Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Boleslovas Vaitekonis, %

Licencijos

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2004-08-31, Nr. MPL-01610, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2004-08-31, Nr. MPL-01610, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Vaitekonis Boleslovas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vaitekonis Boleslovas?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

71.8% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

75.2% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

73.2% Complete
3.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

71.5% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

70.1% Complete
3.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

52.3% Complete
2.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92.9% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-21, 12:05 | Registruotas lankytojas 1

Kai skaiciai komentarus labai abejojau ar rasytis pas si gydytoja, bet nusprendziau surizikuoti ir nueiti. Savo sprendimo nesigailiu, nes gydytojas labai malonus, apziurejo trauma, issake rekomendacijas ir siulymus, atsake i visus mano klausimus. Tikrai rekomenduociau.

2019-11-06, 12:09 | Registruotas lankytojas 1

Labai šaunus gydytojas, laiko nešvaisto plepėjimui. Konkretus, tiesmukas, iškart užrašė visiem tyrimams, gražiai patikrino sužeidimus, mandagiai viską paaiškino. Labai rekomenduoju!

2019-05-15, 16:51 | Registruotas lankytojas 2

Kam šis gydytojas užima vietą, toks gydytojas neturėtų dirbti. Visiškai nesigilino į problemą, viską darė atmestinai, parašė atsakymą siuntusiai gydytojai "po gydymo skausmas sumažėjo" jis pats taip nusprendė ir parašė, nors skausmas išliko tas pats. Kadangi problema išliko, turiu kreiptis pas kitą šios srities specialistą. Tik sugaišau laiko, bet naudos absoliučiai jokios. Labai arogantiškas.

2019-04-14, 20:27 | Registruotas lankytojas 1

Nesuprantu koks vaikų darželis rašo tuos raudonus komentarus. Gydžiausi pas Daktarą Vaitekonį, ir geresnio ortopedo-traumatologo nerasit. Moment nustato diagnozę ir tuščiai nepliurpia. Džiaukitės, kad poliklinika turi tokį patyrusį gydytoją, ir kad galite pas jį patekti.

2019-04-11, 14:32 | Registruotas lankytojas 1

Nusivyliau šiuo daktaru, man atrodo, kad jam nė motais ant to ką daro. Visus reikalingus siuntimus gavau, bet vengė atsakyti į mano klausimus po apžiūros. Norėjau paprašyti stipresnių vaistų toms dienoms kai nepadeda jokie nereceptiniai nuskausminamieji. Mane išlydėjo žodžiais: "Pasportuok, praeis"..

2019-03-22, 17:37 | Registruotas lankytojas 1

Perskaičius komentarus čia, labai suabejojau ar neieškoti specialisto kitur. Nebuvo viskas taip blogai: problemą nustatė greitai, bendravo neutraliai, nereikalingų komentarų nebuvo.

2019-03-18, 15:45 | Registruotas lankytojas 3

Tokius daktarus kaip šis žmogus reikia izoliuoti nuo visuomenės! Mūsų asmeninė patirtis su šiuo žmogumi yra labai nekokia. Šis žmogus yra pavojingas visuomenei ir nestabilios psichikos žmogus. Prieš keletas dienų pas jį apsilankė mano mama, kuri yra pensijinio amžiaus, su dviem stuburo lūžiais, labai silpnai vaikštanti ir jau kaip 8 metus slauganti gulintį ligonį su visiška negalią, t.y savo vyrą, mano tėtį. Pas poną Vaitekonį mus paskyrė dėl naujo ortopedinio diržo išrašymo. Tačiau vizitas pas šį daktarą paliko laibai skausmingas pasekmes. Mama yra išties nelinkusi be reikalo skųstis asmenybė, tačiau po šio vizito sulaukiau jos skambučio, ji verkė, tiek nuo patirto psichologinio šoko tiek fizinės traumos. Pasak mamos, daktaras Vaitekonis absoliučiai nesiklausė pacientės tik smerkė pensininkus neva jie vargani prašalaičiai ir itin grubiai apžiūrinėjo lūžusi mamos stuburą, mama bandė sakyti, kad jai skauda, o daktarėlio atsakymas tebuvo: nieko tokio, pakentėkit ir mažiau vaidinkit. Tada prieš išeinant pasiūlė jai išgerti dvigubą dozę nuskausminamųjų vaistų ir neva viskas praeis. Tačiau, tuom viskas nesibaigė...visų pirma, jau apie savaitę laiko, po šio vizito, mamai kasdien yra leidžiamos ampulės nuo nepakeliamo nugaros skausmo, tuo pačiu yra padidėjęs spaudimas ir pulsas, sveikatą po šio daktaro apžiūros visiškai pašlijo. Negana to, kai nuvykome pasiimti kompensuojamo diržo, ten atsakė, kad šis daktaras neturi kompetencijos šio diržo išrašymui ir be to jis net nepažymėjęs yra apie stuburo lūžius. Taigi, rezultatas yra toks, kad tiesiog turėjome gauti išrašą kompensuojamam diržui, o po šio vizito yra padaryta tiek moralinė tiek fizinė stipri žala, kurios tolimesnės pasekmės dar nėra aiškios. Šio atvejo mūsų šeima nepaliks neišspręsto. Tikiuosi, kad skaitytojas įvertins mano komentarą ir nerizikuos patikėti savo sveikatą Vaitekoniui! Pacientės dukra.

