Pacientai, kurie rekomenduoja Laisvė Dembinskienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2009-04-24, Nr. MPL-13639, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-08-09, 21:05 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja nuostabi. Nei vienas kitas gydytojas tiek manimi nesirūpino, švelniai, supratingai, profesionaliai. Padėjo ir man, ir visiems, kam ją rekomendavau.

2021-10-11, 23:08 | Registruotas lankytojas 1

Jin tokia nuostabi Daktarė is Didžiosios Raidės, jin mane išgelbėjo.... Eilinį kartą..... Didelis nuoširdus Ačiū Gydytojai.... Ką mes visi be Jūsų darytume... ????

2021-10-05, 11:59 | Registruotas lankytojas 1

Su gydytoja Dembinskienė neteko bendrauti gyvai, bet praleidom nemažai laiko kalbėdamiesi ir konsultuodamiesi telefonu. Gydytoja pasirodė tikra profesionalė, šiltas, rūpestingas ir labai dėmesingas žmogus – rado laiko pasikalbėti net ir ne darbo metu, ne kartą skambino ir pati teiravosi, kokia mūsų situacija. Nežinau ar apskritai yra tekę bendrauti su tokiu rūpestingu ir kantriu specialistu.

2021-01-20, 21:49 | Registruotas lankytojas 3

Turbūt jei apsilankytumėt pas tike gydytojų, kiek man teko, suprastumėte, kad tai yra geriausia Vilniuje, o gal ir visoje Lietuvoje psichiatrė. Gaila, kad dabar pas ją galima apsilankyti tik privačioje klinikoje, nes Vasaroj uždarė poliklioniką, bet gydytoja yra ne tik atidi, bet ir pati paskambina asmeniškai, jei yra ūmi būklė ir pasidomi kaip kas. Ir jei blogai nesisaiksto ir nelaukia- duoda ir siuntimus ir t.t. Yra NUOSTABI.

2018-12-08, 11:31 | Registruotas lankytojas 13

Nuostabi gydytoja. Puikiai išmano savo darbą. Tikrai geresnės nebuvau sutikusi. Labai dėkinga esu. Danguolė

2018-02-12, 09:43 | Registruotas lankytojas 4

Gaila,kad kreipintis pas gydytoją pagalbos,atsisakė ją suteikti.

2017-06-07, 18:42 | IP: 78.56.116.170

Gerai išmano savo darbą.