Pacientai, kurie rekomenduoja Dainius Daunoravičius, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2011-07-01, Nr. MPL-17062, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-22, 09:17 | Registruotas lankytojas 1

Visą gyvenimą turėjau kompleksą dėl nevienodų ir pakritusių žandų, kuriuos visada stengiausi paslėpti po plaukais.

Ilgai ieškojau daktaro, kuriam galėčiau patikėti savo veidą ir atradau dr. Dainių.
Gydytojas man atliko bichat riebalų šalinimo operaciją ir riebalų persodinimą į veidą.

Esu begalo patenkinta rezultatu - dabar man veidą norisi atidengti, o ne slėpti po plaukais!

Rekomenduoju Dr. Dainių visu šimtu procentų, jis daktaras auksinėmis rankomis.
Taip pat jis labai šiltas ir draugiškas žmogus, visada išsamiai atsako į visus (kvailus ir ne kvailus) klausimus ir padeda atrasti tinkamą sprendimą. :)

2020-09-16, 11:30 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalumas, malonus bendravimas, žmogiskumas, šilta energija. Visi šie dalykai lydėjo nuo pat pirmos konsultacijos iki kol buvo ištraukiami siūlai po viršutinių vokų operacijos. Galutinio vaizdo dar teks palaukti, bet jau dabar matau, kad pokyčiai bus puikūs! Ačiū Jums<3

2020-02-25, 10:42 | Registruotas lankytojas 1

Dariausi krūtinės pakėlimo operaciją pas gydytoją D.Daunoravičių.
Labai ilgai svarsčiau dėl operacijos , abejojau ,atidėliojau ,bet pagaliau ryžausi. Noriu visų pirma padėkoti gydytojui už visus išsamius ir greitus atsakymus (gydytojas atsakė net savo atostogų metu) ir detalius paaiškinimus prieš operaciją. Ypač noriu padėkoti už kantrybę ir paaiškinimus į bet kokius kylančius klausimus.
Dar tik trečia savaitė po operacijos, aišku galutinių rezultatų dar reikės palaukti, bet esu jau patenkinta rezultatu lyginant su prieš tai , tai tikiu kad su kiekviena diena tik gerės.
Labai rekomenduoju gydytoją, nes pati įsitikinau jo profesionalumu, kompetencija, mokėjimu bendrauti su paciantais bei priežiūra po opercijos. Šiltas, malonus žmogus ir TIKRAI savo sryties specialistas. Labai džiaugiuosi , kad pasirinkau būtent šį gydytoją.
Ačiū Jums

2019-12-23, 21:00 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas, puikiai konsultuoja, kruopščiai atliko savo darba. Rekomenduoju!

2019-11-28, 13:43 | Registruotas lankytojas 1

Prieš du mėnesius Gydytojas atliko krūtinės didinimo operaciją. Esu be galo dėkinga Gydytojui už išpildytus lūkesčius. Atėjusi į konsultaciją gavau visus argumentuotus atsakymus į turėtus klausimus. Gydytojo pasiūlyti implantai idealiai tinka mano kūno sudėjimui ir proporcijomis. Profesionalus, rūpestingas, į iškilusius klausimus atsakantis net sekmadienio vakarais.
Gydytojau, tobulėkite ir darykite žmones laimingesniais!

N.

2019-11-10, 21:38 | Registruotas lankytojas 4

Tikrų tikriausias savo srities profesionalas.
Kreipiausi jau keletą sykių ir nei kiek nesigailiu dėl savo pasirinkimo. Visiems rekomenduoju šį plastinės chirurgijos gydytoją.
Labai malonus, dėmesingas ir nuoširdus ne tik kaip gydytojas, bet ir kaip žmogus!

2019-11-09, 23:40 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas atliko man vokų pakėlimo operaciją ir krūtų didinimą. Rezultatai fantastiški! Per konsultacija išsamiai ir aiskiai pateikė visą informaciją. Labai malonus ir draugiškas. Visikai be baimes atsidaviau į jo rankas. Po op rūpinosi. Į kiekvieną laišką iš karto atsako. Nuostabiausias plastikos chirurgas!

