Pacientai, kurie rekomenduoja Lingvita Gumbelevičienė, %

Išduota: 2012-07-19, Nr. MPL-17895, Galiojanti

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2012-07-19, Nr. MPL-17894, Galiojanti

Išduota: 2007-05-05, Nr. MPL-09207, Galiojanti

Gumbelevičienė Lingvita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gumbelevičienė Lingvita?

2020-01-27, 21:21 | 3

Viena nuostabiausiu gydytoju kokiu teko sutikti gyvenime. Rupestinga, maloni, moka bendrauti su vaikuciu, skyre savo laiko net po darbo, diagnozavo problema teisingai, isgyde, dalinosi patarimais, lengva bendrauti, drasu visko klausti. Linkiu gydytojai sveikatos ir sekmes viskame

2019-05-21, 21:18 | 3

Puiki gydytoja mano sūnus visų gydytojų bijo ,bet šita gydytoja išskirtinai jam nebaisi,labai maloni ,visada pasidomi kaip gyvenam ,atsako į visus klausimus ,supratinga ,tikrai 100% rekomenduoju visiems kuriems reikia ne tik gero specialisto,bet ir nuoširdaus žmogaus,net baisiausia diagnozė neatrodo tokia baisi kai ramiu tonu papasakoja .

2018-10-02, 17:23 | 1

Šilta, kompetentinga gydytoja. Išklausė visus nusiskundimus, nuosekliai įvertino jai atliktus tyrimus, atidžiai apžiūrėjo vaikutį, atsakė į visus man rūpimus klausimus ir net savo iniciatyva padėjo greičiau patekti pas kitus specialistus. Gydytojos žmogiškumas ir supratingumas tiesiog sužavėjo. Drąsiai rekomenduoju!!!

2018-05-29, 09:49 | 6

Nuostabi gydytoja, atrodo ,kad jai mano vaiko sveikata gydytojai tiek pat rūpi kaip ir man mamai.Ačiū.Rekomenduočiau ,gydytoja iš didžiosios raidės.

2018-05-29, 09:49 | 6

2018-01-15, 14:35 | 2

Puiki, sąžininga, daug laiko skirianti problemai aptarti. Paskambinus, maloniai išklauso, pataria.
Konsultuojasi su kitais gydytojais. Labai empatiška gydytoja, atrodo, jog tavo vaikas tuo metu būna pats svarbiausias pasaulyje.

2017-09-19, 17:42 | IP: 87.247.121.163

Labai maloni ir profesionali gydytoja , mokanti bendrauti su vaikais.

2017-06-01, 19:01 | IP: 78.63.222.13

ji labai maloni, paslaugi, darė viską, kad mano dukrytė pasveiktų.