Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Uktverienė, %

Išduota: 2004-08-13, Nr. MPL-00665, Galiojanti

2019-08-20, 10:59 | 4

Blogai... po gimdos kaklelio operacijos atėjau pas šią daktarę, nes klinikose sakė, kad greičiausiai po operacijos bus uždegimas ir reikės vaistų.. pajutau, kad kažkas ne taip ir iš kart nuvykau į savo šeimos medicinos centrą pas šią daktarę. pasakiau savo bėdas, parodžiau mane operavusio daktaro išvadas, nepaėmusi tepinelio išrašė kažkokių vaistų, kurie savaitei praėjusi man visiškai nepadėjo. užsirašiau privačiai pas kitą ginekologę, parodžiau kokius vaistus man išrašė, daktarės reakcija buvo nekokia... iš kart pamatė uždegimą, ir kadangi jis jau buvo įsisenėjęs vien žvakutės nepadėjo, teko kartu ir gerti tabletes. labai gaila, kad dėl nekompetetingų daktarų tenka moketi baisius pinigus privačiose klinikose, kad tiesiog nustatytų uždegimą.... nekalbu apie rimtesnes ligas.. dėl šios klinkos ginekologų teko persirašyt į kitą..

2019-04-24, 11:15 | 8

Lankiausi ne vieną kartą, nes esu klinikos pacientė, tai nesinori blaškytis po kitas įstaigas, bet įspūdis apie šią gydytoją visada toks pat. Tyrimus kaip ir padaro, bet man ilgai nematė gana rimtos problemos, nors simptomai buvo pakankamai aiškūs. Neišsiaiškinusi problemos iki galo tiesiog skyrė rimtų vaistų, laimė, kad nesiryžau gerti. Kita gydytoja priežastį pamatė iš karto. Gydytoja atrodo nuolat skubanti, vengia gilintis. Gal nėštumus ji ir gerai prižiūri, bet su rimtesnėmis ginekologinėmis problemomis geriau ieškoti kito specialisto.

2018-08-10, 12:39 | 3

DĖKOJU gydytojai už dviejų neštumų priežiūrą. Profesionali, maloni ir visuomet išklausanti bei patarianti gydytoja, dar kartą AČIŪ

2018-06-19, 10:11 | 1

Gydytoja labai nenoriai ir gana atmestinai bendrauja. Paprašius citologinio tyrimo (kai pati sutinku mokėt) jo net neatliko, teigdama, kad nėra reikalo ir kad po metų jau galėsiu jį pasidaryti nemokamai. Siaubas! Rašydama išvadą, patarė stebėti ar nebus pastovaus skausmo, nors jau skundžiausi pastoviu ir užsitęsusiu skausmu. Pasiteiravus ko reiktų planuojant pastoti, visiškai nesigilino į temą, ir tiesiog patarė pagerti vitaminų. Gydytoja, manau turėtų suprast, kad pacientas ne taip ir dažnai apsilanko pas šios srities gydytoją, tad kai jis ateina susirūpinęs ir nori konsultacijos, būtų puiku jei ji neparodytų kaip jai viskas neįdomu. Labai gaila sugaišto laiko, nes turėsiu kreiptis pas kitą gydytoją.

2017-11-23, 23:54 | 6

Nuostabi gydytoja, maloni ir išmananti savo darbą.