Pacientai, kurie rekomenduoja Boleslovas Vaitekonis, %

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01610, Galiojanti

2019-05-15, 19:51 | 1

Kam šis gydytojas užima vietą, toks gydytojas neturėtų dirbti. Visiškai nesigilino į problemą, viską darė atmestinai, parašė atsakymą siuntusiai gydytojai "po gydymo skausmas sumažėjo" jis pats taip nusprendė ir parašė, nors skausmas išliko tas pats. Kadangi problema išliko, turiu kreiptis pas kitą šios srities specialistą. Tik sugaišau laiko, bet naudos absoliučiai jokios. Labai arogantiškas.

2019-04-14, 23:27 | 1

Nesuprantu koks vaikų darželis rašo tuos raudonus komentarus. Gydžiausi pas Daktarą Vaitekonį, ir geresnio ortopedo-traumatologo nerasit. Moment nustato diagnozę ir tuščiai nepliurpia. Džiaukitės, kad poliklinika turi tokį patyrusį gydytoją, ir kad galite pas jį patekti.

2019-04-11, 17:32 | 1

Nusivyliau šiuo daktaru, man atrodo, kad jam nė motais ant to ką daro. Visus reikalingus siuntimus gavau, bet vengė atsakyti į mano klausimus po apžiūros. Norėjau paprašyti stipresnių vaistų toms dienoms kai nepadeda jokie nereceptiniai nuskausminamieji. Mane išlydėjo žodžiais: "Pasportuok, praeis"..

2019-03-22, 19:37 | 1

Perskaičius komentarus čia, labai suabejojau ar neieškoti specialisto kitur. Nebuvo viskas taip blogai: problemą nustatė greitai, bendravo neutraliai, nereikalingų komentarų nebuvo.

2019-03-18, 17:45 | 3

Tokius daktarus kaip šis žmogus reikia izoliuoti nuo visuomenės! Mūsų asmeninė patirtis su šiuo žmogumi yra labai nekokia. Šis žmogus yra pavojingas visuomenei ir nestabilios psichikos žmogus. Prieš keletas dienų pas jį apsilankė mano mama, kuri yra pensijinio amžiaus, su dviem stuburo lūžiais, labai silpnai vaikštanti ir jau kaip 8 metus slauganti gulintį ligonį su visiška negalią, t.y savo vyrą, mano tėtį. Pas poną Vaitekonį mus paskyrė dėl naujo ortopedinio diržo išrašymo. Tačiau vizitas pas šį daktarą paliko laibai skausmingas pasekmes. Mama yra išties nelinkusi be reikalo skųstis asmenybė, tačiau po šio vizito sulaukiau jos skambučio, ji verkė, tiek nuo patirto psichologinio šoko tiek fizinės traumos. Pasak mamos, daktaras Vaitekonis absoliučiai nesiklausė pacientės tik smerkė pensininkus neva jie vargani prašalaičiai ir itin grubiai apžiūrinėjo lūžusi mamos stuburą, mama bandė sakyti, kad jai skauda, o daktarėlio atsakymas tebuvo: nieko tokio, pakentėkit ir mažiau vaidinkit. Tada prieš išeinant pasiūlė jai išgerti dvigubą dozę nuskausminamųjų vaistų ir neva viskas praeis. Tačiau, tuom viskas nesibaigė...visų pirma, jau apie savaitę laiko, po šio vizito, mamai kasdien yra leidžiamos ampulės nuo nepakeliamo nugaros skausmo, tuo pačiu yra padidėjęs spaudimas ir pulsas, sveikatą po šio daktaro apžiūros visiškai pašlijo. Negana to, kai nuvykome pasiimti kompensuojamo diržo, ten atsakė, kad šis daktaras neturi kompetencijos šio diržo išrašymui ir be to jis net nepažymėjęs yra apie stuburo lūžius. Taigi, rezultatas yra toks, kad tiesiog turėjome gauti išrašą kompensuojamam diržui, o po šio vizito yra padaryta tiek moralinė tiek fizinė stipri žala, kurios tolimesnės pasekmės dar nėra aiškios. Šio atvejo mūsų šeima nepaliks neišspręsto. Tikiuosi, kad skaitytojas įvertins mano komentarą ir nerizikuos patikėti savo sveikatą Vaitekoniui! Pacientės dukra.

