Pacientai, kurie rekomenduoja Ilona Lapteva, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03884, Galiojanti

Lapteva Ilona dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lapteva Ilona?

1.7

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.6

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2018-12-21, 15:11 | 2

Neįsigilino į problemą. Nelabai rūpėjo matyt. Gan sovietinio mąstymo. Nerekomenduoju, ieškosiu kito specialisto kuriam rūpi paciento problemos.

2018-04-29, 11:33 | 4

Gydytoja tiktai maloni, dėmesinga, likau labai maloniai nustebinta po vizito, toks bendravimas retai kada pasitaiko. Vėliau paaiškėjo, jog kita gydytoja man neskirtų tokio gydymo, bet mano problemos per 3mėn susitvarkė, gal būtų susitvarkę ir be vaistų, kas žino. Kiek gydytojų tiek nuomonių...deja. Bet aš vistiek patenkinta, jog dabar esu sveika ir gersi jaučiuosi.

2018-03-07, 19:56 | 1

Apsilankiau pirmą kartą, tikrai likau patenkinta vizitu, labai maloni, dėmesinga gydytoja ir toliau pas ją gydysiuosi:)
Pagarba

2017-09-23, 05:59 | IP: *.*.*.*
2017-06-28, 01:27 | IP: 217.147.36.184

Ieskojau endokrinologa ir pastebėjau, kad neigiami komentarai tiesiog kopijuoti ir įklijuoti keliems daktarėms, pvz. ;
2017-06-19, 20:06 | IP: 95.173.42.22
Gydytojos kompetencija kelia didelių abejonių. Turiu problemų su skydliauke jau daug metų, bet paskutiniu metu ypač jaučiau nuovargį ir mieguistumą, sutriko mėnesinių ciklas, padariau kraujo tyrimą dėl hormonų, bet atsakymą gydytoja teikėsi pasakyti tik telefonu ir man buvo pasakyta ,kad hormonų kiekis yra prie žemutinės ribos, bet dar jos neperžengė ir gydyti nereikia. Vėliau sužinojau, kad tai buvo netiesa, hormonai stipriai mažiau už norma, bet gydymo jokio negavau. Nerekomenduoju eiti pas šią gydytoją. Baisu tiesiog....
parasytas ir d. R. Šerpitienei ir d. I. Laptevai. Juokinga...
Jaučiu, kad daktarės geros, kazkas jiems pavydi, eisiu arba pas viena arba pas kita.

2017-06-25, 14:55 | IP: *.*.*.*
2017-06-19, 23:09 | IP: *.*.*.*
2017-01-16, 02:01 | IP: *.*.*.*
2016-12-19, 19:24 | IP: 78.60.96.90

Pas gerb.Lapteva lankausi kas pusmeti, esu visuomet maloniai priimama, rupestingai apziuri, isklauso negalavimus iki smulkmenu ir paskiria visus reikiamus tyrimus, kad galetu atmesti itarimus del kitu ligu. Ja pasitikiu ir iseinu pozityviai nusiteikusi, kadangi daktare neleidzia bijoti,viska isaiskina ir nuteikia teigiamai.Daugiau tokiu mediku ! :)

2016-08-23, 02:22 | IP: *.*.*.*