Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Būtėnaitė, %

Išduota: 2014-06-11, Nr. MPL-19114, Galiojanti

Išduota: 2008-01-22, Nr. MPL-10225, Panaikinta

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15213, Galiojanti

Būtėnaitė Lina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Būtėnaitė Lina?

2019-10-30, 15:04 | 1

Pasikėlęs žmogus, nes žino savo vertę. Nuėjęs po menisko operacijos buvau netiesiogiai išvadintas nemąstančiu apie savo sveikatą, tačiau, jei mokate bendrauti su tokio tipo žmonėmis jie gali labai pagelbėti. Mano atveju ji vos iš eisenos ir stovėsenos pasakė daug trūkumų, paaiškino kaip vengti traumų, ką kaip treniruoti, paaiškino kaip elgtis net su kita neišgijusia trauma. Manau gydytoja yra pasikėlus, tačiau mokant su tokiais žmonėmis bendrauti jie turi aukštą IQ savo srityje. Vertinu teigiamai.

2019-01-16, 13:19 | 1

Nemandagus bendravimas, nesidomėjimas paciento savijauta ir situacija iš esmės. Labai paviršutiniškas, atsainus požiūris į problemą. Dėmesys sutelktas į kompiuterį ir formalų dokumentų užpildymą. Nenorėčiau daugiau sugrįžti pas tokią gydytoją.

2018-12-04, 22:54 | 4

pati geriausia labai geros Širdutės pati nuostabiausia Gyditoja jios nei už ką kita nekeisčiau :) Ačiū jums iš visos širdutės jūsų pacientas Veteranas Justinas :)

2018-07-30, 14:30 | 1

Specialistas gal ir neblogas, bendravimas su ją yra labai sudėtingas, ypač pacientams, gydytoja stipriai mane nuvylė.

2017-11-12, 19:35 | 5

Labai nemaloni, arogantiška gydytoja. KItą kartą rinksiuosi kitą gydytoją, šitos nerekomduosiu niekam.