Pacientai, kurie rekomenduoja Ilona Lapteva, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03884, Galiojanti

Lapteva Ilona dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lapteva Ilona?

1.8

1.6

2.1

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2020-01-07, 16:31 | 1

sveiki, skubu, kol esu maloniai nudžiuginta Gydytojos endokrinologės Ilonos Laptevos priėmimu. Nuoširdi, paslaugi, besidominti mano genetika, tiesiog puikus Žmogus šiandien mane priėmė savo kabinete. Širdingai dėkoju Jums, daktare Ilona Lapteva. Ačiū ir Jūsų padėjėjai kabinete.

Tamsi žiemos diena man šiandien šviesi, apsilankius pas JUS.

Padėka ir palinkėjimai Jums, sveikų laimingų metų ir kuo daugiau dėkingų pacientų. Ačiū!

Pagarbiai Janina Šeškevičienė

Dar tuo pačiu noriu pasidžiaugti savo šeimos Gydytoja Daina Musiuviene. Ši man maloni Gydytoja visuomet mane tikslingai nukeipia pas specialistus, visada pas gydytoją Dainą Musiuvienę randu patarimus dėl mano savijautos pagerinimo. Ačiū Jums, Daktare Daina Musiuviene. Laimingų sveikų Jums metų ir dėkingų pacientų. Ačiū!

Pagarbiai Janina Šeškevičienė

2018-12-21, 15:11 | 2

Neįsigilino į problemą. Nelabai rūpėjo matyt. Gan sovietinio mąstymo. Nerekomenduoju, ieškosiu kito specialisto kuriam rūpi paciento problemos.

2018-04-29, 11:33 | 4

Gydytoja tiktai maloni, dėmesinga, likau labai maloniai nustebinta po vizito, toks bendravimas retai kada pasitaiko. Vėliau paaiškėjo, jog kita gydytoja man neskirtų tokio gydymo, bet mano problemos per 3mėn susitvarkė, gal būtų susitvarkę ir be vaistų, kas žino. Kiek gydytojų tiek nuomonių...deja. Bet aš vistiek patenkinta, jog dabar esu sveika ir gersi jaučiuosi.

2018-03-07, 19:56 | 2

Apsilankiau pirmą kartą, tikrai likau patenkinta vizitu, labai maloni, dėmesinga gydytoja ir toliau pas ją gydysiuosi:)
Pagarba

2017-09-23, 05:59 | IP: *.*.*.*
2017-06-28, 01:27 | IP: 217.147.36.184

Ieskojau endokrinologa ir pastebėjau, kad neigiami komentarai tiesiog kopijuoti ir įklijuoti keliems daktarėms, pvz. ;
2017-06-19, 20:06 | IP: 95.173.42.22
Gydytojos kompetencija kelia didelių abejonių. Turiu problemų su skydliauke jau daug metų, bet paskutiniu metu ypač jaučiau nuovargį ir mieguistumą, sutriko mėnesinių ciklas, padariau kraujo tyrimą dėl hormonų, bet atsakymą gydytoja teikėsi pasakyti tik telefonu ir man buvo pasakyta ,kad hormonų kiekis yra prie žemutinės ribos, bet dar jos neperžengė ir gydyti nereikia. Vėliau sužinojau, kad tai buvo netiesa, hormonai stipriai mažiau už norma, bet gydymo jokio negavau. Nerekomenduoju eiti pas šią gydytoją. Baisu tiesiog....
parasytas ir d. R. Šerpitienei ir d. I. Laptevai. Juokinga...
Jaučiu, kad daktarės geros, kazkas jiems pavydi, eisiu arba pas viena arba pas kita.

2017-06-25, 14:55 | IP: *.*.*.*
2017-06-19, 23:09 | IP: *.*.*.*
2017-01-16, 02:01 | IP: *.*.*.*
2016-12-19, 19:24 | IP: 78.60.96.90

Pas gerb.Lapteva lankausi kas pusmeti, esu visuomet maloniai priimama, rupestingai apziuri, isklauso negalavimus iki smulkmenu ir paskiria visus reikiamus tyrimus, kad galetu atmesti itarimus del kitu ligu. Ja pasitikiu ir iseinu pozityviai nusiteikusi, kadangi daktare neleidzia bijoti,viska isaiskina ir nuteikia teigiamai.Daugiau tokiu mediku ! :)

2016-08-23, 02:22 | IP: *.*.*.*
2016-01-12, 18:04 | IP: 84.15.188.118

Puiki, nuostabi gydytoja.Tikrai rekomenduočiau visiems. Žavi savo rūpestingumu, profesionalumu, bendravimu.

2015-01-14, 14:19 | IP: 89.117.203.149

Nuostabi gydytoja, neabejoju jos profesiaolumu. Pukiai ismano savo darba. Rekomenduoju visiems!!!

2013-05-14, 21:32 | IP: 78.56.204.71

Labai nustebau radusi tiek blogų komentarų apie šią gydytoją. Labai maloni, rūpestinga, visada nuteikianti tik geriausiam. Daugiau tokių gydytojų ir pasaulis būtų geresnis. Ačiū jai

2013-02-08, 12:32 | IP: 84.240.49.93

Taip pat su nuostaba skaitau neigiamus komentarus. Nesuprantu iš kur tokie. (tiesa 3komentarai iš to paties IP adreso, sakyčiau vaikiškas poelgis. Kiti gali apsigauti ir pagalvoti, kad gydytoja nepatiko dar dviem žmonėm).
Gydytoja tikrai maloni, rūpestinga. Esu apsilankiusi pas kelis endokrinologus. Niekada nebuvo nieko imtasi. Pasakyta tik "taip turit problemų su skydliauke" o veiksmų taip ir nesiimta. Pagaliau situacija pasikeitė. Džiaugiuosi pradėjus lankytis pas šią gydytoją. O ir atsilyginti nėra tekę už paslaugas. Čia jau jūsų pačių išmislas papirkinėti. Patys šitaip darot, o paskui dejuojat kaip "reik" nešti pinigus.