Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksandr Gruničev, %

Homeopatijos medicinos klinika

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12917, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2005-05-20, Nr. MPL-06831, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gruničev Aleksandr dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gruničev Aleksandr?

Homeopatijos medicinos klinika
2022-07-22, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai dziaugiames atrade si gydytoja! Nors esame su vaiku buve tik viename vizite, tik geriausi atsiliepimai! Ramus, kompetetingas, atsakingas, ismanantis savo darba gydytojas. Kreipemes del nuolatines vidines slogos pas vaika pradejus lankyti darzeli, issprende musu problema is vieno karto. Rekomendavau draugams ir jeigu kada prireiks, butinai kreipsimes dar! Aciu!

2021-04-21, 14:20 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad kreipiausi į Homeopatijos klinikos gydytoją A. Gruničevą, kai man atsirado sveikatos problemų: paūmėjo odos bėrimo problemos, prasidėjo nesibaigiantys sinusitai, peršalimo ligos, nuolatinis nuovargis. Išbandžiau visas įmanomas priemones, bet savijauta tik blogėjo. Ir koks buvo mano atradimas, kai sužinojau apie šią Homeopatijos kliniką. Gydytojas A. Gruničevas įvertino mano sveikatos būklę, skyrė gydymą, o paskui nuolat konsultavo ir pagal sveikatos būklės rezultatus, koregavo gydymą. Apsišarvavusi kantrybe, tikėjimu, kad aš pasveiksiu, gydžiausi, kol pagaliau visi simptomai išnyko. Žinoma, gydymas labai daug priklausė ir nuo manęs: aš kantriai, reguliariai, nuosekliai laikiausi visų gydytojo rekomendacijų, o svarbiausia, tikėjau, kad pasveiksiu. Labai ačiū, gydytojau, A. Gruničev! Šiuo metu mano savijauta - nuostabi :)

2020-04-01, 10:45 | Registruotas lankytojas 33

Džiaugiuosi, kad savo sveikatos problemas patikėjau Gydytojui Aleksandrui Gruničėvui , dar prieš 14 metų. Tuo metų pirmą kartą pajutau efektyvius gydymo rezultatus.
Norėčiau išreikšti begalinę padėką nuostabiam Gydytojui už
sugražintą sveikatą, kiek emocines tiek fizines mano būkles, nuoširdų rūpestį ir palaikymą, už atsidavimą savo profesijai.
Ačiū Jums Aleksandr už teikiama pagalbą, gelbėjant mano ir
mano artimųjų sveikatą!
Visiems rekomenduoju!
Pagarbiai L.V.

2018-08-14, 13:17 | Registruotas lankytojas 3

Labai dėmesingas gydytojas, kuris gydo ne ligos simptomus bet priežastis. Lankausi pas jį po rimto neurologinio susirgimo - paskyrė kompleksinį gydymą (probiotikas, papildai, homeopatiniai vaistai, akupunktura), kurio tikslas atstatyti imunitetą ir matau rezultatus.

2017-10-30, 15:59 | IP: 78.56.45.182

Gydytojas A. Gruničev yra tikrai gydytojas iš Didžiosios raidės. Skiria pakankamai laiko išklausyti paciento nusiskundimams, paklausia apie visų organų būklę, savijautą. Jam svarbu visuma, o ne tam tikras vienas žmogaus negalavimas. Gydytojas ieško ligos priežasties, ir pagal tai skiria kompleksinį gydymą.
Šį kartą aš kreipiausi dėl užsitęsusio sinusito (įsisenėjusios slogos), ir mane gydytojas išgydė be antibiotikų! Žinoma daug kas priklauso ir nuo savęs. Reikia netingėti ir tiksliai vykdyti gydytojo nurodymus. Gydymas buvo kompleksinis įskaitant akupunktūros procedūras, homeopatinius preparatus ir maisto papildus.
Prieš tai esu pas jį išsigydžiusi neaiškios kilmės alergiją ir jau 10 metų tai nebepasikartojo.
Nuoširdžiausias Dėkui!

2017-04-25, 20:26 | IP: 84.15.182.219

Lankiausi pas šį gydytoją dėl karpų. Turėjau jas apie 2 metus ir niekaip negalėjau atsikratyti, deginau azotu kokius 8 kartus, tačiau jos vis atsinaujindavo. Man paskyrė kažkokius saldžius rutulikus. Po truputį karpos pradėjo nykti, didelė tiesiog nukrito. Gydymas atrodė keistokai, bet suveikė. Patikėjau homeopatija. Rekomenduoju.

