Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Apanavičienė, %

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04157, Galiojanti

Išduota: 2009-07-01, Nr. MPL-15291, Galiojanti

Išduota: 2008-01-31, Nr. MPL-10551, Panaikinta

2019-11-09, 15:49 | 1

Visiškai nerekomenduoju šitos gydytojos. Mano atveju, bendravo nemaloniai, nemandagiai. Susidarė įspūdis, kad mes trukdome jai dirbti. Mažai klausinėjo dėl kuo aš atėjau, darė savo skubotas išvadas, kurios vėliau nepasitvirtino. Labai grubiai elgėsi, kai reikėjo padaryti pasėlį iš gerklės. Kai negalėjo tai padaryti ne vieną kartą kartodavo “Nu tai vemk ant manęs”. Nemanau, kad toks daktaro elgesys yra pageidaujamas. Suprantu, kad daktarė galėjo būti pavargusi, nes kreipėmės pas ją šeštadienį, bet už tokią sumą, kurią sumokėjome po vizito, tokio elgesio su pacientais neturi būti. Prieš registruodamiesi pas šią gydytoją, pagalvokite 100 kartu. Gaila sugaišto laiko ir pinigų

2019-06-17, 00:37 | 2

Pas gydytoja lankiausi po erkės įkandimo nepraeinant blogai savijautai, skundžiausi žema temperatūra, ištinusiais limfmazgiais, baltmėmis gerklėje ir aiškiu negalavimu.
Kadangi esu žmogus su nerimu gydytoja manęs visiškai neklausė, visą savijautą nurašinėjo nerimui, netgi pasakė kad man “reikia galva gydytis”, kol išsireikalavau tyrimų, apie kuriuos sakė, kad jie bus beverčiai. Tyrimai atėjo teigiami Ebštein Baro virusui. Taigi gyditoja neišklausanti, nemandagi ir neempatiška.

2018-08-24, 22:53 | 4

Gydytoja Aušra Apanavičienė turi žmogiško bendravimo su pacientu talentą. Tai galbūt daugiau nei diagnozių nustatymas ir gydymo skyrimas. Ji ne tik profesionaliai gydo. Ji kartu su pacientu ieško išeities, o po apsilankymo išsineši gerą saugumo ir nuoširdžios pagalbos jausmą: žinai, kad tu daktarei rūpi.

2018-07-24, 17:37 | 2

Gydytoja neklausta kalbino kitos daktarės (kartu dirbančios savo kolegės) pacientą, nors pati kalbinama nebuvo ir liepė jam išeiti iš kabineto. Vertino buitines problemas, tačiau nesigilino į problemą dėl kurios pacientas atvyko. Neatsakė į jai pateiktus klausimus, elgėsi arogantiškai, buvo nemandagi, buvo nepatenkinta ir visiškai nekreipė dėmesio į tai, kad pacientė atvyko su stipriai sergančiu kūdikiu ant rankų. Jai tai atrodė eilinis pacientas ir liepė laukti bendroje eilėje, už durų.

2018-05-14, 15:51 | 8

Pas gydytoją lankiausi keletą kartų. Pirmąjį kartą gydytoja atsakė į visus klausimus, davė patarimų ir pan. Pasirodė tikrai atsakinga, dėl ko antrąjį kartą patekusi pas ją apsidžiaugiau. Visgi, antrojo susitikimo metu visiškai neskyrė man dėmesio, leido suprasti, kad atėjau su išgalvota liga (termometras pamatavus temp. rodė 35 laipsnius,). Užregistravo nedarbingumą ir pasakė, kad daugiau ateiti nereikės.