Pacientai, kurie rekomenduoja Dmitrij Gorbačev, %

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15895, Galiojanti

Išduota: 2005-09-05, Nr. MPL-07447, Panaikinta

2020-03-29, 12:00 | 1

Teko susidurti Lazdynų greitojoje. Suprantu, kad patekau Koronos laikotarpiu, bet kaltinti ko čia atvykau, abejoju ar geras gydytojas turėtų taip elgtis. Tuo labiau traumą patyriau būdama nėščia. Labai atsainiai bendravo, leido man spręsti dėl rentgeno, bet tai gydytojas turėtų nuspręti ir tikėjausi jo pasakymo ką man daryti, o ko ne...
Suprantu, kad dėl nėštumo rentgeno nenorėjo man daryti, bet po vizito likau nepatenkinta ir manau teks kreiptis iš naujo į savo poliklinikos gydytojus, nes abejoju ar skubiąją pagalbą gavau.

2019-11-18, 16:09 | 1

Nuostabus žmogus!sekmingai atliko hallux valgus (kauliuko)korekcijos operacija.Atidus,rupestingas,išmanatys savo darbą,maloniai bendraujantis,pasisekė tiems kas gydosi pas ji!Aciū!

2019-10-01, 13:25 | 1

Jaunas, mielas, rūpestingas gydytojas. Sėkmingai atliko hallux valgus (kauliuko) korekcijos operaciją. Po operacjos praėjo 5 savaitės o aš jau vaikštau be įtvaro ir džiaugiuosi savo naujos pėdos išvaizda. Labai esu dėkinga gydytojui už jo profesionalumą. Daugiau tokių gydytojų būtų..Rekomenduoju 100 %.

2019-06-23, 08:19 | 1

Teko susidurti skubios pagalbos skyriuje. Bendravo nenoriai, vos ne " lauk dar tris sventines dienas ir eik i savo poliklinika'. Nors uz paslauga teko susimoketi, bet apziura buvo labai pavirsutiniska, kaip ir paskirtas gydymas.

2019-03-07, 20:47 | 1

Nuostabus specialistas, profesionalus, atidus, pozityvus, maloniai bendraujantis, suteikiantis visą reikalingą informaciją. Tik geriausios rekomendacijos.

2019-01-31, 22:45 | 6

Jauno amžiaus puikiai savo darbą išmanantis gydytojas. Esu labai dėkinga už greitą pagalbą, malonų bendravimą, suprantamai paaiškintą tolesnę gydymo eigą. Ačiū!

2018-07-13, 20:50 | 1

Nuostabus zmogus! Atdus, rupestingas, kompetetingas daktaras! Pasiseke tam kuris gydosi pas ji!!!

2018-06-23, 19:08 | 5

Puikus specialistas, bendrauja maloniai bei korektiškai.
Suteikė visą reikalingą informaciją, įsigilino į problemą.
Sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimai.