Pacientai, kurie rekomenduoja Orinta Ančiulytė, %

Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

Išduota: 2010-05-26, Nr. MPL-15861, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Ančiulytė Orinta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Ančiulytė Orinta?

2020-11-18, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi paauglystėje. Diagnozavo klaidingą diagnozę ir jos paskirtas gydymas nebuvo efektyvus. Vengė koreguoti paskirtą gydymą, net kai jis ilgą laiką nedavė jokios naudos. Praleido esmines detales (pvz. traumos simptomus). Neaptarė mano diagnozės su manimi (paaugle), bet tik mano tėvais. Bendravo su tėvais, bet ne vaiku ir diagnozavo daugiau remiantis pokalbiu su tėvais, nei mano simptomais ar elgesiu. Kalbėjo pakeltu tonu ir naudojo bausmes už tai, kas buvo mano ligos simptomai, buvo linkusi "nurašyti" dalį simptomų kaip "maivymąsi" / vaidinimą. Neatsižvelgė į išorines aplinkybes (pvz. gyvenimo sąlygas, situaciją šeimoje), nei mano jausmus. Jos kabinete visada jaučiausi įsitempusi ir nesijaučiau, kad galiu laisvai šnekėti apie savo problemas. Mano nuomone ji dažnai su pacientais elgdavosi pagal nuotaiką ir nebuvo aišku ko galima tikėtis.
Kita vertus su tėvais bendravo daug ir išsamiai viską aptarė (turbūt vienintelis teigiamas dalykas kurį galiu apie ją pasakyti).

2019-10-10, 13:11 | Registruotas lankytojas 1

Gydziausi paauglysteje ir teko nusiviliti sia gydytoja. Pamenu, per pati pirma vizita jau ruosesi guldyti mane i psichiatrine, o as zinoma to nenorejau, nes buvau labai issigandusi ir per daug issekusi psichologiskai, o ir metu nebuvo man tada daug.. tai nustebino tas, kad ji sauke ant manes ir vis kartojo, kad privalau atsigulti ir toks jausmas, kad nerupejo jai kaip jauciausi... manau galejo ir graziau pasakyti, kad reikia gydytis ir panasiai, o ne rekti ant paciento... ir dar, ji net nezinojo, kad turiu panikos ataku problema ir kai mane ligonineje istiko panikos priepuolis, ji sugebejo mane apkaltint, kad neva pries mama norejau pavaidinti... nezinau, gal ji kitus ir gerai gydo, bet mano atveju tai tikrai to nepasakyciau...

2019-06-03, 13:04 | Registruotas lankytojas 8

Nerekomenduociau didziausiam priesui, gydziausi paauglysteje, nustate ne ta diagnoze, iskarto prigasdino, kad galiu susirgti sizofrenija, nors nebuvo nei vieno pozymio. Elgesi kaip zveris. Visiskai nenusimano apie savo darba ir diagnozes, nezinau kas jai isdave psichiatres licenzija

2017-10-25, 18:09 | IP: *.*.*.*
2017-07-13, 19:35 | IP: 77.221.86.123

Kreipėmės pasitarti dėl vaiko diagnozės, vaistų, kurie buvo rekomenduoti kitų specialistų.
galiu pasakyti, jog gydytoja kompetetinga, atsakingai atliekanti savo darbą. Viską išsamiai paaiškino, nuoširdžiai patarė. Dėkoju Jai.

2017-06-21, 09:48 | IP: 88.119.156.133

jauna, energinga gydytoja, visada priima konsultacijai , net ir neturint talono, nuosekliai viską išaiškina, rūpestinga ir empatiška vaikui ir jo tėvams, mes patenkinti, rekomenduojame.

2017-06-19, 16:23 | IP: 87.239.87.132

Labai profesionali gydytoja. Patiko ir darbo specifika, ir bendravimo būdas. Likome labai patenkinti, rekomenduojame!

2017-06-17, 21:48 | IP: 213.226.131.133

Nuostabi, kompetetinga gydytoja. Lankomes ne pirmus metus, dziaugiames nuosirdziu bendravimu ir empatisku poziuriu i liga, gydytoja skambina, asmeniskai teiraujasi apie bukle, kas yra labai malonu. Problema, jog poliklinikoje sunku gauti talona ir laukiant eileje, buna daug zmoniu, taciau paskambinus gydytojai asmeniskai i skyriu, visuomet priima, netgi papildomu laiku.

2017-06-07, 13:35 | IP: *.*.*.*
2017-05-28, 12:14 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-05-23, 16:52 | IP: 62.80.228.209

Puiki gydytoja. Rekomenduoju.