Pacientai, kurie rekomenduoja Rita Glebavičiūtė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2009-03-19, Nr. MPL-12913, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2009-03-19, Nr. MPL-12913, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2022-08-25, 21:25 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja tikrai dėmesinga, skiria daug laiko, stengiasi būti atidi, BET - jai tiesiog nepavyksta. Turėjo išrašyti vaikui du siuntimus pas kitus specialistus - neišrašė, pamiršo, o kadangi reikalas buvo rimtas, vienur susimokėjau, kitur ėjau privačiai. Reikėjo trečio specialisto siuntimo - tai nusiuntė ne pas tą specialistą. Kitur siuntimų apskritai reikia iš kelių kartų primygtinai prašyti, bet neišrašo dėl tik jai žinomų priežasčių. Sakau taip, nes problema yra ir ankstesnė mūsų gydytoja išrašydavo ir viskas buvo gerai. Atėjus konsultacijai ir dėstant vaiko sveikatos sutrikimus susikoncentruoja į patį pirmą ir ties juo išsiplečia tiek, kad niekam kitam nebelieka laiko. Daug kalba apie kitų pacientų atvejus, kas man asmeniškai visiškai nėra nei aktualu nei įdomu,o laiko suvalgo labai daug. Taip pat pastebėjau, kad dažnai nesupranta, ką bandau jai pasakyti. Kodėl taip vyksta? Nes nespėjus man iki galo apibūdinti problemos, ji pati užbaigia ką aš menamai norėjau pasakyti ir ima tai komentuoti. Apskritai nors gydytoja atrodo yra geras žmogus, bet kaip specialistei šito neužtenka. Tas jos išsiblaškymas ir nesugebėjimas susikoncentruoti griauna visą jos profesionalumą. Paprasčiau apibūdinant savo patirtį su šia gydytoja galėčiau tik pasakyti - nesusipratimas ant nesusipratimo.