Pacientai, kurie rekomenduoja Boleslovas Vaitekonis, %

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01610, Galiojanti

2019-11-06, 14:09 | 1

Labai šaunus gydytojas, laiko nešvaisto plepėjimui. Konkretus, tiesmukas, iškart užrašė visiem tyrimams, gražiai patikrino sužeidimus, mandagiai viską paaiškino. Labai rekomenduoju!

2019-05-15, 19:51 | 1

Kam šis gydytojas užima vietą, toks gydytojas neturėtų dirbti. Visiškai nesigilino į problemą, viską darė atmestinai, parašė atsakymą siuntusiai gydytojai "po gydymo skausmas sumažėjo" jis pats taip nusprendė ir parašė, nors skausmas išliko tas pats. Kadangi problema išliko, turiu kreiptis pas kitą šios srities specialistą. Tik sugaišau laiko, bet naudos absoliučiai jokios. Labai arogantiškas.

2019-04-14, 23:27 | 1

Nesuprantu koks vaikų darželis rašo tuos raudonus komentarus. Gydžiausi pas Daktarą Vaitekonį, ir geresnio ortopedo-traumatologo nerasit. Moment nustato diagnozę ir tuščiai nepliurpia. Džiaukitės, kad poliklinika turi tokį patyrusį gydytoją, ir kad galite pas jį patekti.

2019-04-11, 17:32 | 1

Nusivyliau šiuo daktaru, man atrodo, kad jam nė motais ant to ką daro. Visus reikalingus siuntimus gavau, bet vengė atsakyti į mano klausimus po apžiūros. Norėjau paprašyti stipresnių vaistų toms dienoms kai nepadeda jokie nereceptiniai nuskausminamieji. Mane išlydėjo žodžiais: "Pasportuok, praeis"..

2019-03-22, 19:37 | 1

Perskaičius komentarus čia, labai suabejojau ar neieškoti specialisto kitur. Nebuvo viskas taip blogai: problemą nustatė greitai, bendravo neutraliai, nereikalingų komentarų nebuvo.