Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Drejerienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01205, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

62.8% Complete
3.1

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

82.4% Complete
4.1

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

76.2% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.9% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

83.4% Complete
4.2

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

64.1% Complete
3.2

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

74.3% Complete
3.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-12, 16:53 | 3

Gydytoja - monstras. Nuėjus su nepastojimo problema padarė keletą kraujo tyrimų ir pasakė: "aš neturiu stebuklingos piliulės nuo kurios tu pastotum"! Labai profesionalus atsakymas. Paklausus ką toliau daryti, atsakymas - pasitikrint po metų. Tik iki šios dienos nesuprantu ką pasitikrint...?

2019-02-04, 10:51 | 1

Labai nemalonus žmogus, nuotaika kiekvieną kartą kitokia. Teko ilgiau negu valandą laukti kol priims vizitui. Paskyrus kito vizito laiką iš vis neatėjo pati . Pralaukiau daugiau nei 2 valandas, kitos gydytojos seselei paklausus ko aš laukiu atsakė, kad gydytoja bus tik po pietų. Atsiprašai iš darbo tam, kad pasedėti kelias valandas prie gydytojos kabineto. Gydytoja vis sakė, kas toliau, kam tie tyrimai,pažiūrėkite kiek jums metų. Kam jums viso to reikia, kad sustorėsite ir t.t... Savo srities profesionalui tikrai nedera taip kalbėti. Mes, pacientai einame tam, kad sužinoti kas negerai, o ne klausyti, kam mums to reikia, kas toliau...Tikiuosi, kad su ja daugiau nesusikirs keliai. Nerekomenduočiau.

2018-07-28, 17:39 | 5

Pries laparaskopija gydytoja neinformavo, kad ja atliks studente. Siai dienai liko negrazus randai ant pilvo, kadangi studente matyt nemokejo graziai susiuti. Be to, as manau, kad turiu teise rinktis! Ir tikrai buciau nesutikusi!
Inseminacijos metu man buvo inesta infekcija i gimda. Po paros laiko su greitaja buvau nugabenta i Kauno klinikas. Buvo iskviesta ponia gydytoja, kurios atsiprasymo taip ir nesulaukiau, o tik neigima, kad ji cia nieko deta. Deja, kiti gydytojai tvirtino kitaip ☹ Teko gydytis ligonineje 3 savaites ir buvo lasinami 3 rusiu antibiotikai.

2018-06-15, 15:55 | 3

Sauni gydytoja, nustate diagnoze, pasalino problema ko kietiems gydytojams nepavyko padaryti 3metus. Kaip zmogus pasirode maloni, silta, optimiste.Aciu

2018-05-18, 17:58 | 1

Siandien lankiausi pas sia gydytoja. Buvo atlikta pas ja operacija, pries 2 men visiskai nepasiteiravo kaip jaučiuosi, neatliko jokios apžiūros, tik neoficialiai buvau paprasyta pinigu... Labai nemalonus zmogus, nuotaika kiekviena karta kitokia... Kadangi nedaviau pinigu pries ir po operacijos, tai kaip ir nebeidomi pasidariau...teko ilgiau negu valanda laukti kol priims vizitui ir taip ne pirmą karta... Visiskai ne sistemingas darbas. Niekam nerekomenduociau...