Pacientai, kurie rekomenduoja Žaneta Dulevičiūtė, %

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10902, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.3

2.2

2020-06-25, 09:39 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja vadina visus dalbajobais,esą jai ant visų l.švelniai nusiš..,esą tokių daunų jos mieste Kaune nėra,bet ,tiesą pasakius,pas mus Ukmergėje, tokių gydytojų kaip ji jau nerasi..Kavenska ir atsilikusi .Apie kompetenciją net nekalbu.Paskyrė širdininkui gerti pseudoefedriną savaitę laiko...

2020-06-12, 07:55 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja vertinanti žmogaus laiką, greitai ir išsamiai atsako į klausimus.

2019-07-15, 11:08 | Registruotas lankytojas 8

Nerekomenduoju gyd. Dulevičiūtės. Šalta, abejinga, net nepaklausė kaip jaučiuosi, spaudimo nei karto nematavusi per trejus metus. Paprašau siuntimo ir bėgu iš kabineto. Nemylinti nei žmonių, nei darbo. Gydytojos seselė nuostabi, paslaugi, užjaučianti, jai įteikti gydytojos vardą.

2018-12-06, 13:50 | Registruotas lankytojas 1

Labai bloga gydytoja, beveik nekalbėjo ir nesidomėjo mano būkle, viskam vadovavo seselė, visiškai nesigilino į mano ligą, nors prašiau keisti vaistus dėl spaudimo, nes jos parašyti jau keli mėnesiai nebeveikia - tenka išsikviesti ir greitąją pagalbą. Visiškai abejinga ligoniams ir šalta, nesitikėjau tokio elgesio iš jaunos gydytojos - turbūt mokėsi medicinos tikėdamasi nemažų kyšių, bet mano vargana pensija, tai nieko nepasiūliau. Sunku senam žmogui, nežinau, kur ieškoti pagalbos.

2018-09-25, 12:32 | Registruotas lankytojas 1

Tobula daktarė visada išgydo iki galo pasiteirauja kaip sveikata

2017-03-23, 16:54 | IP: 88.119.80.135

Tobula daktarė