Pacientai, kurie rekomenduoja Olga Griščenko, %

Išduota: 2012-02-28, Nr. MPL-17532, Galiojanti

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2016-06-29, Nr. MPL-21030, Galiojanti

2019-11-07, 22:20 | 1

Tikrai puiki, atsakinga gydytoja, dėkoju už gydymą!

2019-06-15, 21:48 | 2

Pas gydytoją lankiausi daug kartų, turėjau daug procedurų. Gydytoja labai maloni bendravime. Esu dėkinga už kantrybę, nes buvo atlikta daug darbo. Esu alergiška, bet gydytoja skiria daug laiko ir dėmesio, kad skirti man individualiai tinkamą ir maksimaliai veiksmingą gydymą. Gydytoja labai atidi, išklauso pacientą. Ačiū labai.

2019-06-10, 13:06 | 2

Nuostabi gydytoja! Viska issamiai istyre ir paaiskino. Seniai nebuvau pats tokios malonios, profesionalios gydytojos ????????‍⚕️

2019-06-10, 13:06 | 2

2019-01-03, 15:52 | 2

Nuostabi gydytoja.. Katik išėjau iš kabineto.. Nuramino... Švelni ir profesionali!

2018-10-06, 15:15 | 4

Gydytoja labai profesionaliai atrado mano kojų karpas, profesionaliai paskyrė vaistus, labai išsamiai išaiškino kaip naudoti vaistus ir mano karpos pilnai išgijo.
Prašau šio puslapio administratorių išaiškinti kas rašo neigiamus atsiliepimus apie gydytojus. Taip pat šiuos žmones reikia patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
Tokie pacientai turi gydytis tik mokamai ir lankytis tik privačiose ligoninėse, jeigu nesugeba įvertinti nemokamą gydymą.

2018-10-06, 15:15 | 4

2017-08-10, 22:40 | IP: *.*.*.*
2017-07-13, 00:06 | IP: 79.133.246.243

Puiki, maloni, profesionali gydytoja.

2017-07-11, 12:50 | IP: *.*.*.*
2017-05-24, 18:31 | 1

Karpų pati nemato, paaiškinti nieko negali. Kalba įmantriais žodžiais, kurių paaiškinti negali. "Pasiskaitysite internete, plačiai aprašoma"- gydytojos žodžiai. Telefonas suskambo, gydymo nepaskyrė, o sesutė jau iš kabineto nevaro.