Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksandras Gordevičius, %

Gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas

Išduota: 2008-06-30, Nr. MPL-11000, Galiojanti

2020-01-06, 15:22 | 1

Puikus gydytojas! Labai bijojau, bet nutariau pašalinti visus keturis protinius dantis (viršuje buvo pilnai išdygę, apačioje visiškai neišdygę). Gydytojas šalino per du kartus po du dantis, su vietine nejautra, ir nors dėl mano organizmo reakcijų buvo šiek tiek komplikacijų, jis mokėjo visiškai nuraminti, stebėjo situaciją, reagavo, o gydantis namuose turėjau galimybę paskambinti ir pasitarti. Tinkamai prisižiūrint gijimas buvo lengvas. Rekomenduoju iš visos širdies.

2019-12-30, 13:20 | 8

Puikus specialistas.Reikėjo pašalinti dantį.Šalinimas buvo sudėtingas.Atliko operaciją puikiai, po operacijos net vaistų nuo skausmo neprireikė, labai empatiškas.Bijojau, tačiau gydytojo vidinė ramybė teigiamai paveikė mane ir nuramino.

2019-05-22, 19:48 | 1

Nuostabus gydytojas, maloniai viską paaiškino, greitai ir neskausmingai išrovė protinius dantis.

2017-09-15, 00:47 | IP: 188.69.215.214

Puikus gydytojas! Labai pasisekė, kai pavyko pas jį patekti tą pačią dieną! Šiltas žmogus, viską paaiškino. Rekomenduoju visiems!

2017-07-28, 19:13 | IP: 86.38.2.39

Savo srities profesionalas, konkretus ir tikslus gydytojas. Trauke du protinius dantis (vienas ju neisdyges), viskas atlikta greitai ir nepriekaistingai, zaizdos puikiai sugijo, o vaistu nuo skausmo net neprireike.

2017-07-14, 03:16 | 6

Puikus burnos chirurgas, traukiau pas jį du protinius dantis ir abu buvo ištraukti profesionaliai, greitai ir be jokių komplikacijų sugijo zaizdos. Dabar mano vyras pas jį lankosi ir taip pat patenkintas. Gal tik kiek nekalbus zmogus, bet svarbu gerai atlieka savo darbą.

2017-01-26, 10:13 | 2

Chirurgas Gordevičius išoperavo mano sudėtingą protinį dantį. Žiauriai bijojau, žiauriai! Ir tik operacijos eigoje supratau, kad ta baimė nėra adekvati - šis gydytojas yra nuostabus. Profesionalus, tikslus ir atsargus. Ir jis turi kažkokią "inner peace" charizmą, kažkokią retą empatijos dovaną, kuomet šalia jo liauniesi bijojęs, t.y. kažkokiu stebuklingu būdu jis tarsi skaito tavo veido išraiškas (kalbėti negali, o procedūros metu, bent aš, būnu užsimerkus) ir pasakoja apie operacijos eigą atsižvelgdamas tai - negąsdindamas, pateikdamas informaciją taip ramiai, kad ilgainiui ir pats tampi ramus.
Man tai - svarbu; už tai jaučiuosi dėkinga. Ačiū.

2016-11-30, 18:33 | IP: 81.7.68.51

Gydytojas - savo srities profesionalas. Mano vyrui išrovė du protinius dantis, net nespėjo sureaguoti, sugijo greitai ir gerai, sesei atliko sunkią retinuoto danties operaciją, atliko greitai ir gijimas buvo visiškai nekomplikuotas. Visiems rekomenduoju, savo sveikatą patikėsite puikiai savo darbą atliekančiam gydytojui. Be to gydytojas turi ir tris licencijas, kuo retas gali pasigirti.

2016-11-22, 21:41 | IP: 5.20.217.37

Labai geras chirurgas. Dantį išrovė greit ir neskausmingai. Kai reikėjo pažiūrėti ar gerai gyja priimė labai greit.