Pacientai, kurie rekomenduoja Jolanta Dieninienė, %

Išduota: 2011-09-27, Nr. MPL-17475, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Dieninienė Jolanta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Dieninienė Jolanta?

2020-07-15, 06:05 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi Gydytoja iš didžiosios raidės! Profesionali, patyrusi, komunikabili, maloni... Geriausia skiepų ir infekcijų ekspertė! Ačiū!

2020-01-15, 18:16 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Jolanta yra verta visų gražiausių padėkos žodžių. Kadangi buvau be siuntimo, teko mokėti už konsultaciją ir tai tikrai nebuvo pinigai „„išmesti į balą“ nes gydytoja puikiai išmano savo darbą ir turi didelį bagažą žinių. Aš išvykstu į Malaiziją pusei metų, todėl norėjau, kad visapusiškai paaiškintų apie gręsiančius pavojus ir suteiktų konsultaciją apie skiepus bei paskiepytų. Gavau išsamią konsultaciją, net kaip elgtis nuvykus, ko reikėtų vengti. Ačiū labai! Tikrai rekomenduoju!

2019-05-14, 21:01 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja, labai išsamiai atsakė į visus klausimus, viską paaiškino, įsigilino į situaciją, atsakė į visas abejones. Labai draugiškai bendravo su vaiku. Du kartus pati palydėjo į procedūrinį kab., nors galėjo pasiųsti sesutę. Netgi įkalbėjo alkaną kolegę neiti pietauti, kol mūsų nepaskiepijo, kad mums su vaiku nereikėtų laukti :)