Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Griška, %

Endokrinologijos diegnostikos ir gydymo centras „Hormodernus“

Išduota: 2015-07-09, Nr. MPL-20268, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas infektologas

Išduota: 2019-07-04, Nr. MPL-23965, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Endokrinologijos diegnostikos ir gydymo centras „Hormodernus“
2024-01-03, 01:01 | Registruotas lankytojas 3

Dėkingi gydytojui už dėmesingumą, nuoširdumą gydant mūsų senučiukę mamą. Šiandien ji jau sugrįžusi į savo namučius ir tik geru žodžiu mini savo ( kaip ji sako) daktarėlį na ir visą Kauno infekcinės ligoninės aptarnaujantį personalą. Gydymo metu su gydytoju bendravau tik telefonu ( lankymas negalimas), bet visada gavau visą reikalingą informaciją. Mano manymu tai nuostabus gydytojas, galvodavau po pokalbio. Atsiimant mamą iš ligoninės ir pamačius gydytoją gyvai bei pasikalbėjus, kai po visų rekomendacijų dar išgirdau paklausimą ar turiu gal kokių klausimų...supratau, kad neklydau.

2023-10-15, 17:36 | Registruotas lankytojas 4

Geras daktaras.Skyrė pakankamai laiko,dėmesingas,išaiškino savo poziciją,maloniai bendraujantis.Dėl išgydymo dar per anksti kalbėti,tuo labiau,kad aš ir gal net ir ne pagal jo specializaciją buvau.Tikrai matosi,kad daug išmano ir stengiasi savo žinias pritaikyti.

2023-08-18, 09:25 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas

2023-05-10, 08:54 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas nuostabus! Labai išsamiai paaiškino visą situacija, nuramino sergantį tėtį, aiškiai išdėstydamas ligos procesą ir kodėl baimintis nieko nereikia. Tikras profesionalas! Ačiū!

2022-08-10, 13:16 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojas, kuriuo 100 proc pasitikiu ir rekomenduoju kiekvienam papulti pas jį, susirgus. Teko susidurti priimamajame. Gydytojas išklausė simptomus, klausė taiklius klausimus pasitikslinimui, padarė neurologinius testus, atsakė išsamiai į kiekvieną klausimą, pasakė kokią ligą įtaria, kokius tyrimus darys iir kokia gydymo eiga. Gulėjau ligoninėje, ateidavo pasidomėti kaip jaučiuos ir ar neatsirado naujų simptomų. Rekomenduoju ir pati esu labai dėkinga už rūpestį ir priežiūrą stacionare.

2020-01-05, 16:38 | Registruotas lankytojas 2

Tai tikras gydytojo etalonas. Iš šio gydytojo galėtų pasimokyti bendravimo su pacientu, empatijos ir gebėjimo išaiškinti medicininę informaciją visi kolegos.

2018-07-25, 06:53 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionalus,nuosirdus ir labai atsakingas gydytojas.Rupinosi mano svaikata,intensyviai seke bukle kiekviena diena,kol gulejau skyriuje. Didziulis aciu ir sekmes visur ir visada.
su pagarba,Rita Vasiljeviene

Esate Vytautas Griška?