2017-04-19, 17:35 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkintas ir rekomenduoju visiems. Turėjau problemų su radikulitu. Po keletų procedūrų pas gydytoją jaučiuosi gerai, skausmai praėjo. Ačiū.

2017-04-02, 15:43 | IP: 5.20.164.199

Likau labai patenkintas ir gydytoju, ir jo rekomenduotu gydymu. Savijauta pagerėjo, jei vėl atsiras kokių nors problemų būtinai kreipsiuosi į gerb. Aleksandrą. Ačiū, daktare!

2017-03-23, 15:46 | IP: 78.158.5.103

Gydytojas labai malonus ir rūpestingas. Apsilankymas labai patiko, tikrai rekomenduočiau visiems.

2017-03-15, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus ir rūpestingas gydytojas

2017-03-10, 13:18 | IP: 85.230.241.65

Turiu daug problemų, todėl pas gydytojus lankausi pastoviai, ir kiek aš jų esu mačius, todėl drąsiai galiu pasakyti kad gerbiamo Aleksandro kompetencija ir patirtis man labai padėjo. Tęsiu gydymą bet jau matau rezultatus, kas yra tiesiog neįtikėtina. Bučiau sutaupius tiek pinigų, tiek nervų, jei pas gerb. Aleksandrą užsirašius būčiau anksčiau. Labai labai rekomenduoju.

2017-03-09, 12:06 | IP: 88.119.48.107

Vienas unikaliausiu gydytoju, kuriuos tik teko sutikti. Sis fantastiskai charizmaskas daktaras, turi viena trukuma - tai jo kuklumas. O jeigu rimtai, kai pradejau pas ji lankytis, nebevartoju antibiotiku. Pas ji gydosi visa mano seima ir visi pazystami. Ir ne vieno karto nebuvo klaidingos diagnozes . Esu be galo dekinga gydytojui uz jo rupesti, demesi, laiko neskaiciavima. Jeigu bent dalis butu tokiu gydytoju is didziosios raides, mes visi butume sveikesni ir laimingesni.
Aciu DAKTARE, kad Jus toks.

2017-03-08, 11:54 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus, labai užjaučiantis, tikras savo srities specialistas. Kainos tikrai atitinka kokybės, labai rekomenduoju, daugiau tokių gydytojų!

2017-03-07, 18:56 | IP: 213.83.153.81

Grizau I lietuva is Danijos, neturejau daug laiko, todel dziaugiausi kad gydytojas prieme laiku, pilnai ispilde viska, ko tikejausi. Daugiau net parasyti negaleciau. Labai rekomenduoju visiems ieskantiems patyrusio bei zmogaus poreikius suprantancio gydytojo.

2017-03-07, 12:01 | IP: 82.135.221.214

Šį gydytoją man rekomendavo mano šeimos gydytoja, kaip ilgametę praktiką turintį Profesionalą. Dabar, kai išsigydžiau savo įsisenėjusias ligas, galiu drąsiai jį rekomenduoti savo artimiems draugams. Profesionalus, kantrus, taktiškas, turintis gilias medicinines žinias (ne paviršutiniškas), dėmesnigas ir pastabus ligos simptomams. Žodžiu, jei nebūčiau juo pasitikėjusi - dabar nebeužtektų visos algos vaistams įsigyti.... Ačiū, Jums, gydytojau

2017-03-07, 09:34 | IP: 78.158.5.103

Gydytojas labai dėmesingas, išklausė apie visas man rūpėjusias sveikatos problemas. Palyginus su prieš tai buvusiu vizitu pas šeimos gydytoją Karoliniškių šeimos klinikoje pasijutau patekęs pas tikrą pacientą gerbiantį ir užjaučiantį mediką. Po vizito pasijutau nepalyginamai geriau, esant būtinybei neabejotinai vėl kreipsiuosi pas gerbiamą Aleksandrą.

2017-03-07, 08:09 | IP: 78.56.161.140

Likau labai patenkintas ir svarbiausia sveikas,o kiek laiko buvo sugaišta vaikštant per poliklinikas ir kitus gydytojus.Kad daugiau būtų tokių puikių savo srities profesionalų!Ačių labai ir ko geriausios kloties Jūsų darbe.Su gilia pagarba Raimondas.

2017-03-06, 12:54 | IP: 88.119.48.107

Man labai patiko gydytojo kompetencija. Rekomendavau savo draugams ir sulaukiau didelia padeka uz tai kad jie susipazino su tokiu specialistu. Labai issamiai isklause mane, ir tas man labai patiko. Parinkti preparatai ir jo patarimai dave gera ir stabilu rezultata.
Aciu jam labai uz tai