Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Būtėnaitė, %

Išduota: 2014-06-11, Nr. MPL-19114, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Būtėnaitė Lina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Būtėnaitė Lina?

2019-12-22, 13:33 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, gydytoja labai nemaloni, kiek yra kompetetinga sunku pasakyti, kreipiausi su rimtais ilgai besitęsiančiais pilvo skausmais. Pagalbos nesulaukiau. Labai grubus bendrvimas, man buvo pasakyta, kad maždaug ko čia atėjot čia ne SPA centras. Deja, žmogus ir jo sveikata tikrai čia ne pirmoje vietoje....

2019-10-30, 15:04 | Registruotas lankytojas 1

Pasikėlęs žmogus, nes žino savo vertę. Nuėjęs po menisko operacijos buvau netiesiogiai išvadintas nemąstančiu apie savo sveikatą, tačiau, jei mokate bendrauti su tokio tipo žmonėmis jie gali labai pagelbėti. Mano atveju ji vos iš eisenos ir stovėsenos pasakė daug trūkumų, paaiškino kaip vengti traumų, ką kaip treniruoti, paaiškino kaip elgtis net su kita neišgijusia trauma. Manau gydytoja yra pasikėlus, tačiau mokant su tokiais žmonėmis bendrauti jie turi aukštą IQ savo srityje. Vertinu teigiamai.

2019-01-16, 13:19 | Registruotas lankytojas 1

Nemandagus bendravimas, nesidomėjimas paciento savijauta ir situacija iš esmės. Labai paviršutiniškas, atsainus požiūris į problemą. Dėmesys sutelktas į kompiuterį ir formalų dokumentų užpildymą. Nenorėčiau daugiau sugrįžti pas tokią gydytoją.

2018-12-04, 22:54 | Registruotas lankytojas 4

pati geriausia labai geros Širdutės pati nuostabiausia Gyditoja jios nei už ką kita nekeisčiau :) Ačiū jums iš visos širdutės jūsų pacientas Veteranas Justinas :)

2018-07-30, 14:30 | Registruotas lankytojas 1

Specialistas gal ir neblogas, bendravimas su ją yra labai sudėtingas, ypač pacientams, gydytoja stipriai mane nuvylė.

2017-11-12, 19:35 | Registruotas lankytojas 5

Labai nemaloni, arogantiška gydytoja. KItą kartą rinksiuosi kitą gydytoją, šitos nerekomduosiu niekam.

2017-09-09, 16:28 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-07-18, 01:47 | IP: 78.157.81.111

Mano nuomone, tai yra viena geriausių reabilitologių Vilniuje.
Greitai diagnozavo problemą, paskyrė tinkamą gydymą; po reabilitacijos, pasidomėjo, kaip sekasi sveikti, detaliai surinko informaciją, parengė rekomendacijas tolesniam sveikimui.
Ačiū, Gydytoja! :)

2017-01-18, 23:06 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.