Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Būtėnaitė, %

Išduota: 2014-06-11, Nr. MPL-19114, Galiojanti

Išduota: 2008-01-22, Nr. MPL-10225, Panaikinta

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15213, Galiojanti

Būtėnaitė Lina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Būtėnaitė Lina?

2019-01-16, 13:19 | 1

Nemandagus bendravimas, nesidomėjimas paciento savijauta ir situacija iš esmės. Labai paviršutiniškas, atsainus požiūris į problemą. Dėmesys sutelktas į kompiuterį ir formalų dokumentų užpildymą. Nenorėčiau daugiau sugrįžti pas tokią gydytoją.

2018-12-04, 22:54 | 2

pati geriausia labai geros Širdutės pati nuostabiausia Gyditoja jios nei už ką kita nekeisčiau :)

2018-07-30, 14:30 | 1

Specialistas gal ir neblogas, bendravimas su ją yra labai sudėtingas, ypač pacientams, gydytoja stipriai mane nuvylė.

2017-11-12, 19:35 | 5

Labai nemaloni, arogantiška gydytoja. KItą kartą rinksiuosi kitą gydytoją, šitos nerekomduosiu niekam.

2017-09-09, 16:28 | 1

Gali būti, kad su ja auros nesutapo tik man :) Tikiu, kad savo profesija ji išmano, bet bendravimo įgūdžiai prasti. Jei ji dirbtų komerciniame klientų aptarnavimo sektoriuje, tai gautų pastabą. Jaučiasi dirbtinas malonus bendravimas, nes jos replikos ir kūno kalbą rodo priešingai :) Meilės darbui matyt nėra jau senai... Ji neišaiškino viso gydymo plano (kiek laiko gali trūkti, kokių veiksmu imamasi, jei 10k. kineziterapijos užsiėmimo ir 2mėn. darbo namuose neduos žymaus rezultato). Nežinodama to, išreiškiau abejonę, kad 10 užsiėmimu vargu ar man padės, tai pasiūlė tada visai negaišti jos laiko, nes mano "toks nusistatymas", ir dar dubens raumenų tyrimą ji pasirodo daro išviso savo asmeninio laiko sąskaitą.... (kodėl man tai turi rūpėti? tokius klausimus reikia kelti vadovui, o ne pacientui). Dubens raumenų tyrimą padarė atmestinai: nestebėjo kaip dariau, nekoregavo. Veliau tą pati tyrimą man darė rezidentė, tai ji visą laiko prasėdėjo su manimi, koregavo ir pasakodama teigiamus pavyzdžius sumotyvavo. Po 7 užsiėmimu su kineziterapija teigiamo rezultato nebuvo, bet tai aišku, kad silpnas raumuo reikalauja daugiau darbo. Bet daktarė pareiškė, kad teigiamo rezultato iškarto sulaukia daug pacientų! Paprašiau įvardinti procentą, tai nesugebėjo... Aišku jau nebeklausiau, kodėl jos manymu aš turėjau atsidurti tarp tų laimingų... Palaikymo ir motyvacijos pacientui nulis...

2017-07-18, 01:47 | IP: 78.157.81.111

Mano nuomone, tai yra viena geriausių reabilitologių Vilniuje.
Greitai diagnozavo problemą, paskyrė tinkamą gydymą; po reabilitacijos, pasidomėjo, kaip sekasi sveikti, detaliai surinko informaciją, parengė rekomendacijas tolesniam sveikimui.
Ačiū, Gydytoja! :)

2017-01-18, 23:06 | 1

Buvo palatos gydytoja reabilitacijos centre Kairiūkščio g.. Žmogus paguldytas po insulto reabilitacijai, po poros dienu pablogėjus būklei, gydytoja pasakė, kad tai normalu ir kad 3 dienu laikotarpyje būklę stabilizuos. Deja, būklė dar labiau pablogėjo, bet ji vis kartojo, kad tai normalu. Prasidėjus slogai, sunerimom, kad neprasidėtu plaučiu uždegimas, o gydytoja " ramindama" pasakė, kad reikia bijoti dar vieno insulto, o ne uždegimo. Tik, deja, gydytojai pritrūko kompetencijos pastebėti akivaizdu dar viena insulta, o po aktyviu musu paciu veiksmu, perkėlė ligonį į reanimacija, kur mūsu tik paklausė, kur jūs buvote anksčiau...