Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Drapanauskaitė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2017-07-03, Nr. MPL-22177, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Drapanauskaitė Daiva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Drapanauskaitė Daiva?

2.8

2.8

2023-12-04, 00:10 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemandagi, arogantiška, kalba nusisukusi, labai nemaloni gydytoja. Dar neteko sutikti tokios nemalonios, nes bijai prieiti prie jos ir paklausti kokia tavo artimo žmogus ligos eiga. Kas liečia gydymą, tai nelinkiu niekam pas ją pakliūti kam rūpi jo paties sveikata. Niekur nerašau komentarų, bet šį kartą negaliu tylėti, gal kažkam pavyks išvengti to ką teko patirti man.

2022-11-28, 16:27 | Registruotas lankytojas 6

Su šia nuostabia gydytoja D. Drapanauskaite susitikau
Tauragės Geriatrijos skyriuje į kurį buvau atvežta su kovidu.
Gydutoja apžiūrėjo iš klausinėjo paskyrė gydymą.
Mane nustebino ir sužavėjo Jos atidumas, profesionalumas, nuoširdumas. Noriu iš visos širdies padėkoti šio skyriaus Ved. Drapanauskaitei už gydymą nuoširdumą, už šypsena, kuri gydo geriau net už vaistus.
Ačiū Gerb. Gydytoja už viską, sėkmės ir toliau dirbant šį kilnų darba.
Su pagarba ir dėkingumu
E. Girdvainienė,
Taurage
2022-11-28

2022-11-28, 16:27 | Registruotas lankytojas 6

Su šia nuostabia gydytoja D. Drapanauskaite susitikau
Tauragės Geriatrijos skyriuje į kurį buvau atvežta su kovidu.
Gydutoja apžiūrėjo iš klausinėjo paskyrė gydymą.
Ačiū Gerb. Gydytoja už viską, sėkmės ir toliau dirbant šį kilnų darba.
Su pagarba ir dėkingumu
E. Girdvainienė,
Taurage
2022-11-28

2022-10-30, 17:59 | Registruotas lankytojas 1

„Aš jums vaistus parašiau, kaip vartoti pasakys vaistininkas“. Ir tik tiek. Kai tau virš 50 ir su nerimu lauki vizito pas gydytoją, apgalvojus kiekvieną sakinį, ką pasakyti, kad tik nenusikalbėčiau, nes pašaipiai paklaus „Ir ką? Padėjo?“, tai ne kas. Su manimi ji nekalba, tiesiog. Susiradau kitą gydytoją. Moteris ledine širdimi.

2022-01-24, 09:45 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojai netinka darbas su žmonėmis, absoliučiai jokios bendravimo etikos.

2022-01-24, 09:45 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojai netinka darbas su žmonėmis, absoliučiai jokios bendravimo etikos.

2021-06-28, 12:53 | Registruotas lankytojas 1

Šiaip gydytoja gal ir visai nieko, tik teko laukti prie durų ir po 20min išlindo iš poilsio kambario ir paklausė: Jus čia pas mane? Atrodo, kad gydytoja nežino, kokiu laiku pacientai yra užregistruoti. Kas liečia tyrimus, negaili nei siuntimu nieko, bet trūksta bendravimo. Mano vaikinui taip pat, davė visus siuntimus kur reikėjo ir galėčiau sakyti, kad maloniau bendravo nei su manimi. Reziume: iš bėdos galima buti prie šios gydytojos, bet jei yra iš ko rinktis, geriau eiti prie kitos.

2020-01-13, 19:51 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.