Pacientai, kurie rekomenduoja Justina Grigorjevaitė, %

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17111, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Grigorjevaitė Justina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Grigorjevaitė Justina?

2023-06-06, 11:20 | Registruotas lankytojas 4

Kai pirmus kartus apsilankiau pas šią gydytoją, nepatikėjau, kad dar tokių specialistų yra. Kurie gilinasi, siūlo gydymo variantus, nuoširdūs.
Vakar pradėjus gerti naujai Grigorjevaites paskirtus vaistus, šįryt pasijutau labaaaaaai blogai- pykino, pradėjau prastai matyti, jaučiausi kaip kitoje realybėje !!!!!
Pasiskambinus gydytojai ir paaiškinus situaciją, susiduriau su visišku abejingumu. Susidarė įspūdis,kad tai jau ne jos rūpestis!!!!! Atseit - kapstykis pati!!!!!!
N E R E K O M E N D U O JU !!!!
GYDYTOJAI - BŪKITE ŽMONĖS IS DIDŽIOSIOS RAIDĖS !!!!

2023-05-18, 08:28 | Registruotas lankytojas 1

Labai prasta gydytoja, velavau 6min (suprantu mano kalte) uzrasymo laikas buvo 08:00. Kadangi Vilnius tvarkosi, uzstrigau kamsciuose. Gydytoja net nepaklause ka man skauda ar kuom galetu padeti, tiesiog pasiule susitarti kitam susitikimui. Is vienos puses ji teisi, nes velavau, bet eileje laukiau 3 savaites ir nemanau, kad del 6min reikejo atsaukti visa vizita. Skaudziausia, kad gydytoja net nepasiteiravo ka man skauda, ar man viskas gerai. Labai nerekomenduoju!

2023-04-07, 08:27 | Registruotas lankytojas 1

Pirmi žodžiai iš gydytojos lūpų vos įėjus į kabinetą "nedarote mankštų" "turite išvaržėle, todel taip ir bus"

Nežinant ar atlieku pratimus ar ne, daryti išvadą taip pat
neatlikus jokių papildomų tyrimų, kurie nustatytų išvaržą, manau, yra neprofesionalu svaidytis tokiais terminais.

2023-03-09, 12:51 | Registruotas lankytojas 1

Pavėlavus kelias minutes nesiteikė net priimti.