjo žmonių į aną pasaulį!!!

2021-09-18, 19:57 | Registruotas lankytojas 3

Dar prie kabineto durų, nespėję įeiti, sužinojau, kad mano liga aiški, tai senatvė,,, nors pati gydytoja žymiai vyresne už mane... Paklausta, ką gi man,vargšei, dabar daryti, atsake - "jaunėti". Paprašiau pasidalinti patirtimi, kaip konkrečiai jaunėti, pakartojo tą patį. Ir dar pridūrė, kad mano kortelė labai stora. Tai labai suprantama, aš beviltiškai sena, pagyvenusi... ... Pati gerb. daktarė jau pora metų yra pensininkė, o man iki tos malones arti daug ilgų metų. Nesuprantu, kodel gydytoja taip ėlgesi. Galima negerbti manęs. Gerbkite save.

2021-09-18, 19:57 | Registruotas lankytojas 3

2021-05-17, 15:18 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju ir pati daugiau nesilankyčiau. Pati nemaloniausia gydytoja pas kokią man teko apsilankyti.

2021-04-16, 18:16 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja viska išsamiai paaiškino nesu sutikus dar tokiu nuostabiu gydytoju

2020-12-15, 16:16 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-08-04, 15:19 | Registruotas lankytojas 1

Maloni gydytoja, nusimano savo sferoje puikiai. Paaiškino viską, davė rekomendacijų. Labai paprasta ir maloni gydytoja, su šypsena išėjau iš kabineto :D

2020-01-27, 15:24 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, profesionalė. Maloniai bendraujanti, viską paaiškinanti. Rekomenduočiau.

2019-06-13, 16:10 | Registruotas lankytojas 2

Mano nuomone labai teigiama apie sia gydytoja. Paliko silto ir malonaus zmogaus ispudi. Neskubant, isigilino i mano bedas, isklause, patare, ir paskyre gydyma.
Esu dekinga jai, nes tikrai pasirode profesionaliai bei kompetetingai,

2017-09-25, 17:40 | IP: *.*.*.*

2017-04-28, 22:39 | IP: *.*.*.*

2016-12-09, 19:48 | Registruotas lankytojas 6

Gera gydytoja, rekomenduoju ir kitiems.

2016-10-17, 18:29 | Registruotas lankytojas 1

Teigiamas vertinimas, nuostabi specialistė ! Lankysiuos vėl.

2013-06-13, 12:25 | IP: *.*.*.*

2013-03-16, 17:06 | IP: *.*.*.*

2011-05-06, 12:49 | IP: *.*.*.*

2011-01-12, 17:31 | IP: 86.100.9.153

Bendravimo igudziai-geri, bet kaip specialistas.....Tikra "poliklinikos" gydytoja. Akivaizdu, truksta ziniu...

2010-10-20, 08:18 | IP: 82.135.197.81

Nepasakyciau, kad man patiko.

2010-08-31, 20:41 | IP: 78.61.87.85

Labai švelni,suprantanti savo darbą.

2008-05-21, 12:08 | IP: 213.197.151.138

Labai nuostabi daktare,istyre mano negalavimus is karto,skyre gydyma, nukreipe ten kur reikia.Daugiau tokiu daktaru reikia ismananciu savo darba.