2019-03-14, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemalonus, nekontaktuojantis su ligoniu, gydytojas. Patyriau kelio traumą, bėgant, trūko kremzlinis audinys. Tai patvirtino rentgeno nuotrauka. Vizito metu nieko neaiškino, tik paskyrė nuskausminančių, tepalo ir suleido į sąnarį lidokaino, nes negalėjau paeiti. Esu apsidraudus nuo nelaimingų atsitikimų Paprašius, kad duotų išrašą, atsisakė, motyvuodamas, kad tai liga, o ne trauma. Paprašiau diagnozės patikslinimo siuntimo magnetiniam rezonansui - nedavė. Tik tylėdamas kažko prirašė į ligos istoriją. Paklausiau apie papildus, kokius turėčiau vartoti, kad sustiprinti kremzlinį audinį. Atsakė, kad nieko nereikia.tik gyventi (ir kentėti). Taip supratau. Tikrai niekam nerekomenduočiau!

2019-02-08, 14:40 | Registruotas lankytojas 1

Kaip bebūtų gaila yra labai prastas gydytojas, kaip kažkas minėjo "visi konvejeriu", gero gydimo nesitikėkite pas jį. Toks jausmas lyg norėjo pinigų į priekį.... Gavau vaistų nuo uždegimo ir patikino, kad greit preis skausmas, viską padarė per 5min, net neskyrė kito vizito, nepaklausė ar reiktu... Skausmas išliko visą savaitę ir atėjus pas ji, liepė registruotis iš naujo kad gaučiau apsilankymą... (su sesele pletkija, kikena). Apie eiles kelias savaites į priekį visi žinom, atlaukus kartą gali ir dar tiek pat... Tad jei turit galimybę pas jį tikrai neikite, nebent ruošiatės atsilyginti prieš apžiūrint, gal kas pasikeis... Sekmes visiems patekusiems pas Boleslovas Vaitekonis

2018-09-24, 08:06 | Registruotas lankytojas 3

Manau, kad gydytojo darbas yra pašaukimas padėti kitiems. Akivaizdu, kad šis gydytojas tarp tokių nepatenka. Atėjau su patempta skaudančia koją - diagnozavo radikulitą. Galbūt ir gali taip būti, tačiau paklausus kaip gali tai įvykti, jis teatsakė, kad tai jo diagnozė. Mes pas gydytojus einame, nes jie nusimano apie mediciną. Tai būtų malonu, kad gydytojas sugebėtų paaiškinti. Vietoje paaiškinimo - tyla ir duomenų vedimas į kompiuterį. Kad tik kuo greičiau žmogaus atsikratyti.

2018-08-04, 13:45 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas ir kompetentingas specialistas. Diagnozavo ligą ir paskyrė tinkamą gydymą, kai prieš tai buvę specialistai, į kuriuos kreipiausi, negalėjo nustatyti tikslios diagnozės. Esu labai patenkintas

