Pacientai, kurie rekomenduoja Galina Gubina, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2015-06-29, Nr. MPL-20095, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-04-28, 14:00 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Galina Gubina Lazdynų ligoninėje gydė mano 83 metų mamą , patekusią į ligoninę pas šią gydytoją jau antrą kartą , ir tai didžiūlė sekmė tiek mano senutes mamos, tiek ir visų kitų palatos pacientų. Stebejau ir stebėjaus , kiek laiko , tolerancijos ir pagarbos skiria jauna gydytoja kiekvienam palatos senam žmogui . Norėčiau sirdingai padėkoti gydytojai už jos tikrą atsidavimą savo profesijai bei už neitiketinai didžiūlį demesį ir rūpestį senyvo amžiaus pacientais , bei labai efektyvų mamos gydymą. Aš labai rekomenduoju ir linkiu visiems gydytis pas Galiną Gubiną bei reiškiu Jai savo Pagarbą !

2019-03-17, 11:42 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją teko kreiptis per išeigines ,jos budėjimo laiku.Praleidome Santaros klinikose nuo 20.00val.iki sekančios dienos 1val.48min. Gydytoja nervinosi,į klausimus atsakinėjo nenoriai,reikėjo patiems išsiprašyti ,jog nusiųstų ehoskopijos tyrimui.Pralaukus tiek laiko,gydytoja nesugebėjo nustatyti diagnozės.O atsakymas buvo,jog tiesiog uždegimas.Visiems žmonėms besikreipusiems pas šią gydytoją diagnozė buvo viena ir ta pati-UŽDEGIMAS.Nenorėčiau gydytis pas šią gydytoją.

2018-05-02, 18:12 | Registruotas lankytojas 1

Tai itin profesionali ir nuoširdi gydytoja dar nepavargusi nuo pacientų gausos.Pilnai išgydė bronchitą per savaitę.Kasdien lankė ligonius palatoje ir tikrino jų sveikatos būklę.Dėkui Jai.