Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Daunoravičienė, %

Išduota: 2008-01-22, Nr. MPL-10221, Galiojanti

Išduota: 2013-06-18, Nr. MPL-18279, Galiojanti

Daunoravičienė Ieva dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Daunoravičienė Ieva?

2020-06-04, 17:05 | 2

2020.05 mėn. per karantiną dėl korona viruso gimdžiau Antakalnyje su gerb. gyd. Ievos Daunoravičienės priežiūra. Noriu nuoširdžiai gydytojai padėkoti už profesionalumą, už palaikymą nelengvu laiku (kaip žinia, vyrai į gimdymus per karantiną nebuvo įleidžiami), už ramybę, kurią suteikė. Gydytoja nuo pat pradžių kantriai atsakinėjo į klausimus, pati vis teiravosi apie mano savijautą, tarėmės dėl nuskausminimo ir kitais klausimais. Po gimdymo taip pat vizitavo palatoje. Esu labai laiminga, kad papuoliau į puikios gydytojos ir moters rankas.

2020-05-02, 17:05 | 3

Šios gydytojos dėka, gimdymas buvo nuostabus. Švelni, atidi, atsižvelgianti į gimdyvės norus ir poreikius tokiu jautriu metu. Tik geriausi atsiliepimai

2019-12-31, 09:15 | 1

Puiki gydytoja, prižiūrėjo visą nėštumą, kaskart apsilankius domėdavosi mano ir vaikučio savijauta, labai nuodugniai darė echoskopijas, idealiai nustatė vaikučio dydį. Tikrai rekomenduočiau ir kito nėštumo metu pati drąsiai lankyčiausi. Labai tinka jautrioms nėštukėms savo bendravimo būdu.

2018-03-26, 18:08 | 2

Nuostabi gydytoja, kelis kartus uzejo paklausti kaip laikomes po cezario pjuvio operacijos kurioje pati dalyvavo. Prisimenu tik su sypsena. Daugiau tokiu gydytoju! Esu jai be galo dekinga uz toki profesionaluma zmogiskuma. Labai siltas zmogus :)

2017-05-26, 00:57 | IP: 78.56.3.219

Kompetetinga, maloni akušerė. Dieną po gimdymo užėjo pažiūrėti, kaip laikomės. Visada prisimenu su šypsena.