2018-06-14, 18:49 | Registruotas lankytojas 1

Labai gailiuosi papuoles pas si "gydytoja". Seskines poliklinikoje jis dirba konvejeriu, visiskai nesistengdamas padeti pacientui, net jo neisklauso ir visiskai nieko nepaaiskina. Jis net i klausimus neatsako, o tik rupinasi kuo greiciau vienu pirstu suvesti i kompiuteri savo "diagnoze" ir kuo greiciau pakviesti kita pacienta. Keista, kad dar tokiu daktaru buna .... as galvojau, kad jie isnyko kartu su Sovietu Sajunga. Pasirodo dar keli atgyvene dinozaurai liko. Jis sugeba tik nuskausminamuosius israsyti visiems is eiles ir specialiai tempia laika, skiria vizitus kuo veliau ir taip ne tik negydo, bet ir kenkia paciento sveikatai. Su pacientu visiskai nebendrauja ir net i klausimus neatsakineja. Ar tai normalu, kad paklausus, kodel jo nuomone yra visikai kitokia nei nuotrauka aprasiusio specialisto, jis tesugeba aprekti ir pasiulo eiti paciam pas ji pasiklausti, kodel jis mato luzi, o gydytojo nuomone jokio luzio nera ir turiu kuo greiciau iseiti is kabineto... TAI YRA PATS NEKOMPETENTINGIAUSIAS, NEMALONIAUSIAS IR PIKTYBISKIAUSIAS GYDYTOJAS, KURI MAN TEKO SUTIKTI SAVO GYVENIME. Nuosirdziai siulau jo vengti is tolo ir rinktis kita traumatologa.

2018-06-07, 11:12 | Registruotas lankytojas 2

Tragedija, o ne gydytojas. Pradėkime nuo to, kad jam trūksta elementaraus kompiuterinio raštingumo, todėl 90 proc. laiko skyrė įvesti į duomenu bazę mane siunčiančią įstaigą ir aprašyti diagnozę (letai maigant klaviaturos klavisus). Iš 15 minučių tik 2 skyrė apžiūrai, bet kas man yra, taip ir nepasakė, tik suburbėjo šalia sėdinčiai sesutei kažkokių vaistų pavadinimą, kuri puolė juos rašyti ant lapelio. Kai pasakiau, kad atėjau su dviem siuntimais (rankos ir kojos), vizito pradzioje neinformavo, kad apziures tik viena kuno dali ir nepaklauses, kuria kuno dali skauda labiau ir kuria butina siandien ziureti, nutare paimti apziurai ranka. Po vizito tapo aisku, kad sis asmuo yra nesuinteresuotas dometis, kas pacientui yra. Susidariau ispudi, kad truko vokelio, kitaip tokio atsainumo ir nesiskaitymo paaiskinti negaliu. Kai israse vaistu, pasakiau, kad zindau ir vartoti negaliu. Tada rekomendavo ateiti dar po 3 savaiciu ir tada jau paziures koja pagal antra siuntima. Nei rengneno, nei paprasto mediko rankos nesivargino, kad pacientui butu aiskiau, kur skausmo priezastis. Svarbiausiai buvo israsyti skausma malsinancius vaistus ir pasakyti, kad ateisi po 3 savaiciu, nes koja juk yra antrame siuntime, o jau su ranka sugaisau 15 minuciu!!! Tokius gydytojus, mano nuomone, reiktu paleisti i pensija anksciau laiko. Jis nevertas gydytojo vardo. Negeda sakyti tai viesai.

2018-04-21, 12:56 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-04-10, 10:28 | Registruotas lankytojas 1

Daktaras Boleslovas Vaitekonis - tai Dievo dovana. Puikus daktaras, atliko 2 operacijas dėl raktikaulio (reikėjo įdėti plokštelę, o po kelių metų išimti) nes kitaip tai būtų peties deformacija (invalidumas). Konkretus, labai geras ir vertinu kaip patį geriausį daktarą savo gyvenime, jeigu pakliūsite pas jį, tai žinokite, kad esate geriausiuose rankose! Kad tik daugiau tokių būtų!

2017-10-26, 18:56 | IP: 213.159.34.112

Puikus gydytojas: dalykiškas, konkretus, atidus. Lankiausi po čiurnos lūžio, likau labai patenkinta gydytojo profesionalumu. Praktinė patirtis puikiai suderinta su teorinėmis žiniomis. Labai rekomenduoju rinktis šį gydytoją.

2017-10-18, 14:46 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-10-08, 17:51 | IP: 78.60.54.149

Gydytojas Vaitekonis yra labai kompetentingas chirurgas, nors kitas gydytojas siuntė operuoti lūžusią galūnę, gyd. Vaitekonis įvertino rentgeno nuotrauką ir pasakė, kad operacijos nereikia, taigi sugijo puikiai ir be operacijos. Gydytojas nemėgsta tuščių šnekų, turi didelę patirtį ir greit nustato diagnozę

2017-08-28, 15:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-05-03, 08:28 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-03-24, 18:17 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-01-18, 13:50 | IP: 195.182.65.63

Puikus gydytojas, labai dalykiškas, konkretus, bendraujantis su pacientu, atsakantis į jo klausimus, profesionaliai atliekantis apžiūrą ir nustatantis diagnozę. Esu labai dėkinga ir patenkinta gydytojo darbu. Dėkoju gydytojui. Šeškinės poliklinikoj tokių reta.

