Pacientai, kurie rekomenduoja Miglė Gudynaitė, %

Išduota: 2013-07-18, Nr. MPL-18816, Galiojanti

Gudynaitė Miglė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gudynaitė Miglė?

2018-10-09, 11:23 | 2

Labai maloni gydytoja.Tikrai rekomenduociau.

2018-09-26, 20:28 | 4

Maloni, atidi, patikima ir kompetetinga gydytoja, 200 proc. rekomenduoju kreiptis. Visiems linkiu sveikatos ir nesusidurti su rimtomis inkstų ligomis!

2018-09-09, 08:27 | 7

Gydytoja dirba Santa poliklinikoje. Su labai dideliu skausmu šone atvykau išsitirti inkstų. Man paskyrė tik šlapimo tyrimą. Išsireikalavau, kad paimtų ir kraują, taip kaip priklauso pagal tyrimo algoritmą. Gydytoja pasakė, kad man to nereikia, jei man skauda šoną galiu eiti į priėmimą, tačiau nukreipimo nedavė. Galu gale, susiraukusi savo pareigą įvykdė ir paskyrė kraujo tyrimą. Echoskopiją paskyrė po savaitės. Atlikus echoskopiją paaiškėjo kad inkste trombas ir infarkto zonoje trombas jau konsolidavimo, tapo sklerotine plokštele. Kai gydytoja pamatė tokią išvadą manęs į ligoninę nepaguldė ir vaistų neišrašė, nors analizai rodė uždegimą. Toks gydytojos elgesys yra baisus ir nesuderinamas su gydytojo statusu. Esu teisininkė ir šioj situacijoj įžvelgiu tiek nusikaltimo sudėtį, tiek kaltės formą, todėl ginsiu savo teises iki galo ir kreipsiuosi į atitinkamas institucijas. Neišvengs gydytoja atsakomybės. Privalės atsakyti už savo veiksmus, o tiksliau už neveikimą. Keista, kad straipsnius rašo net su vadovu Kęstučiu Strupu, o teorijos netaiko praktikoje.