2019-03-14, 14:44 | 1

Labai nemalonus, nekontaktuojantis su ligoniu, gydytojas. Patyriau kelio traumą, bėgant, trūko kremzlinis audinys. Tai patvirtino rentgeno nuotrauka. Vizito metu nieko neaiškino, tik paskyrė nuskausminančių, tepalo ir suleido į sąnarį lidokaino, nes negalėjau paeiti. Esu apsidraudus nuo nelaimingų atsitikimų Paprašius, kad duotų išrašą, atsisakė, motyvuodamas, kad tai liga, o ne trauma. Paprašiau diagnozės patikslinimo siuntimo magnetiniam rezonansui - nedavė. Tik tylėdamas kažko prirašė į ligos istoriją. Paklausiau apie papildus, kokius turėčiau vartoti, kad sustiprinti kremzlinį audinį. Atsakė, kad nieko nereikia.tik gyventi (ir kentėti). Taip supratau. Tikrai niekam nerekomenduočiau!

2019-02-08, 16:40 | 1

Kaip bebūtų gaila yra labai prastas gydytojas, kaip kažkas minėjo "visi konvejeriu", gero gydimo nesitikėkite pas jį. Toks jausmas lyg norėjo pinigų į priekį.... Gavau vaistų nuo uždegimo ir patikino, kad greit preis skausmas, viską padarė per 5min, net neskyrė kito vizito, nepaklausė ar reiktu... Skausmas išliko visą savaitę ir atėjus pas ji, liepė registruotis iš naujo kad gaučiau apsilankymą... (su sesele pletkija, kikena). Apie eiles kelias savaites į priekį visi žinom, atlaukus kartą gali ir dar tiek pat... Tad jei turit galimybę pas jį tikrai neikite, nebent ruošiatės atsilyginti prieš apžiūrint, gal kas pasikeis... Sekmes visiems patekusiems pas Boleslovas Vaitekonis

2018-09-24, 11:06 | 2

Manau, kad gydytojo darbas yra pašaukimas padėti kitiems. Akivaizdu, kad šis gydytojas tarp tokių nepatenka. Atėjau su patempta skaudančia koją - diagnozavo radikulitą. Galbūt ir gali taip būti, tačiau paklausus kaip gali tai įvykti, jis teatsakė, kad tai jo diagnozė. Mes pas gydytojus einame, nes jie nusimano apie mediciną. Tai būtų malonu, kad gydytojas sugebėtų paaiškinti. Vietoje paaiškinimo - tyla ir duomenų vedimas į kompiuterį. Kad tik kuo greičiau žmogaus atsikratyti.

2018-08-04, 16:45 | 1

Puikus gydytojas ir kompetentingas specialistas. Diagnozavo ligą ir paskyrė tinkamą gydymą, kai prieš tai buvę specialistai, į kuriuos kreipiausi, negalėjo nustatyti tikslios diagnozės. Esu labai patenkintas

2018-06-14, 21:49 | 1

Labai gailiuosi papuoles pas si "gydytoja". Seskines poliklinikoje jis dirba konvejeriu, visiskai nesistengdamas padeti pacientui, net jo neisklauso ir visiskai nieko nepaaiskina. Jis net i klausimus neatsako, o tik rupinasi kuo greiciau vienu pirstu suvesti i kompiuteri savo "diagnoze" ir kuo greiciau pakviesti kita pacienta. Keista, kad dar tokiu daktaru buna .... as galvojau, kad jie isnyko kartu su Sovietu Sajunga. Pasirodo dar keli atgyvene dinozaurai liko. Jis sugeba tik nuskausminamuosius israsyti visiems is eiles ir specialiai tempia laika, skiria vizitus kuo veliau ir taip ne tik negydo, bet ir kenkia paciento sveikatai. Su pacientu visiskai nebendrauja ir net i klausimus neatsakineja. Ar tai normalu, kad paklausus, kodel jo nuomone yra visikai kitokia nei nuotrauka aprasiusio specialisto, jis tesugeba aprekti ir pasiulo eiti paciam pas ji pasiklausti, kodel jis mato luzi, o gydytojo nuomone jokio luzio nera ir turiu kuo greiciau iseiti is kabineto... TAI YRA PATS NEKOMPETENTINGIAUSIAS, NEMALONIAUSIAS IR PIKTYBISKIAUSIAS GYDYTOJAS, KURI MAN TEKO SUTIKTI SAVO GYVENIME. Nuosirdziai siulau jo vengti is tolo ir rinktis kita traumatologa.