Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Dienaitė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2012-07-19, Nr. MPL-17881, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.5

2022-08-19, 14:19 | Registruotas lankytojas 2

Atėjau su gipsu ant kojos, raiščiai nuplyšę buvo, reikėjo pažymos, kad negaliu sportuoti. Paprašė, kad nusiimčiau gipsinę langetę, padavė žirkles, susikarpiau visa binta ir nusiemiau, kad galėtų apžiūrėti. Apžiūrėjus pasakė, kad dar teks panešioti ir nusivedė mane pas sesele, kad užrašytų reabilitacijoms. Kai užrašė, pamatė, kad už durų sėdi žmogus, iš karto jį pasieme, nusivedė į kabinetą ir pasakė viso gero, uždarė duris, niekas nesiteike kojos atgal sugipsuoti. Iš poliklinikos išėjau su ramentais, gipsu rankoj ir viena basa koja. Nerekomenduoju:/

2022-04-11, 09:57 | Registruotas lankytojas 1

Laba inepatenkintas tokiu gydytojos darbu. Vaiką gydė telefonu, sakė apsilankyti tyrimų pasidaryti nereikia, bet vaiko svekatai pablogėjus pranešė vaikų teisėm, kad vaikas gydomas namuose, nors poliklinikoje visi įrašai yra. Venge atsakomybės...

2022-03-23, 10:20 | Registruotas lankytojas 1

Gera gydytoja, išsamiai viską išaiškina,nebuvo jokių nesusipratimų.Linkiu ir taip toliau dirbti profesionaliai ir greitai.

2022-01-24, 14:11 | Registruotas lankytojas 5

Puiki šeimos gydytoja.

2021-12-17, 01:59 | Registruotas lankytojas 1

Absoliučiai nekompetentinga gydytoja, nesistengia gilintis i sveikatos problemas, i viska žiuri atmestinai. Kartais israso siuntimą, bet kryžiaus kelius reik dėl jo pereiti..

2021-09-03, 22:01 | Registruotas lankytojas 2

Dirba atmestinai, nesiklauso paciento nes turi tik savo nuomonę drąsko akis, žodžiu nemaloni gydytoja, niekam neturi laiko, nerekomenduočiau niekam

2021-08-25, 20:22 | Registruotas lankytojas 1

Skubos tvarka kreipiausi pas gydytoją dėl siuntimo, gydytoja ne tik, kad neturėjo man laiko, tačiau šaukė į ragelį sakydama, kad neturi laiko ir padėjo ragelį. Dar kartą paskambinus ir paklausus ką man daryti, kadangi labai prastai jaučiausi ir būtinai reikėjo siuntimo, nepatenkintu tonu pakartojo, kad neturi laiko, tačiau po mano prašymų pakeltu tonu atsakė, kad valandos bėgyje siuntimą gal ir išrašys. Nesuprantu kaip tokia gydytoja gali dirbti su žmonėmis, jokio mandagumo, pamiršusi hipokrato priesaiką. Įdomu ar valdžia sprendžia šia situaciją dėl gydytojos nemandagaus bendravimo ir nesugebėjimo padėti žmogui. Po tokio atvejo daugiau pas ją nesugrįšiu ir persiregistruosiu kitur. Likau labai nusivylusi, kai per 4metus pirmą kartą kreipiausi ir likau pati kalta, kad man reikia pagalbos.

2021-07-08, 11:47 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes neturi nei minutės laiko įsiterpti paklausti ir pasakyti ko Tau reikia, nes žmogus neturi tam laiko. Neatsimenu, ar būčiau iš esmės turėjusi tokį apatarnavimą.