Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Stanislava Grigorjeva, %

Licencijos

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14959, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

68.8% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

62.8% Complete
3.1

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83.3% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

40.6% Complete
2

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

91.7% Complete
4.6

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

50% Complete
2.5

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2018-06-14, 18:18 | Registruotas lankytojas 6

Tiesiog net nežinau nuo ko pradėti . Eidama iš kardiologų užėjau pas gydytoją , galvojau gal išrašys vaistų , nes talonų kaip žinoma sunku gaut, ir tai suprantamaMan talonas pas ja buvo 27 dienai.. Viską suprantu , kad be talono negalima , bet būna ir atvejų ,kai guli ligoninėje po operacijos ,ar po dar kokios ligos ir negali ateiti, o baigiasi vaistai, tai mėgini kažkaip žmogiškai , kad išrašytų vaistus , bet vietoj gero žodžio kaip Jūs jaučiatės , ar palaukit ,gal kas neateis , juolab , išeinant nebuvo nei vieno paciento ,bet gauni tokį moralą iš šios profesijos žmogaus , baisu ir prisimint .Persirašiau su ašaromis akyse po gydytojos Grigorjevos žodžių pas kitą gydytoją, lankydavausi pas supratingą, nepraradusią žmogiškumo jausmo, suprantančią ligonį , mokanti ir paguosti gyd.Simanavičienę ,deja ji ten nebedirba. Aš tik pagalvojau ,ar šitoks gydytojas kaip gyd. Grigorjeva gali mokėti suprasti žmogų ,manau ,kad ne. Niekada pas ją nesilankysiu , paliko tikrai per porą minučių labai blogus prisiminimus , mus kaip ligonius , ir geras žodis gydo , o ne moralų "skaitymai" , Ši gydytoja paliko neišdildomą širdgėlą, sėkmės be abejo jai ir nors trupinėlį žmogiškumo ligoniams .

2017-02-08, 16:09 | IP: 213.252.196.158

Prieš 3-4 metus prižiūrėjo mane gydymosi nuo depresijos laikotarpiu, iki dabar šią gydytoją miniu tik pačiu geriausiu žodžiu. Man ji buvo ne tik psichiatrė, bet ir psichoterapiautė - skirdavo laiko išklausyti mano problemas ir jutau, kad visada stengėsi suprasti. Kartais su manimi būdavo griežta ir vertinu tai labai teigiamai. Kartais ir pasijuokdavom. Žodžiu - lanksti ir profesionali. Užklydau čia parašyti komentaro, nes ieškojau jos kontaktų internete, kad galėčiau rekomenduoti artimam žmogui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Stanislava Grigorjeva?
2017-01-25, 13:58 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Stanislava Grigorjeva?