Pacientai, kurie rekomenduoja Dmitrij Gorbačev, %

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15895, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)
2022-04-14, 14:31 | Registruotas lankytojas 3

Labai puikus gydytojas. Brolis po kojos operacijos jautė skausmą nugaroje. Gydytojas nukreipė mano brolį į magnetinį rezonansą ir tą pačią dieną gavęs tyrimo atsakymą, jis buvo nukreiptas į kitą skyrių, kur jam buvo padaryta skubi stuburo operacija. Gydytojas telefonu pateikdavo informaciją apie brolio sveikatos būklę, paaiškindavo skausmo priežastis ir gydymo eigą. Esu labai dėkinga gydytojui savo ir savo brolio Artūro K.vardu. Tikrai rekomenduoju šį puikų gydytoją. Irena.

2022-01-05, 23:41 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalus ir tikrai nuoširdus gydytojas. Po operacijos jaučiau skausmą, tai nedelsiant surado laiką kada priimti, paaiškino skausmo priežastis, padarė nuotrauką ir atidžiai apžiūrėjo. Tikrai jaučiasi, jog nuoširdžiai rūpi, kad pasveiktum. Esu labai dėkinga ir tikrai rekomenduoju.

2022-01-03, 23:05 | Registruotas lankytojas 11

Kaip gydytojas - atrodė tikrai profesionaliai. Visas dėmesys problemai. Komentarai - trumpai, aiškiai ir tiksliai. Kaip žmogus - paprastas ir malonus. Nuo pirmo karto visam bendravime jautėsi jo nuoširdus noras, kad būtų gerai. Ir padarė, kad būtų gerai. Be jokių specialių efektų. Žinoma, rekomenduoju.

2021-07-01, 21:32 | Registruotas lankytojas 4

Nuoširdus ir žmogiškas gydytojas, puikiai atliko savo darbą ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

2021-06-16, 06:34 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojui, išgydė be vaistų.

2021-04-19, 16:24 | Registruotas lankytojas 1

Buvau konsultacijai dėl pėdos plaktukinio piršto deformcaijos ir galimos operacijos. Gydytojas išklausė nusiskundimus,apžiūrėjo pėdą ir papasakojo galimus gydymo variantus,taip pat išsamiai papasakojo apie galimas operacijos rizikas. Konsultaciją vertinu labai gerai.

2021-04-19, 15:36 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas! Nustatė diagnozę labai greitai, atsakė į visus iškilusius klausimus, sudarė gydymo planą. Džiaugiuosi, kad apsilankiau.

2021-02-01, 19:19 | Registruotas lankytojas 5

Profesionalus, malonus, rupęstingas gydytojas. Betarpiškai bendraujantis ir puikus savo srities žinovas. Atsidaves savo darbui. Rekomenduoju

2020-08-24, 21:11 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas D.Gorbačev paprastai ir suprantamai papasakojo apie rekomenduojamą gydymą konsultacinio vizito metu. Atliko paskirtą planinę kojos kauliuko ir pirštų korekcijos operaciją. Maloniai visą laiką bendravo, domėjosi kaip vyksta gyjimas, parodė pratimus skirtus kojos reabilitacijai. Esu labai dėkinga už suteiktą man kvalifikuotą pagalbą. Didelis AČIŪ

2019-11-18, 14:09 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus žmogus!sekmingai atliko hallux valgus (kauliuko)korekcijos operacija.Atidus,rupestingas,išmanatys savo darbą,maloniai bendraujantis,pasisekė tiems kas gydosi pas ji!Aciū!

2019-10-01, 10:25 | Registruotas lankytojas 1

Jaunas, mielas, rūpestingas gydytojas. Sėkmingai atliko hallux valgus (kauliuko) korekcijos operaciją. Po operacjos praėjo 5 savaitės o aš jau vaikštau be įtvaro ir džiaugiuosi savo naujos pėdos išvaizda. Labai esu dėkinga gydytojui už jo profesionalumą. Daugiau tokių gydytojų būtų..Rekomenduoju 100 %.

2019-03-07, 18:47 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus specialistas, profesionalus, atidus, pozityvus, maloniai bendraujantis, suteikiantis visą reikalingą informaciją. Tik geriausios rekomendacijos.

2019-01-31, 20:45 | Registruotas lankytojas 9

Jauno amžiaus puikiai savo darbą išmanantis gydytojas. Esu labai dėkinga už greitą pagalbą, malonų bendravimą, suprantamai paaiškintą tolesnę gydymo eigą. Ačiū!

2018-07-13, 17:50 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus zmogus! Atdus, rupestingas, kompetetingas daktaras! Pasiseke tam kuris gydosi pas ji!!!

2018-06-23, 16:08 | Registruotas lankytojas 5

Puikus specialistas, bendrauja maloniai bei korektiškai.
Suteikė visą reikalingą informaciją, įsigilino į problemą.
Sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimai.