Pacientai, kurie rekomenduoja Irina Jeršova, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03559, Galiojanti

Jeršova Irina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Jeršova Irina?

2019-05-30, 20:44 | 1

Kyla klausimas ar ponia is vis zino kuom ji uzsiima. Bande ikisti vaistus net neatitinkamcius deagnozei. Zinios tokios kaip pas pradinuka. Visiskai nenusimano apie savo darba, idomu uz kokia kaina buvo nupirktas diplomas. Labai prastos zinios. Siulyciau pakeist profesija kol ka nors nesulosino

2019-05-20, 16:06 | 2

Kaip medikė, labai silpna, yra daug geresnių, neverta gaišti laiko pas tokią...

2019-03-29, 19:07 | 1

Lankiausi du kartus. Pirmą kartą skyrė tikrai daug laiko, apžiūrėjo, visko išsiklausinėjo - tikrai patiks tiems, kas turi daug klausimų. Antrą kartą (pakartotinis vizitas pasitikrinimui) net nesulaukiau savo eilės, išvykau namo, nes su kiekvienu praleidžia bent po 30min. Bet po to paskambino, pasiteiravo, ar viskas gerai. Tiesa, siūlė gerti vaistus (homeopatinius), kurie jau tikrai nebuvo būtini.

2018-12-24, 18:01 | 2

Ponia mediko diplomą panašu nusipirko, nes net nežino, kad yra tokios stuburo arterijos. Parodė man maketą, kuriame arterijos net pavaizduotos, į akis bandė įrodyti, kad man reikia psichologo konsultacijos, ir makete arterijų nėra, nu Jūs visai, žmonės, ką akli ir kvaili? Diagnozės, net nebandė nustatyti, paklausė, ko aš iš jos noriu... Ir esmė kame? Kad man užspausta stuburo arterija, ko pasekoje, galėjo įvykti insultas, visi simptomai ryšiai tą rodė, jai viskas buvo išdėstyta, o jai vienodai, nepaskyrė jokio tyrimo, ir pasmerkė tolesnėm kančiom... Tikrai negaiškite laiko pas tokią šarlatanę, šikštu nemokėkite pinigų, ji to neverta. Miela ponia su Jūsų kompetencija, tik gatves šluoti, dar nevėlu pakeisti profesiją ir negadinti žmonių sveikatos.

2018-12-19, 14:59 | 3

Sedejau laukiau vizito jr skaiciau atsiliepimus. Naaaa galvojau cia tuoj bus... reikes pas kita rasytis. Kai kurie raso gydytoja puikiai atrodo, na ar tai visai svarbu??? (Nors tikrai savo metusr gerai atrodo, bet ne apie tai) ir ka jus galvojate?? Super gydytoja. Nerašau kažkodel niekada geru atsiliepimu (rasau tik kada bunu ipykus), bet apie sia Gydytoja nusprendziau palikti. Nezinau kodel kiti parase neigiamus. (Gal dienos pabaigoje gydytoja jau kitaip priima, o gal tada buvo ne nuotaikoje) bet išsamiai viska paziurejo. Isklause, kelis kartus patikslino. Ilgai ir nuodugniai konsultavo. Dave siuntima nord neprasiau (aha tuoj sakysit o tai ka dar reikia prasyti, pati turi suprasti. Taip reikia. Pries tai buvau pss kita neurologe del kitos problemos tai pasake man neaiksinti ka jai daryti) o su daktare puiki. Tikrai nenoriu tfu, tfu, tfu, bet kad kiekvienas taip konsultuotu. Ir be to sesele irgi puiki!!! Labai gaila, kad visada skaitant atsiliepimus vienas neigiamas uztimdo šimta geru atsiliepimu. Sekmes darbuose!

2018-12-06, 20:05 | 1

Jei sąžiningai, visiškai neįsivaizduoju, kaip ši gydytoja gali turėt tiek neigiamų atsiliepimų. Tikrai įsiklauso į skundus ir net perklausia, kad iki galo išsiaiškintų. Mano atveju elgėsi labai profesionaliai. Tikrai rekomenduoju.

2017-12-20, 10:31 | 2

Man labai patiko. Mandagiai, išsamiai paaiškino. Skyrė pakankamai laiko. Skyrė reikalingus tyrimus. Rekomenduoju.

2017-11-01, 15:26 | IP: *.*.*.*
2017-09-12, 14:25 | IP: 88.119.95.39

Labai nuoširdi gydytoja. Atliekami socialiniai tyrimai ir artimiausiu metu paskelbsime visuomenės nuomonę.

Asociacijos pirmininkas

2017-06-28, 14:15 | IP: *.*.*.*
2017-03-29, 15:30 | IP: *.*.*.*
2017-02-23, 22:44 | IP: 78.56.136.209

Profesionali , rūpestinga, dėmesinga gydytoja.

2017-01-10, 21:18 | IP: 86.38.217.23

Labai maloni, kompetentinga gydytoja. Išrašė siuntimą KT tyrimams atlikti ir patikslinti diagnozę. Kas nuo gydytojos priklausė viską atliko ir patarė- puikiai, o visa kita priklauso nuo savęs, kiek pastangų įdėsiu reabilitacijai. Tik vizito reikėjo palaukti, kol siuntimą davė šeimos gyd. ir užregistravo pas ją.

2016-11-04, 00:54 | 1

Po šiandienos vizito pas gyd. I. Jeršovą labai keista skaityti neigiamus komentarus. Išklausė nusiskundimus, patikrino, ką reikėjo, labai išsamiai paaiškino, kur slypi mano bėdos. Turėjau keletą klausimų, į juos visus išsamiai atsakė. Nematė jokios problemos išklausyti mano pasvarstymų ir juos pakomentuoti. Bendravo dalykiškai, kaip ir priklauso daktarui ir pacientui, bet tuo pačiu šiltai. Ir dar pajuokauti suradom laiko ir vietos. Susidariau įspūdį, kad pacientas jai tikrai nuoširdžiai rūpi. Iš kabineto išėjau su šypsena.
P.S. konsultacija buvo nemokama (Antakalnio poliklinikoj), jokių kyšių nedaviau.

2016-10-12, 20:41 | 1

Puiki ir profesionali gydytoja. Išklausė, kokios problemos kamuoja, uždavė klausimų, kad galėtų diagnozuoti ligą, pasiūlė ir paaiškino kelis problemų sprendimo būdus. Kaip žmogus pasirodė labai šilta, pozityvi ir maloni.