Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Būtėnaitė, %

Išduota: 2014-06-11, Nr. MPL-19114, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Būtėnaitė Lina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Būtėnaitė Lina?

2.1

Gydymas nebuvo veiksmingas

2.3

Vengė atsakinėti į klausimus

2.7

2023-02-22, 10:34 | Registruotas lankytojas 1

Pas daktare Lina esu pirmą kartą
Esu labai patenkinta .išaiškino viską nuo A iki Z
Paskyrė gydymą , viską išklausė ir patarė kaip rupintys sveikatą toliau. Tikrai patariu kreiptys pas tą GYDYTOJĄ.AČIŪ

2022-11-19, 18:47 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai laiminga, kad būtent patekau pas šią daktarę. Tik geriausi atsiliepimai! Ir kaip daktarė ir kaip žmogus padeda iš visos širdies!

2019-10-30, 13:04 | Registruotas lankytojas 1

Pasikėlęs žmogus, nes žino savo vertę. Nuėjęs po menisko operacijos buvau netiesiogiai išvadintas nemąstančiu apie savo sveikatą, tačiau, jei mokate bendrauti su tokio tipo žmonėmis jie gali labai pagelbėti. Mano atveju ji vos iš eisenos ir stovėsenos pasakė daug trūkumų, paaiškino kaip vengti traumų, ką kaip treniruoti, paaiškino kaip elgtis net su kita neišgijusia trauma. Manau gydytoja yra pasikėlus, tačiau mokant su tokiais žmonėmis bendrauti jie turi aukštą IQ savo srityje. Vertinu teigiamai.

2018-12-04, 20:54 | Registruotas lankytojas 6

pati geriausia labai geros Širdutės pati nuostabiausia Gyditoja jios nei už ką kita nekeisčiau :) Ačiū jums iš visos širdutės jūsų pacientas Veteranas Justinas :)

Esate Lina Būtėnaitė?
2017-07-17, 22:47 | IP: 78.157.81.111

Mano nuomone, tai yra viena geriausių reabilitologių Vilniuje.
Greitai diagnozavo problemą, paskyrė tinkamą gydymą; po reabilitacijos, pasidomėjo, kaip sekasi sveikti, detaliai surinko informaciją, parengė rekomendacijas tolesniam sveikimui.
Ačiū, Gydytoja! :)

Esate Lina Būtėnaitė?