Pacientai, kurie rekomenduoja Nemunas Glinskis, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03809, Galiojanti

2020-04-16, 19:10 | 1

Pagarba Gerb. Gyd. Nemunui Glinskiui ir visam VŠĮ Kauno kl. Ligoninės personalui. Mums tenka draugauti jau 3ią kartą ir tikrai esu patenkinta visu suteikiamu gydymu, palaikymu bei išsamiu paaiškinimu. Taktiškas, turintis humoro jausmą, kuris prablaško nuo susiklosčiusios situacijos. Viską žvelgia kompetentingai ir profesionaliai. Didelis Ačiū! Viktorija S.Drąsiai rekomenduoju.

2020-03-04, 10:44 | 2

Nuostabus savo srities specialistas, gydytojas kuris paima viską į savo rankas , tikslus, profesionalus ir patyręs daktaras, padejo sunkiame gimdyme, jau vežė CP bet atėjus šiam daktarui jo dėka ir kitų specialistų pagimdžiau pati be cp. Ačiū šiam daktarui ir kitiems 2 ligonines specialistams.

2020-01-02, 11:40 | 1

Puikus daktras, labai malonus, turintis gerą humoro jausmą. Vien tik geri žodžiai apie šį gydytoją! Sekmės jam????

2019-09-30, 17:59 | 1

Atvykus su greitąja pagalba sekmadienį nukraujavusi, šio gydytojo buvau priimta labai nemaloniai, išvadino jautruole, matyt sutrukdžiau žiūrėti gerą filmą..

2019-02-22, 15:35 | 2

Geresnio gydytojo nesu regejus.... ka jau kalbet apie ginekologija ! Pagarba visapusiska pacientui ! tad ir is manes pagarba gydytojui ! aciu aciu aciu !!!!!

2018-03-14, 15:48 | 2

Kompetetingas, taktiškas, nesaldus, rūpestingas, nedaugžodžiaujantis, mandagus, korektiškas. Su juo jautiesi saugiai. Lengvas jo humoras prablaško nuo baimiû.

2018-02-25, 22:05 | 3

Buvo beveik planinis CP dėl sėdinčio vaikučio ir vandenų trūkumo, lankiausi pas kitą daktarę, bet operuoti atėjo ir daktaras Nemunas. Labai šaunus ir rūpestingas daktaras. Labai dėkinga už priežiūrą ir pagalbą bei už labai gražią cp siūlę :)

2017-04-29, 21:54 | 5

Labai geras gydytojas ,tikras savo srities profesionalas.Tariu nuoširdų AČIŪ už puikiai atliktą operaciją ,už visą rūpestį sveikstant. Rekomenduoju .

Pagarbiai Gitana

2017-03-09, 19:54 | IP: 85.206.244.106

Dėkinga esu šiam gydytojui. Vakar teko antrą kartą pas šį gydytoją operuotis, ir abiem atvejais likau patenkinta. Tai ne tik savo srities profesionalas gydytojas, bet ir maloniai bendraujantis, išsamiai paaiškina ir atsako į rūpimus klausimus. Jei visi būtų tokie gydytojai, tai nebereikėtų baimintis susirgus. Sveikatos ir neblėstančio entuziazmo šiam gydytojui.

2017-02-19, 02:03 | IP: 85.206.99.52

gydytojas - profesionalas

2016-10-04, 18:31 | 1

Puikus gydytojas. Savo darbą atlieka profesionaliai.

2016-10-02, 23:51 | IP: 78.58.168.126

Puikus gydytojas! Atliko man du CP, esu viskuo patenkinta. Tikras savo srities profesionalas :)

2016-03-05, 21:22 | IP: 78.62.71.69

Puikus gydytojas, dirba savo gyvenimo darbą ir tai daro labai gerai

2015-07-27, 11:48 | IP: 78.62.226.3

Labai labai esu dėkinga gyd.N.Glinskiui ir visam personalui už profesionalią pagalbą ir nuoširdų bendravimą. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės, dėkoju dar kartą!

Drąsutė Radzevičienė

2015-03-12, 14:14 | IP: 88.222.232.2

Super gydytojas. Darė du CP. Pirmas buvo ekstrinis, antras jau planinis. Rekomenduoju kaip savo srities profesionalą ir malonų žmogų.

Esate Nemunas Glinskis?