Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Fugalis, %

Registracija čia ir dabar
Northway medicinos centrai (Vilnius)

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20400, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2019-07-02, Nr. MPL-23898, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
Northway medicinos centrai (Vilnius)
2022-10-18, 20:12 | Registruotas lankytojas 4

Mano patirtis su daktaru buvo nuostabi- iki to buvę daktarai tiesiog išrašė vaistus uždavę kelis klausimus. O daktaras Jonas detaliai ir susitelkusiai analizavo problemą, ko pasekoje ir gydymas buvo sėkmingas. Mano mama po dvejų metų taip pat vyko pas jį iš kito miesto, nes rekomandavau tik jį. Buvo sužavėta ir liko su viltimi, kaip ir aš aną karta, kad vistik yra pasauly bent vienas žmogus, kuris iš tiesų gali padėti. Didžiausios sėkmės darbe ir padedant žmonėms. Darote nepaprastai prasmingą darbą!

2022-10-05, 02:23 | Registruotas lankytojas 3

Viską aiškiai išsakė, visas rizikas, rekomendavo tolimesnio gydymo kryptį. Keliantis pasitikėjimą gydytojas.

2022-08-26, 08:14 | Registruotas lankytojas 4

Lankiausi pas gydytoją pirmą kartą. Gydytojas profesionalus ir labai dėmesingas. Skyrė pakankamai laiko atidžiai išklausyti su kokia problema susiduriu bei aiškiai ir išsamiai papasakojo apie galimus gydymo būdus. Papasakojo apie skiriamus vaistus, jų veikimą ir galimus šalutinius poveikius. Skyrė laiko papildomiems klausimas į kuriuos taip pat išsamiai ir aiškiai atsakė. Baigėme konsultaciją tik kai neliko nei vieno man neatsakyto klausimo. Gydytojas savo srities profesionalas, labai rekomenduoju.

2022-07-19, 11:34 | Registruotas lankytojas 1

Konsultacijos metu gydytojas buvo dėmesingas, atidžiai išklausė, aiškiai atsakė į klausimus ir pats gilinosi į mano gydymo istoriją ir savijautą. Skyrė pakankamai laiko konsultacijai. Išrašė būklę atitinkančius vaistus, minimalią dozę, o ne tokią, kuri "užmuštų" žmogų. Mano įvertinimas yra visapusiškai teigiamas.
Tiems žmonėms, kurie komentuoja,kad gydytojas yra nemandagus, tai patarčiau patiem į save pažiūrėti. Dažnai gydytojai jaučia piktybinius klientus, kurie ir iššaukia jiems neigiamas emocijas savo elgesiu, o paskui patys skundžiasi, kad gydytojas netenkina.

2022-04-04, 16:12 | Registruotas lankytojas 13

O man gydytojas patiko. Bendravo šiltai, draugiškai ir profesionaliai. Apsilankymo metu skyrė daug laiko ir tikrai įsigilino į problemą, domėjosi. Rekomenduoju ir kitiems :)

2022-01-31, 19:48 | Registruotas lankytojas 9

Profesionalus ir patikimas gydytojas. Labai dėmesingas, besistengiantis padėti, jei nenorėsi pakišti savo problemų, pvz., slepiamo alkoholizmo, po stebuklinga tablete, jeigu neužsipainiosi "intelektualiuose" paistaluose, supainiojęs daktaro ir paciento statusus.

2022-01-23, 13:31 | Registruotas lankytojas 5

Jaunas ir dar nepatyręs psichiatras, nesidomintis pacientu ir vengiantis komunikuoti.

2021-12-23, 22:28 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas labai mažai aiškino situaciją, jaučiausi kaip egzamine. Daug klausimų sukosi tik apie mažą dalį mano problemų, dėl to visumos nematymo jis turbūt nukrypo prie man nederančios diagnozės. Apskritai jaučiausi nejaukiai, vertinant savižudybės riziką buvo sureaguota šaltai ir net nepriminta, kur kreiptis pagalbos rizikai padidėjus. Po konsultacijos negavau išrašo, kurioje būtų išdėstytas įvertinimas ir gydymo eiga bei diagnozė. Matomai, gydytojas turėjo tokių interpretacijų, kurių nenorėjo man sakyti, kas yra keista, arba patingėjo viską konspektuoti. Nerekomenduoju.

2021-12-09, 13:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai inovatyvus gydytojas. Maloniai nustebino, kad toks jaunas specialistas turi tiek daug patirties, domisi naujausiomis gydymo tendencijomis.

