Pacientai, kurie rekomenduoja Indiana Petrauskienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05175, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2008-01-31, Nr. MPL-10598, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Petrauskienė Indiana dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Petrauskienė Indiana?

2.7

2.2

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.5

2024-02-26, 09:22 | Registruotas lankytojas 2

Labai prasta gydytoja, jos visiškai nieko negalima paklausti, bendravimas tiesiog žeminantis, visiškai nesigilina į problemas, labai jos nerekomenduoju

2024-02-26, 09:22 | Registruotas lankytojas 2

2023-12-16, 17:42 | Registruotas lankytojas 1

Turėjau labai neigiamos patirties pas šią gydytoją. Sveikatos būklė jos visiškai nesudomino- paprašius pakonsultuoti dėl vartojamų vaistų, nieko neatsakė ir apskritai su manim niekaip nebendravo, o tik replikavo su ja dirbančia slaugytoja apie mane, kaip aš nelaiku atėjau, kaip aš nežinau jos priėmimo tvarkos, kaip aš taip ilgai turiu nedarbingumą, kaip mane reikia permesti gydytojo pavaduotojui ir tegul jis su manim aiškinasi ir daug kitų mane įžeidžiančių ir žeminančių dalykų. Pas šią gydytoja lankiausi kaip pas pavaduojančią mano šeimos gydytoją jau antrą kartą ir abu kartus turėjau neigiamos patirties. Tik šį kartą ta patirtis atsiliepė mano sveikatos būklei. Lankiausi antradienį, o jau penktadienį turėjau hipertenzijos priepuolį, sukilo kraujospūdis 179/109/89, šeštadienį kraujospūdis šiek tiek susitvarkė ir buvo 169/99/89, tačiau abi dienas labai pykino, svaigo galva, skaudėjo galvą ir sprandą, spaudė, tempė ir skaudėjo priekinės ir nugarinės dalies širdies plotą, kairę ranką, skaudėjo dešinės puses žandikaulio ir ausies plotą, taip pat kaklą. Į gydymo įstaigą nesikreipiau, spaudimą mažinau captopriliu, laxataniliu ir gėriau aspiriną kardio, stebėjau kraujospūdį ir laikiausi gulimo režimo. Niekam nerekomenduoju patekti pas šią gydytoją, o įstaigai rekomenduočiau atidžiau rinktis personalą. Planuoju po 25 metų gydymosi JSPC pakeisti gydymo įstaigą, nors joje be manęs dar gydosi visi mano šeimos nariai.

2022-01-15, 10:47 | Registruotas lankytojas 5

Nekvalifikuota darbuotoja nebendrauja net su siuntimu nesugeba pateikti prašymą ligonių kasom, tokia gydytoja reikia mest iš sveikatos sistemos. Pateikiau skunda del jos praktikos.

2021-02-20, 11:55 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-11-30, 06:11 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Esate Indiana Petrauskienė?
2017-07-31, 23:29 | IP: *.*.*.*