Pacientai, kurie rekomenduoja Lingvita Gumbelevičienė, %

Gydytojas vaikų neurologas

Išduota: 2012-07-19, Nr. MPL-17895, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2012-07-19, Nr. MPL-17894, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gumbelevičienė Lingvita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gumbelevičienė Lingvita?

2021-07-27, 20:41 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, ačiu jai :) tikrai ramiai išklauso, pataria kas geriau, paskira gydyma. :) sekmes darbuose!

2021-04-05, 20:01 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja.

2020-12-18, 17:15 | Registruotas lankytojas 3

Ačiū gydytojai. Buvau daug konsultacijų dėl tos pačios bėdos, tačiau jos nepasiteisino, su šia konsultacija net nėra ką lyginti. Gydytoja išklausė, viską paaiškino, patarė, yra labai maloni. Skyrė daug dėmesio ir laiko. Labai ačiū!

2020-01-27, 19:21 | Registruotas lankytojas 4

Viena nuostabiausiu gydytoju kokiu teko sutikti gyvenime. Rupestinga, maloni, moka bendrauti su vaikuciu, skyre savo laiko net po darbo, diagnozavo problema teisingai, isgyde, dalinosi patarimais, lengva bendrauti, drasu visko klausti. Linkiu gydytojai sveikatos ir sekmes viskame

2019-05-21, 18:18 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja mano sūnus visų gydytojų bijo ,bet šita gydytoja išskirtinai jam nebaisi,labai maloni ,visada pasidomi kaip gyvenam ,atsako į visus klausimus ,supratinga ,tikrai 100% rekomenduoju visiems kuriems reikia ne tik gero specialisto,bet ir nuoširdaus žmogaus,net baisiausia diagnozė neatrodo tokia baisi kai ramiu tonu papasakoja .

2018-10-02, 14:23 | Registruotas lankytojas 1

Šilta, kompetentinga gydytoja. Išklausė visus nusiskundimus, nuosekliai įvertino jai atliktus tyrimus, atidžiai apžiūrėjo vaikutį, atsakė į visus man rūpimus klausimus ir net savo iniciatyva padėjo greičiau patekti pas kitus specialistus. Gydytojos žmogiškumas ir supratingumas tiesiog sužavėjo. Drąsiai rekomenduoju!!!

2018-05-29, 06:49 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja, atrodo ,kad jai mano vaiko sveikata gydytojai tiek pat rūpi kaip ir man mamai.Ačiū.Rekomenduočiau ,gydytoja iš didžiosios raidės.

2018-05-29, 06:49 | Registruotas lankytojas 6

2018-01-15, 12:35 | Registruotas lankytojas 2

Puiki, sąžininga, daug laiko skirianti problemai aptarti. Paskambinus, maloniai išklauso, pataria.
Konsultuojasi su kitais gydytojais. Labai empatiška gydytoja, atrodo, jog tavo vaikas tuo metu būna pats svarbiausias pasaulyje.

2017-09-19, 14:42 | IP: 87.247.121.163

Labai maloni ir profesionali gydytoja , mokanti bendrauti su vaikais.

2017-06-01, 16:01 | IP: 78.63.222.13

ji labai maloni, paslaugi, darė viską, kad mano dukrytė pasveiktų.