2021-12-08, 19:36 | Registruotas lankytojas 1

Pirmąkart atvykau pas gydytoją dėl situacijos, kurią jis įvardijo kaip smurtinę patirtį, bet konstatavo, kad mano būklė nėra bloga ir gydymas nereikalingas. Dar paklausinėjo apie praeitį, pasakiau, kad esu išgyvenus tam tikrą reakciją į netektį, bet kiek ta reakcija buvo sunki, nesigilino. Man ir nereikėjo, nes ne dėl to ėjau. Bet po kurio laiko vėl įvyko netektis, šįkart gyvūno. Išgyvenau labai sunkiai, reikėjo vaistų, kad bent pamiegočiau. Į E.sveikatą įrašė Adaptacijos sutrikimai. Po trijų savaičių nuo vizito atsirado dar vienas įrašas - Nepatikslintas asmenybės sutrikimas (kas yra pagal Tarptautinę ligų klasifikaciją visai kitos grupės sutrikimas, negu mano). Susisiekiau, pasakė, kad papildė nes buvo pamiršęs. Sakau, bet per konsultaciją nieko nesakėt. Pakvietė atvykti ir paaiškino, kad per dažnai patiriu stiprias reakcijas į kasdienius įvykius (rimtai pavadino netektį kasdieniu įvykiu). Sakau, kad ne kasdienius. Sakė, kad vistiek per dažnai. Vėliau aiškinau, kad tikrai krizinė situacija buvo tik vieną kartą, tą, kai prašiau vaistų, ir tai ką tik po netekties, po kelių savaičių ėmiau sveikti. Galiausiai pareiškė, kad šuns netektį galima išgyventi išvis be psichikos sutrikimo, o jei aš išgyvenu taip, vadinasi turiu dar ir asmenybės sutrikimą, bet kokį jis nežino, todėl rašo "nepatikslintas". Klausinėjau, kokį įtaria. Sakė nesakys. Toliau bandžiau aiškint, kad skaičiau TLK, savo būsenas suvokiu ir suprantu, kokiem sutrikimam jas galima priskirti, bet tikrai ne Suaugusiųjų asmenybės ir elgesio sutrikimų grupei. Atsakė, kad jei per googlą moku sau pasidiagnozuot, tai gal ir vaistų galiu pati išsirašyti ir ko išvis pas jį ėjau. Išvijo iš kabineto.

Kreipiausi į klinikos administraciją. Iš pradžių žadėjo padėti, suorganizuoti konsultaciją su kita psichiatre. Prašė nepykti ant gydytojo, nes jis, kaip kiekvienas žmogus, gali suklysti. Puikiai suprantu, dėl to ir bandžiau aiškintis iš pradžių su juo asmeniškai, o ne puoliau iš karto prie skundų. Bet žmogiškai pasikalbėti su gydytoju nepavyko, o klinika vėliau irgi atsisakė padėti. Šiaip taip išsiprašiau, kad atsiųstų konsultacijos išrašą. Pagal datą matyti, kad jis surašytas po laiko, kai aš jokiais simptomais nebesiskundžiau, o atvykau tik paprašyti, kad panaikintų nepagrįstą įrašą. Iš tų dienų, kai iš tiesų kreipiausi pagalbos, jokių išrašų negavau, kaip ir atsakymo, ar tokie išvis egzistuoja. O tas, supildytas besiaiškinant dėl jau įrašytų diagnozių, pilnas realybės neatitinkančios informacijos, siekiant tas diagnozes pateisinti. Pateikiau klinikai dar vieną skundą, bet, nepaisant akivaizdžių įrodymų, klinika jį nagrinėti atsisakė.

Liūdna, kad susidūrusi su skaudžiais išgyvenimais ir nepabijojusi kreiptis pagalbos, supratau, kad geriau jau būčiau pabijojus, nes patekau pas specialistą, kuris pasielgė su manim labai piktybiškai. Tas nepagrįstas įrašas gali turėti pasekmių ateityje.

2021-11-19, 12:22 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, tiksliai nustatė diagnozę, pasakė savo nuomonę atvirai, motyvuotai, aiškiai paaiškino, koks gydymo planas.

2021-11-06, 10:50 | Registruotas lankytojas 2

Aš vėlavau į konsultacija apie 7 min , suprantu kad mano kaltė todėl tikėjausi kad bus mano konsultacija sutrumpinta tiek laiko kas yra normalu. Tačiau gyditojas pamatęs kad veluoju ( jau buvau atėjusi , ir jis mane matė : kažkur nuėjo ir grįžo dar po 10 - 15 min, tada pareiškė kad mano laikas bus sutrumpintas ( už visa ta laiką kai jis irgi buvo ishejes ..jaučiausiausi kaip kokioje mokykloje kad mane baudzia kad veluoju, ir todėl net isheina pasivaikščioti ar kur savo reikalais ). Kažkaip jau labai čia keistai man atrodo tokie veiksmai , ypač psichiatro. Atėjau dėl skrandžio probelmu, kurios neleidzia man net miegoti normaliai.. sakiau gyditojui , kad labai rugshtingumas padidėjęs ir dėl to skrandį skauda ir labai didelis noras valgyti, kad numushti rughsti. O jis man atsakė , :” kai yra didelis skrandžio rugshtingumas kaip tik valgyti nesinori “. Man buvo shokas, kad gyditojas net neishmano primityvios biologijos ir neturi reikiamu zhiniu. Kalbėjo kažkokiais šablonais, statistika - tikrai trūksta supratimo ar noro/ gal ir intelekto/ žinių gylintis į unikalia žmogaus problema. Nezhinau kaip ishvis leista zmogui dirbti daktaru, kuris neishmano žmogaus biologijos. Juk kai kurie nerimo sutrikimai prasideda, dėl tam tikru organinių ligų ir sutrikimu. Turi būti kompleksinis priėjimas. Beje, bendrauja labai shaltai ir nemaloniai , net nesinori grįžti

2021-01-20, 11:43 | Registruotas lankytojas 4

Jau pirmasis vizitas suteikė daug vilties - gydytojas ne tik profesionalus, bet ir labai dėmesingas, susirūpinęs.
Taip pat metodiškas ir aiškus - esu patenkinta ir pasitikiu paskirtu gydymo planu.

2020-03-28, 18:24 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojo tikslas prijaukinti prie vaistų, kurie ir taip pažeidžiami ir dar deklaruoti, kad tikslas yra iš vis nutraukti vaistus, o dukra nuo išrašytų vaistų dar ir įgavo priklausomybę, gėda ir dar pinigus imti už tai, linkiu tai išgyventi asmeniškai.

2019-12-14, 17:04 | Registruotas lankytojas 10

Nuostabus gydytojas.

2017-04-07, 15:43 | IP: 78.60.188.178

Gyditojas tikrai geras :))