2017-01-13, 08:31 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-05-12, 18:43 | IP: 78.60.68.19

Puikus daktaras, turi auksines rankas, žmogiškas, konkretus- gelbėtojas

2016-01-22, 16:28 | IP: 88.223.50.170

Gydytojas nuo Dievo!
Linkiu šiam Žmogui sveikatos ir kuo geresnės kloties!
Dėkoju, kad esate!
Visiems rekomenduoju šį puikų Gydytoją!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2015-01-04, 12:02 | IP: 78.60.145.47

Tikrai kompetetingas savo srities gydytojas. Maloniai bendrauja. Greitai ir gerai apziuri. Pakonsultuoja. Nuosirdziai nustebau, kad musu seskines poliklinikoje dar dirba tokie gydytojai ...

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2014-03-05, 15:33 | IP: 82.135.243.138

Super, profesianalus , nuosirdus,gydytojas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2013-12-04, 12:07 | IP: 195.182.69.123

Pas gydytoją konsultavausi poliklinikoje. Jo paties atlikta injekcija padėjo iš karto (turiu kulnikaulio ataugą). Labai malonus žmogus.
J. Telksnys

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2013-03-18, 07:27 | IP: 195.182.93.211

Super geras specialistas - profesionalas ir super geras žmogus! Malonu buvo kreiptis ir konsultuotis.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2011-12-17, 20:48 | IP: 90.130.144.18

Didelis Ačiū gydytojui už atsakingumą,kruopštų darbą.Šis gydytojas man padarė dvi sudėtingas operacijas ir jau sveikstu po truputį.Ko šiam Gydytojui netrūksta,tai ramumo. Visiem rekomenduoju šį gydytoją
F.Tamašauskas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2010-10-21, 10:41 | IP: 84.32.115.116

Tokia,kokia man padare operacija neikainojama, Man patinka sis gydytojas,jis yra is pasaukimo,nesvarbu esi turtingas ar benamis. Tai tikrai aukstas lygis !!! Musu valstybe turetu kazkaip daugiau vertinti tokiu profesionalu ir pasirupinti tikrai gerais honorarais!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2010-10-05, 09:31 | IP: 78.56.203.101

Ačiū šiam gydytojui už puikų gydymą ir profesoinalumą. Linkiu pačiam geros sveikatos ir darbingų metų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2010-03-02, 16:04 | IP: 213.190.41.170

Kad tokiu gydytoju Lietuvoje butu daugiau, tuomet visi sveiki butume.. Aciu siam gydytojui uz tikrai gera darba.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2009-11-21, 22:26 | IP: 213.164.122.227

Aciu daktarui uz siltas rankas,palaikyma ir kantrybe.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2009-10-29, 11:30 | IP: 84.240.22.34

Labai malonus žmogus, proesionalus specialistas, rūpestingas gydytojas. Džiaugiuosi, kad būtent jis gydė po patirtos traumos.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2008-12-16, 15:32 | IP: 193.219.54.37

profesionalus gydytojas, paslaugus, rūpestingas. pateikia labai naudingų patarimų

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2008-10-10, 06:53 | IP: 85.255.110.76

Puikus gydytojas, JIS NEPALIEKA PACIENTO NEŽINIOJE.Daktaras iš pašaukimo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2008-08-24, 11:16 | IP: 62.212.203.43

Nepaprastas chirurgas,
pasiaukojes pacientams, pastate
mane "ant koju" po keletos menesiu;
his visuomet randa laiko pacientui,
pataria ir jo deka dabar vel galiu dirbti ir grizti i pilnaverti gyvenima.
Daugiau tokiu saunuoliu GYDYTOJU!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2008-05-06, 10:58 | IP: 82.135.245.70

Super geras specialistas ir super geras žmogus!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2007-08-23, 06:40 | IP: 195.182.69.73

Nuoširdus, kompetetingas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?
2007-07-18, 10:30 | IP: 193.219.89.250

Puikus specialistas ir nuoširdus žmogus. Labai malonu gydytis pas tokį gydytoją

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Boleslovas Vaitekonis?