Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Gervickaitė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2008-07-09, Nr. MPL-11215, Galiojanti

2020-05-14, 07:31 | 2

Norėčiau padėkoti gydytojai už nuoširdų rūpestį mano mama, kuriai 86m,(o esant karantino sąlygomis, net negalėjome jos lankyti.). Gydytoja labai dėmesinga, rūpestinga, telefonu maloniai viską paaiškindavo .Nes daužniausiai susidurdavome su požiūriu ,kad senas žmogus, tą ką bepadarysi. Džiugu, kad yra ir tokių gydytojų, kaip A.Gervickaitė. Tai pat dėkojame Santaros vidaus ligų skyriaus seselėms ir slaugytojoms, kurios rūpinosi mano mama.

2020-04-09, 22:02 | 3

Labai gera daktare ir labai maloni, rupestinga, iniciatyvi, domisi issamiai problema ir bando sugalvot sprendima nenusimesdama nuo savo peciu kaip kitos daktares su kuriomis susiduriau. puse Vilniaus isnarsiau ieskodama kas pades su mano problema ir ji buvo vienintele kuri draugiskai, maloniai bendravo ir rode nora padeti. Aciu siai gydytojai be jos buvau praradusi vilti

2019-06-11, 19:07 | 3

Nuostabi gydytoja, labai rūpestinga, maloni, skiria daug dėmesio ir laiko, išklauso ir diskutuoja kartu. Labai prastai jaučiausi ir tik ji vienintelė (po vizitų ne pas vieną specialistą) rado kur buvo problema ir skyrė teisingą gydymą.. Visuomet malonu pas šią gydytoją lankytis.