Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Gasiūnienė, %

Licencijos

Gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16982, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16982, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gasiūnienė Edita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gasiūnienė Edita?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

78.9% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

91.2% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

90.8% Complete
4.5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

92.8% Complete
4.6

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

92.8% Complete
4.6

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

82.1% Complete
4.1

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

95.5% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-11-10, 01:35 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja neatsakinga, nedėmesinga, bendraudama su pacientu tuo pačiu metu "sugeba" bendrauti ir su sesutėmis ir su kolega telefonu. Į telefonų skambučius su gydytoja sutartu laiku, neatsiliepia ir neperskambina. Po daug bandymų susisiekti telefonu, pavyksta pabendrauti tik su sesutėmis arba kitomis gydytojomis, kurios prižada, kad gydytoja būtinai perskambins. Nuo apsilankymo praėjus pusantro mėnesio pastovių bandymų susisiekti ir tik pakėlus balsą bei pagrasinus skųstis, gydytoja perskambino, tačiau su žiniomis, kad mano tyrimai dingo ir juos reikia atlikti pakartotinai. Tai gydytoja turintiems daug laiko ir geležinę kantrybę.

2021-03-19, 21:10 | Registruotas lankytojas 1

Likome labai nusivylę vizitu. Atvykom į klinikas mūsų krašto alergologės-k. imunologės siuntimu su įtariamu imunodeficitu, nes tai rodė mūsų atlikti tyrimai, vaiko simptomatika ir įtariama autoimuninė liga. Gydytoja paskyrė imunogramą, tyrimų rezultatus liepė pasižiūrėti internetu. Kai pamačiau šeimos gydytojos printeriu išspausdintą alergologės-k. imunologės išrašą su tyrimais, kilo abejonių dėl pastarosios sąžiningumo ir pasitikėjimo: visi tyrimai, kurie buvo geri, buvo tvarkingai nurodyti su rezultatais ir normomis, o imunoglobulinai, kurių trūko, nenurodyti, tik parašyta, kad tik vieno imunoglobulino trūksta nedaug, o kiti geri. Tai jei geri, kodėl gydytoja nenorėjo jų nurodyti? Tyrimus, kurių rezultatų gydytoja nenurodė, pakartojome privačioje klinikoje: visų trijų imunoglobulinų trūko, o to, kurį gydytoja apibūdino, kad trūksta nedaug, trūko net trečdalio! Manau, kad gydytoja nenurodydama sumažėjusių imunoglobulinų kiekių ir jų normų maskavo problemą dėl galimo imunodeficito. Vaikas negavo reikalingo imuninio gydymo dėl mažų imunoglobulinų kiekių, o gavo nereikalingą gerti geležį, kuri buvo paskirta be tyrimo ir kurios pagal mūsų atliktus tyrimus buvo norma. Vizitas pas šią gydytoją buvo beprasmis, pastaroji daug žadėjo, bet realiai nepadėjo, o vaikas ir toliau gyvena kančiose. Nerekomenduočiau

2016-11-03, 12:15 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Edita Gasiūnienė?