Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Grigienė, %

Gydytojas pulmonologas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15222, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-12-04, 07:50 | Registruotas lankytojas 1

Labai kvalifikuota ir dėmesinga pulmonologė. Aš astmatikas su 70 metų stažu.
Daug visko mačiau. Taip kad vertinti galiu. Puiki aukštos kvalifikacijos gydytoja.
Aplamai mano patirtis su Greitosios pagalbos ligoninė labai teigiama.
Buvau ir chirurgijos ir urologijos klientu, visur puikus gydytojai ir puikus aptarnavimas

2021-10-14, 14:14 | Registruotas lankytojas 26

Esu gana patenkinta kaip buvau aptarnauta.Daktarė yra savo srities zinovė ir gera specialiste.Kruopsciau apziūrėjo mane ir isstudijavo mano problemą,pilnai įvertino diagnozė ir paskyrė tinkamą gydymą.Laisvai rekomenduoju lankytis iskilus problemom,nes yra labai rūpiestinga ir puiki daktarė.Dėkuj.

2021-10-08, 13:16 | Registruotas lankytojas 2

Labai rupestinga, demesinga.
Net nepagalvojeu, kad sio metu yra tokiu gydytoju.
Gydytoja ne specialybe, o pasaukimas.
Aciu Jums

2020-03-03, 09:22 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi anksčiau,šiandien vėl apsilankysiu.Gydytoja atsakinga,maloniai aptarnavo, atsakė į visus dominačius klausimus. Ačių.

2018-02-05, 14:58 | Registruotas lankytojas 1

Nesitikėjau , kad šiais laikais ant "svieto" dar yra tokių puikių, dėmesingų, gydytojų, savo srities specialistų. Nuoširdžiai noriu padėkoti už mano tėčio apžiūrą, bei konsultaciją. Vien tik atėjus pas šią gydytoją, jau išeini 30 % sveikesnis. Ačiū.

2017-12-11, 16:12 | Registruotas lankytojas 6

NUOSTABI GYDYTOJA !!! Išsamiai įsigilino į problema, rupestingai ir nuosirdziai domejosi ir atsake i visus klausimus, maloniai bendravo, SUPER !

2017-11-24, 16:24 | IP: 185.46.212.79

Labai maloni gydytoja, mielai atsakė į visus klausimus, skyrė tiek laiko, kiek reikėjo, ir padarė viską, ką galėjo.

2016-11-22, 20:51 | IP: 84.15.191.43

Labai rūpestinga ir puikiai savo darbą išmananti gydytoja. Jeigu ne ji, galbūt būtumėm praradę mums svarbų žmogų, t.y. Tėtį, vyrą, uošvį, senelį, prosenelį. AČIŪ!!!

Esate Giedrė Grigienė?