Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Gervickaitė, %

Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2008-07-08, Nr. MPL-11215, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2008-07-08, Nr. MPL-11215, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
2023-08-24, 13:59 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi daktarė, kuri rūpinosi pacientu nuo atvykimo iki išleidimo iš ligoninės. Išsamiai analizavo paciento būklę, skyrė tikslingą gydymą, konsultavo artimuosius visada rasdama laiko. Labai rekomenduoju gydytis pas gydytoją Aušrą. Pacientą/ligonį mato, kaip indivualų atvejį ir skiria labai daug laiko išspręsti problemai, rekomendacijoms.
Labai džiaugiamės, kad pakliuvome būtent pas šią daktarę! Ačiū.

2023-04-07, 22:53 | Registruotas lankytojas 3

Pati nuostabiausia gydytoja.

2021-05-05, 22:04 | Registruotas lankytojas 3

Papuoliau pas šią gydytoją netyčia, darantis profilaktinius tyrimus, tačiau iškart labai patiko konkretumas, atidumas ir rūpestis. Gydytoja pastebėjo nedidelius nuokrypius bendruose kraujo tyrimuose ir įtarusi problemą iškart paskyrė išsamius tyrimus, sudarė gydymo planą, nepalieka nieko ant klaustuko. Jaučiuosi, kad gydytoja nuoširdžiai nori padėti ir atidžiai nagrinėja kiekvieną atvejį. Labai rekomenduoju.

2020-08-25, 19:20 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytoja, kuriai svarbus pacientas, kuri gilinasi į jo problemas ir nuoširdžiai nori padėti. Esu labai dėkinga už parodytą rūpestį ir džiaugiuosi, kad man pasisekė sutikti tokią puikią gydytoją.

2020-05-14, 04:31 | Registruotas lankytojas 3

Norėčiau padėkoti gydytojai už nuoširdų rūpestį mano mama, kuriai 86m,(o esant karantino sąlygomis, net negalėjome jos lankyti.). Gydytoja labai dėmesinga, rūpestinga, telefonu maloniai viską paaiškindavo .Nes daužniausiai susidurdavome su požiūriu ,kad senas žmogus, tą ką bepadarysi. Džiugu, kad yra ir tokių gydytojų, kaip A.Gervickaitė. Tai pat dėkojame Santaros vidaus ligų skyriaus seselėms ir slaugytojoms, kurios rūpinosi mano mama.

2020-04-09, 19:02 | Registruotas lankytojas 9

Labai gera daktare ir labai maloni, rupestinga, iniciatyvi, domisi issamiai problema ir bando sugalvot sprendima nenusimesdama nuo savo peciu kaip kitos daktares su kuriomis susiduriau. puse Vilniaus isnarsiau ieskodama kas pades su mano problema ir ji buvo vienintele kuri draugiskai, maloniai bendravo ir rode nora padeti. Aciu siai gydytojai be jos buvau praradusi vilti

2019-06-11, 16:07 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja, labai rūpestinga, maloni, skiria daug dėmesio ir laiko, išklauso ir diskutuoja kartu. Labai prastai jaučiausi ir tik ji vienintelė (po vizitų ne pas vieną specialistą) rado kur buvo problema ir skyrė teisingą gydymą.. Visuomet malonu pas šią gydytoją lankytis.