Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Apanavičienė, %

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04157, Galiojanti

Išduota: 2009-07-01, Nr. MPL-15291, Galiojanti

Išduota: 2008-01-31, Nr. MPL-10551, Panaikinta

2019-06-17, 00:37 | 2

Pas gydytoja lankiausi po erkės įkandimo nepraeinant blogai savijautai, skundžiausi žema temperatūra, ištinusiais limfmazgiais, baltmėmis gerklėje ir aiškiu negalavimu.
Kadangi esu žmogus su nerimu gydytoja manęs visiškai neklausė, visą savijautą nurašinėjo nerimui, netgi pasakė kad man “reikia galva gydytis”, kol išsireikalavau tyrimų, apie kuriuos sakė, kad jie bus beverčiai. Tyrimai atėjo teigiami Ebštein Baro virusui. Taigi gyditoja neišklausanti, nemandagi ir neempatiška.

2018-08-24, 22:53 | 4

Gydytoja Aušra Apanavičienė turi žmogiško bendravimo su pacientu talentą. Tai galbūt daugiau nei diagnozių nustatymas ir gydymo skyrimas. Ji ne tik profesionaliai gydo. Ji kartu su pacientu ieško išeities, o po apsilankymo išsineši gerą saugumo ir nuoširdžios pagalbos jausmą: žinai, kad tu daktarei rūpi.

2018-07-24, 17:37 | 2

Gydytoja neklausta kalbino kitos daktarės (kartu dirbančios savo kolegės) pacientą, nors pati kalbinama nebuvo ir liepė jam išeiti iš kabineto. Vertino buitines problemas, tačiau nesigilino į problemą dėl kurios pacientas atvyko. Neatsakė į jai pateiktus klausimus, elgėsi arogantiškai, buvo nemandagi, buvo nepatenkinta ir visiškai nekreipė dėmesio į tai, kad pacientė atvyko su stipriai sergančiu kūdikiu ant rankų. Jai tai atrodė eilinis pacientas ir liepė laukti bendroje eilėje, už durų.

2018-05-14, 15:51 | 8

Pas gydytoją lankiausi keletą kartų. Pirmąjį kartą gydytoja atsakė į visus klausimus, davė patarimų ir pan. Pasirodė tikrai atsakinga, dėl ko antrąjį kartą patekusi pas ją apsidžiaugiau. Visgi, antrojo susitikimo metu visiškai neskyrė man dėmesio, leido suprasti, kad atėjau su išgalvota liga (termometras pamatavus temp. rodė 35 laipsnius,). Užregistravo nedarbingumą ir pasakė, kad daugiau ateiti nereikės.

2018-02-07, 20:51 | 1

Mano vaikų gydytoja. Profesionali ir labai dėmesinga, visada isigilina į situaciją, 100 proc. ja pasitikiu, o pasitikėti savo vaikų gydytoju yra nuostabus jausmas. Apsilankyti šiuo metu tenka dažnokai.. Aušra, jei kada skaitysite šiuos komentarus, noriu jums labai padėkoti už skirtą gydymą, dėmesį ir rūpestį.
Labai nustebau pamačiusi čia tiek neigiamų komentarų. Tai pasekmė to, kad gydytoja labai apkrauta darbu, laisvų laukelių nėra, į vieną laiką rašomi keli pacientai, o ir daug sergančių vaikų, kurie atvedami tą dieną, kada susirgo, tiesiog neįmanoma išlaikyti savo dėmesio visiems.

2017-11-30, 20:07 | IP: 77.221.66.123

Lankausi pas sia gydytoja ne pirmus metus. Demesinga, isklauso ir duoda rekomendacijas.

2017-10-04, 18:33 | 1

Esu pas šią gydytoją nuo pat gimimo. Turiu pasakyti, kad ji ankščiau buvo malonesnė (kada buvo vaikų daktarė) negu dabar yra. Paskutiniu metu vizitai pas ją nebuvo itin malonūs ir pastebėjau, kad su kiekvienais metais ji darosi vis liūdnesnė. Bet aš manau ją galima suprasti - darbas sunkus, moka mažai, kiekvieną diena girdi nusiskundimus. Reziume gydytoja gera, bet praradusi motyvacija dirbti.

2017-09-18, 13:34 | IP: *.*.*.*
2017-09-06, 17:06 | IP: *.*.*.*
2017-06-27, 23:47 | 2

Registravausi internetu, gydytoja, turėjo pavaduoti mano šeimos gydytoją, atvykus į kabinetą, pasakė, jog registracijos nemato, parodžiau registraciją patvirtinantį el. laišką, bendravau maloniai ir tiesiog klausiau, ką daryti tokioje situacijoje ir ar negali priimti, klausiau, kur turėčiau kreiptis dėl klaidos, gavau ne vieną arogantišką, pilną nepasitenkinimo atsakymą ir galiausiai, kad kreiptis turėčiau "į prezidentę". Gydytoja manęs nepriėmė, nors skundžiausi pilvo skausmais. Dėkoju registratūros darbuotojai, kuri padėjo ir mane priėmė kitas gydytojas.