Pacientai, kurie rekomenduoja Gintarė Denafaitė, %

Išduota: 2015-07-01, Nr. MPL-20164, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2010-08-10, Nr. MPL-16603, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Denafaitė Gintarė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Denafaitė Gintarė?

2023-06-19, 23:07 | Registruotas lankytojas 14

Lankausi nebe pirmą kartą. Tai yra gydytoja, kuria visiškai pasitikiu ir labai džiaugiuosi, kad pas ją pradėjau lankytis. Ginekologė kantriai atsako į visus mano klausimus ir aiškiai supažindina su situacija, negaili pacientams laiko. Visiems rekomenduoju.

2023-05-19, 09:29 | Registruotas lankytojas 14

Džiaugiuosi, kad pasirinka būtent šią gydytoją. Gintarė Denafaitė-Jaseliūnienė buvo maloni, nuoširdi, rūpestinga, dėmesinga ir paprasta, atskė į visus mano klausimus. Esant reikalui ir vėl rinksiuosi būtent ją.

2021-11-18, 12:00 | Registruotas lankytojas 3

Profesionalumas, gydytojo žinios, suderintos su mandagumu, pagarba pacientui. Per pastaruosius kelerius metus sutikta bene vienintelė gydytoja, mokanti normaliai, dalykiškai bendrauti su pacientu, nepraradusi žmoniškumo. Išsamūs paaiškinimai, atsakymai į (kartais gal ir į kvailokus) klausimus - ne vienintelis šios gydytojos privalumas. Ir jei sakoma: "net priešui nelinkėčiau", šis posakis gydytojai Gintarei Denafaitei-Jaseliūnienei netinka. Ją rekomenduoju ir džiaugiuosi, kad delikačias problemas teko spręsti būtent su tokia gydytoja.

2021-11-12, 15:04 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dekinga gydytojai, kad prieeme mane, nors buvau uzrasyta visai pas kita gyd. ginekologe kurios nebuvo tuo metu.
Maloniai ir labai issamiai viska paaiskino, kaip niekas kitas kur lankiausi nepaaiskindavo. Paskyre reikiama gydyma, tad lauksime teigiamu rezultatu. Aciu dar karta.
Rekomenduoju :)

2021-09-23, 12:01 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, viską išaiškina, atsako į visus klausimus.

2021-08-31, 10:37 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, tik pačios geriausios rekomendacijos. ❤️

2021-05-17, 13:54 | Registruotas lankytojas 4

Puiki, dėmesinga ir profesionali gydytoja.

2021-04-14, 15:18 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gyditoja , pirma ginekologe kuri taip švelniai apžiūrėjo , i rūpimus klausimus atsake, aciu labai . Ramunė G.

2021-03-05, 15:48 | Registruotas lankytojas 3

Paliko labai gerą įspūdį. Labai profesionali ,įsigilinanti į problemas, maloni gydytoja.

2020-10-20, 18:14 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas gydytoją Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje, būtent ji priėmė mane greitosios pagalbos skyriuje (kai atvažiavau su greitąja dėl itin skausmingų mėnesinių) ir paskatino nedelsti dėl gimdos polipo operacijos, kuri man buvo diagnozuota kiek ankščiau. Iš pradžių abejojau, ar noriu darytis operaciją būtent pas gyd. Gintarę Denafaitę-Jaseliūnienę, nes internete neradau atsiliepimų. Tačiau po antros konsultacijos supratau, kad pilnai pasitikiu šia gydytoja ir noriu atsiduoti į profesionalias jos rankas. Gydytoja išsamiai, konstruktyviai, bet nešaltai atsakinėjo į visus mano klausimus, tiksliai nupasakojo operacijos eigą ir galimas komplikacijas, nekėlė nereikalingos panikos, bendravo draugiškai bei gilinosi į mano situaciją. Operacijos sulaukiau labai greitai. Viskas praėjo itin sklandžiai, gydytoja komunikavo po operacijos, aplankė, davė patarimus.