2019-10-25, 12:00 | Registruotas lankytojas 1

Dainius Daunoravičius yra nuostabus plastikos chirurgas, kuris puikiai atlieka savo darbą :)Profesionalus, rūpestingas, malonus bei paslaugus gydytojas-draugas:) Tikrai rekomenduoju visoms merginoms/moterims, kurios ieško puikaus plastikos chirurgo :) Buvau sužavėta daktaro atsakingumu, kruopštumu bei tolerancija. Esu labai patenkinta savo pasirinkimu :)

2019-10-05, 16:48 | Registruotas lankytojas 1

Nuo pat pirmos pažinties minutės jaučiausi atėjus pas profesionalą, savo sritį išmano puikiai. Dariausi pas daktarą Dainių Daunoravičių krūtų pakėlimo operaciją, negaliu atsidžiaugti rezultatu. Nuostabus žmogus, puikus specialistas, rūpestis, nuoširdumas ir puikiai atliktas darbas.REKOMENDUOJU, rezultatas pranoks Jūsų lūkesčius. Net nedvejodama ateityje rinksiuosi šį daktarą.

2019-04-19, 21:55 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabus gydytojas. Paprastas, su humoro jausmu, lengvai bendraujantis zmogus. Krutines pakelimo ir padidinimo operacija atlikta nepriekaistingai. Pasiklioviau gydytojo rekomendacijomis del implantu formos bei dydzio ir likau suzaveta visiskai naturaliai atrodanciu rezultatu. I visus rupimus klausimus greitai atsako el pastu. Rekomenduoju.

2018-11-13, 10:56 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas

2018-11-04, 22:47 | Registruotas lankytojas 2

Prieš pusę metų Dr. D. Daunoravičius man atliko sudėtingą pilną nosies estetinę operaciją. Rezultatai pranoko visus mano lūkesčius ir dabar galiu džiaugtis ne tik tobula nosimi, bet ir pagerėjusiu kvėpavimu (buvo visiškai sutvarkyta kadaise lūžusi nosies pertvara) ir dėl to esu labai dėkinga šiam nuostabiam ir profesionaliam chirurgui, bei visai "Clinicus" komandai. Ačiū už puikiai atliktą darbą ir linkiu didžiausios profesinės sėkmės!
Tvirtai ir nuoširdžiai rekomenduoju visiems.

2018-08-14, 11:47 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi tapusi šio Gydytojo paciente! Maloniai bendraujantis, supratingas, rūpestingas. Operacijos metu jaučiausi esanti patikimose rankose, rezultatai atitiko lūkesčius. Rekomenduoju Gydytoją 100% !

2018-08-09, 16:04 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. D.Daunoravičius puikus plastikos specialistas. Pilnai pasitikėjau jo rekomendacijomis bei kompetencija ir likau patenkinta rezultatu. Rekomenduoju!

2018-06-13, 18:12 | Registruotas lankytojas 1

Rinkausi iš trijų geriausiu šios srities specialistu,pasirinkau būtent Dr.Daunoraviciu!Ir neapsirikau!Profisionalas iki smulkmenu,dėmesingas ir malonus bendravime!Atkreipiau dėmesį ir tam,kad daktaras daug praktikojasi užsienije!Didinau krūtį po trijų vaikų žindymo!Ne visai eiline situacija.Labai patenkinta likau rezultatu!Nes kiti daktarai siūlė ne visai tenkinanti man varianta (daugiau siūlu,randu )Dainius padare idealiai,Super gražiai ,net nesitikėjau kad taip bus!!!Labai dekinga jam!!!Ir po operacijos rūpinasi kiek to reikėjo,visada atsakydavo i visus smulkus klausimus!Rekomendoju visiem kas nori saugiausio ir gražiausio rezultato!Ir dar norėčiau atskirai padėkoti visa Clinicus komanda!Su pagarba M.J.