Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Goldbergienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04472, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.1

2021-10-28, 19:45 | Registruotas lankytojas 65

Turėjau kontaktą su šia gydytoja 2018 metais grįžęs po infarkto reabilitacijos. Reikėjo išrašyti kompensuojamus vaistus. Neisrase kompensuojamo recepto Brilikui. Po mano teigimo,kad jis kompensuojamas pareiškė,kad jeigu man kas neaišku,kreipciausi į ligonių kasas. Paliko slogu įspūdį. Keletą mėnesių pirkau preparatą nekompensuojama. Po konsultacijos Kauno klinikose preparatas "tapo" jau kompensuojamas.Daugiau vengiu lankytis pas šią gydytoją.

2020-09-24, 07:14 | Registruotas lankytojas 1

Nuėjau su paprastu peršalimu (sloga, čiaudulys), tikrino lyg būtų Corona (klausinėjo coronai būdingų simptomų, į polikliniką neileido, viksas vyko tiesiog lauke) ir dar nusiuntė plaučių rentgenui... KAM???

2020-09-14, 12:05 | Registruotas lankytojas 3

Visiškai nekompetetinga, arogantiška, chamiška gydytoja. Paciento gerovė nerūpi nė kiek, atsisako bendrauti, leidžia sau kelti balsą, bendrauja nemaloniai ir nepagarbiai, visiškai neįsiklauso į paciento problemas, savijautą. Dažnas atsakymas - neturiu laiko, tik ką atėjau į darbą ir neturiu laiko kalbėtis, jau išeinu namo ir netrukdykite su savo problemomis. Siuntimo parašyti nemoka arba vengia tai tai daryti, papildomų paslaugų nepriprašysi be aukščiau stovinčių institucijų įsikišimo. Šalta, neempatiška, toks žmogus tiesiog negali dirbti gydytoju. Naudojasi tuo, kad Rūdiškėse nėra gydytojų pasirinkimo, todėl ir tyčiojasi iš žmonių, nes jaučiasi visagalė ir nebaudžiama.

2020-09-04, 07:52 | Registruotas lankytojas 1

Labai nerekomenduoju. Patirtis iš Rūdiškių: prieš kokius 7 metus atėjau su skaudančiu skrandžiu. Gydytoja tylėjo, pavartė mano knygelę ir pamatė, kad nesu persišvietusi plaučių prieš pusmetį (buvo siuntimas, buvau peršalusi). Sakė, kad pirmiausia persišvieščiau, kas paskirta (plaučius dėl seniai praėjusio peršalimo), tik tada išklausys ir gydys dėl skrandžio. Buvau pašiepta, kad neklausau, ir išleista be jokio gydymo ar įsiklausymo.
Po to iš karto persirašiau į Vilnių.